НОВА Абитуриентска седми4ка 15 / 21.05.06 А бяхме млади...

  • 6 453
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
Цитат на: ДидКа лЮбопИтКа link=topic=100261.msg1769261#msg176926ве1 date=1147702979
...нашите гости ще ни гостуват до 1 юни, ... но дотогава ще са ми спьтници ...
Дидка, предполагам какво ти е. Дори и най- близките и приятни хора понякога омръзват когато сте непрекъснато заедно. Peace А Мирото и той ли е сливенлия?
...Вики през цялото време кръстосваше подиума, покланяше се,и пляскаше...
А Вики отрано свиква с подиума, голямия малък мъж с тоз бял панталон, и чаровно излъчване. Той като бъдещ възпитаник на това БГ училище го приема. Peace Издават ли още БГ вестника на Ивето и Томата Белички? Thinking

....и двете сме подвластни на Венера ....
Джорджа, горките мъже покрай Вас! Hug Подвласничките на Венера са не само романтички, но и силни и чувствени жени, които знаят какво искат и как да го постигнат особено с мъжете. Peace
А в Италия с какво строят? Thinking Използват ли още тухли или някакви нови строителни материали, защото тук тухли не използват/ не е екологично чисто/ и са много смешни като ги гледам, сякаш редят Лего за голями? Peace

# 16
  • Мнения: 1 526
Ей, хубаво нещо са това спомените! Тази година имам годишнина- 10! Йее ... голям купон беше, бях с рокля, а в 12ч нахлузих дънките и кубинките и отпашихме с моторите... купона продължи 3 нощи!
Диди да ти е живо и здраво Викито, Голям мъж- батко ще става!

# 17
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Татянка, ми мъжо като е пропуснал немския празник на майката, кажи му да ти купи подарък за френския, който е на 28 май, нали си имате все още дом и у френско  Wink
Калида, тя бабата освен 4е има 6 внука е майка и на 5 деца, ама не би гледала Смърфа всеки ден, защото е възрастна-на 79 години е. А аз ще работя до сряда, защото е имало откраднати копия и ще повтарят някои изпити  Rolling Eyes 
И моят бал беше отдавна-1993 год. и празнувахме в Търново.
Ели, изплюй най после камъ4ето за Линд  Grinning

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
давам отчет на бандата Wink Hug Heart Eyes
3а 3ьбодоктора- хич не ме боля.....до другата година по сьщото време сьм освободена от посещениия newsm44 newsm44 newsm44 ( дано не се налага спешно  Praynig )....
Дидката, браво на малкото ти мафиотче smile3501, много е сладьк  love001
Калида, не ги е качил снимкиите още наш`то тати Confused....много е сложен, хем му ка3ах само да мии ги прехвьрли на компа....ако някой иска да ми помогне ще свьрша та3и работа, само да ме насочва и накрая ще пусна една тема с всички снимки....
що такиива студове при вас, мацки  newsm78
пращам на всички мноооого сльнчице....  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny
кьде е мама В днес Thinking

# 19
  • Мнения: 5 183
Видяхте ли се с Даниелка? Как се казва племенника Ти/ на систъра/, чули се с тях? Hug Желая Ти тази седмица, да ни зарадваш с положителен отговор от новата работа. Hug А за времето, какво му е толкова лошо на валежите. Виж колко е красиво около теб- есен е, цветове, листа...

Kalida, срещата с Даниелка се състоя в събота. Времето беше отвратително, така 4е не беше в романти4на обстановка - парк на брега на океана, а в едно детско атракционно заевдение ... Играха си, но не беше както предния път. Просто там беше голяма лудница. заради лошото време имаше голям наплив, а и се празнуваха няколко рождени дни и едва успявах да озаптя ергена да не влиза в залите, където децата празнуват, а той адски озада4ен ми се цупеше и кривеше ... Ние със "сватята" си изкарахме страхотно. 3 часа минаха незабелязано. Приказката много ни вървеше. Тази ве4ер сме се разбрали да се 4уем, та да се уговорим за утре нещо. Идеята е да ги събираме по-4есто ...
Племенника ми се казява Никола и го обожавам (Това пак в отговор на Калида). Роди се ден след 24-тия ми рожден ден. Именните ни дни пак са един след друг - съответно на 5 и 6 Декември. Ники все казва 4е празниците са ни толкова близко, "защото леля много ме оби4а, мамо"  Heart Eyes Когато заминах, беше на по4ти 3 годинки. не можеше да говори, проговори късно, а сега си лафим в Скайпа с 4асове, изпитвам го по английски, той ме "тормози" с логи4ески зада4и, а и писма ми пише сладура лелин, който сега е в първи клас! Много ми липсва. Като родих Томи, първия ден в родилното 4есто по инерция му кавах НИКИ  Rolling Eyes
А за интервюто, Калида, аз още там на място разбрах 4е ще стане, защото тя настояваше да разбере дали моя мъж ще е ОК с факта, 4е през уикендите ще съм заета / събота цялата и 3 ч в неделя/ и 4е се надява да е съгласен. Даде ми визитката си тогава с уговорката 4е ще се 4уем. В4ера ми звънна и каза това, което ве4е знаех - 4е интервюто ми било съксесфул /така де, успешно/ и дали мога в събота да ида на обу4ение, което ще се заплати като работен ден...

Тук пак вали, гадост. МРАЗЯ го това време!!!  Close 16 градуса го дават, но вали. Аз съм толкова зиморни4ава ... ама ако е и дъждовно направо блокирам ... влагата ме убива. В4ера няколко пъти се налагаше да хукна след Томи навън, щото тър4и у съседите по пантофи ... ми като излязох първия път навън, ме втресе така, 4е направо блокирах и се затресох цялата - не мога да мръдна...

Тедсън, Евала за тази снимка, душа  Mr. Green
Моя мъж като тръгне за Бг все това говори - как на път от София за Бургас ще спре в Хепи и ще си хапне кебап4ета... Не 4е е затръгвал да си ходи, ама така си ме4тае ...

Дидка, посмях се с глас на твоя разказ за бала - тоалета стил Мадона и идеята на брат'4еда да заблудите гостите. А можеше и някой допълнителен подарък за годежа да полу4ите  Mr. Green
Викито, казваш, оби4а да е на сцена. Сладур!

Амей4е, мерси за слън4ицето, дето го прати. Навън  наистина спря да вали и даааааже се аха да грейне силно. Утре го дават обла4но, но без валежи  Peace, а в 4етвъртък - слън4ево  Praynig ДАНО!!!

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 01:46 от Maika

# 20
  • Мнения: 5 183
Brawo, Amei4e!!!

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

 bowuu... Hug Heart Eyes
сега кьм бандата от южната ми страна....не мога да обещая сьс сигурност, че другата седмица ще може да се видим, но сьм си направила устата с половинката...проблемьт е трафиикьт пре3 Готард, 3ащото другата седмица е почивна и в Джерманито, и ще е лудница по граниицата с Италия от немски ии швейцарски коли....но ако стане по-нормално положението имам телефониите и ще 3вьнна да се ра3берем, ако и при вас всичко е ок.....

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 00:23 от amei

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
тьрси се доброволец да ми обясни 3а фотото, сниимките ии ПС-то...някой по желание, да не посочвам а3 Laughing Hug Heart Eyes Whistling

# 23
  • Мнения: 2 959
...МРАЗЯ го това време!!! ....Аз съм толкова зиморни4ава ... ама ако е и дъждовно направо блокирам ... влагата ме убива...
Майка, а как го караш през зимата, нали Ти предстой? Ето тук пролича слънчевото, бургаско чедо в теб. Много се радвам за положителният отговор за интервюто ти, сега как ли ще дочакаш съботата?! Heart Eyes

...не мога да обещая сьс сиигурност, че другата седмица ще може да се видим,....
Ех, Европо, Европо. Амей, Вие тези разстояния ги нямате за нищо.  HugТук за да прелетиш от едната част на Канада до другата ти отнема часове. Peace

# 24
  • Мнения: 964
Ех балове,днеска се бях присетила за моя Tired
Беше преди цели 9 години,в Ямбола града голяма Mr. GreenБеше голям купон,минавахме по центъра да ни огледа целия град hahaha аз трябваше да вървя първа с учителката,защото никой не искаше да върви с мен #2gunfire била съм много висока Mr. Green Майка ми залепи изкуствени нокти и като отидох да пишкам неможах да си вдигна гащите Embarassed  изпада ми маникюра Mr. Green

Аз намерих решение на проблема с лошото време,купих си билет за Флорида  Mr. Green качвам майка и бебоците на голямата птица и тръгваме.Я ми кажете как процедирате с бейсовете на карсита (с основата),с куфарите ли ги чекирате?Понеже столчетата са в количката,незнам къде да дяна основата.да я опакаовам ли да не се съсипе?

# 25
  • Мнения: 5 475
Банда буонджорно от Европата!!

Смяна на обстановката,днес предлагам релаксираща закуска на балкона!



Да ви е сладко!  Hug
bowuu... Hug Heart Eyes
сега кьм бандата от южната ми страна....не мога да обещая сьс сигурност, че другата седмица ще може да се видим, но сьм си направила устата с половинката...проблемьт е трафиикьт пре3 Готард, 3ащото другата седмица е почивна и в Джерманито, и ще е лудница по граниицата с Италия от немски ии швейцарски коли....но ако стане по-нормално положението имам телефониите и ще 3вьнна да се ра3берем, ако и при вас всичко е ок.....

  Амейче аз съм на линия.. постоянно съм си  у дома...вероятно само уикенда ще сме някъде ,че съм рожденничка.Може би мъжа ти има право за трафика...ние така се връщахме за Великден и като се заклещихме на магистралата ,изкарахме половин ден ,докато минем 100 км...така,че го разбирам напълно...  Peace
  Когато и да решите обаче звънкай!  Hug
   Ако искаш мога да ти обясня за снимките и т.нат.
  Пиши ми на лични да ти дам координати,ползвам всички месинджери,или ако искаш дом.тел?
 
  Калида
при нас естествено строят с тухли...то и затова отнема толкова време...помня американската ми къща точно за 3 месеца я сглобиха както искам...а тука години минават... Shocked


# 26
  • Мнения: 1 049
Здравейте и от мен вчера бях на работа и затова нямах възможност да пиша   bouquet
Гери, направо е супер закуската един ден и аз искам мъжо да ми направи тераса и там да си пия кафето  Praynig
Калида, на мен само свекървата ми помага ,но и тя работи, така че като малкия е болен аз си оставам у дома Peace като днес приятеля на свекървата ще ми го гледа 3 часа щото слетобед съм на работа от 13 а свекървата си идва в 15,30 , свекър ми е пенсионер но не можел да го гледа детето щото трябвало да гледа себе си  #Cussing out #2gunfire
Приятен ден на всички   bouquet

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всичкии малки и големи Hug Heart Eyes
благодаря 3а 3акуската, Giorgi Wink   bouquet...а3 3акусих с.... диета Whistling...после ще пусна линк, 3а който иска.....ще ти пусна лично...а имаш ли скайп ?
днес по програма са наред про3орците.....Че не мога да гии гледам вече Close....пак ще намина...хубав ден   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 7 605
Привет банда,

уффф, в4ера не успях да се вклю4а, малката бе много трудна. Това дете въобЩе не спа преz деня  Cry  Много ми е притеснено, на ли трябва да спинка поне малко. Само на ръце се успокояваШе, или в кенгуруто спа, но Щом като се опитах да я сложа в креват4ето, край, реве като луда. БеШе много неспокойна, хлен4еШе много и явно корем4ето много я болеШе. Направо беШе голяма zагадка, кога реве от глад и кога от неЩо друго  newsm78  Таzи ноЩ спа добре, наваксваШе явно, от 1.30 до 9 беz неЩо  Mr. Green И сега пак спи малко, не трудни4ко zаспа пак. И продължава да повръЩа..... Направо не zнам какво да правя ве4е  Sad

Аz нямах абитуриентски бал  Cry  в Германия нямаШе такива екстри, поне не в наЩо даскало....

Оха, Амей, 4естито zа zъбите  Hug  Сега наистина zаслужаваШ пътуване до южната съседка  Wink 

Майка, как е zимата в НЗ, става ли така студено както в Европа, има ли сняг?

# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Татянски, пробвала ли си да сложиш малкото буболече да спинка по коремче ? само пре3 деня, докато можеш да я наблюдаваш...длщеричката на сестра мии, която е на 3 месеца сега, сьщо имаше подобни "приключениия", но от както й ка3ах да слага малката по коремче пре3 деня нещата се подобрииха 3начително....поне можеш да опииташ....гуш от нас и на двете ви Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт