НОВА Абитуриентска седми4ка 15 / 21.05.06 А бяхме млади...

  • 6 454
  • 162
  •   1
Отговори
# 120
  • UK
  • Мнения: 1 334
А Ел, не може така,къде ще ходиш без да сме запознали младите  Naughty Вие колко години изкарахте тук ? Всъщност ние и в БГ можем да се видим. Аз се прибирам след 1 месец.

# 121
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Наистина ще е голяма загуба да не ги запознаем.
Като те слушам колко е ранобудна момата, двамата са си лика прилика, ще си гукат по ранни зори Laughing
Ще се радвам много да се видим на родна земя Hug
Аз съм от 4,5 год вече, а мъж ми малко повече

# 122
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
благодаря, момиичета  bouquet  bouquet  bouquet
надявам  се да  е хубаво времето и да си починем
сега специално 3а Татянски:...спри да се помпаш след всяко кьрмене...така стимулиираш още повече лактацията...ако почувстваш напрежение-и3цеди малко, колкото да премине, но не повече....остави малката да си регулиира количеството мляко....иначе рискуваш сврьхлатация, а с нея много по-трудно ще се справиш......можеш да хвьрлиш едно оче на Бииблиотеката на Кьрмаческия, има супер ценно инфо....

# 123
  • Мнения: 2 959
...прочетох за Mangosteen опитвала съм го харесва ми....
Елл, хубав е нали с специфичен вкус и текстура?  Hug Заслужава си да се опита а и е пълен с хубави и полезни нещица. А за половинките, не само твоята си пада по месните специалитети, май всички мъже натам са им вкус. предпочитания. Peace Но нали няма да ни забравиш макар и на БГ почва? Thinking

# 124
  • Мнения: 7 430

Дидка, ама това са Бракстън Хиксовите, но защо пък толкоз болезнени? newsm78 Ако са от "фалшивите" поне още няколко седмици имаш да чакаш. Peace А за времето при Вас не се притеснявай, след седмица такива горещини ще има че от топло ще се оплакваш. Peace А как беше крем- карамела? Успяли да ни го снимаш или биде набързо излапан? Heart Eyes

Благодаря ти за това, че ме усведоми за тези контракции  Hug толкова съм невежа, че за 1 път чувам това Embarassed

Ето ти и снимчица - специално за теб Hug



Амейка - ще го изям тоз малкия красавец Hug а за камъка и аз се зачудих какъв е newsm78

Приятен уикенд мили дами  bouquet

П.С. Къде се изгуби Мимката newsm78

# 125
  • Мнения: 964
Амейче,от ден на ден все по хубав става пу-пу и тези сините очи като маниста Laughing
За очудване на всички и мойте моми са със сини очи,ама едно хубаво синьо,аз все исках да са синеоки  Mr. GreenСамо че си мисля,че като спра да ги кърмя ще и потъмнеят,просто нямаме никои с светли очи в рода,а те и двете много бели със сини очи.Даже базикам мъжо от каде такива бели бебета,той нали си ми е по черничък Mr. Green

# 126
  • Мнения: 7 914
Kalida , метнал се е на "татко "си newsm62 Диетат е отложена пак Embarassed Rolling Eyes за по следвщия понеделник, че идващия четвъртак ще има двудневно женско парти( от мен и приятелката ми) в къщи dance danceмъжа ми от сега си приготвя стаята на другия етаж с тв-то и компютъра Laughing

ДидКа лЮбопИтКа , и аз преди 3-4 дена правих крем карамел ! Обожавам да го правя понеже винаги става без грешка!

mama B , наслаждаваш ли се на weekend-a? newsm10

amei , наслаждавай се пълноценно на ваканцийката и ще те чакаме с нетърпение Hug Снимките са страхотни!

Ell , аз май не съм те 'виждала" от както започнах да пиша тук ...  friendshipОт къде си?

Tatjana , уф ама какви неприятности Hug дано скоро да имат край  Praynig...доре , че поне тати е  вече с вас!

maimunka , не съм го изпитала на собствен гръб ама съм чувала, че поникването на зъби е най-кошмарния период! Дано скоро да се радвате на всичките здрави и красиви зъбчета! Praynig

Zhana , аааа заформя се май сериозна форумска двойчица , а? Crazy

Много ми е интерсно с какво ли ще се похвали Giorgia  в понеделник? newsm78


Приятен weekend на всички пожелавам с много слънце и усмивки!



# 127
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И аз се вклю4вам към пожеланието на Звезди4ка за спокоен и приятен уикенд  Hug
Не можах да пиша по-рано защото се правих на кулинарка   chef , ама съм много зле. Ей сега татито се прибира от работа и да видим дали ще ми хареса творенията.
А Дидка ме изкуши с този крем-карамел и май ще пробвам и аз за пръв път пък каквото излезе.

# 128
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Каliada, обещавам най-тържествено от време на време да ви досаждам Hug

Дидонка ,аз много много не си падам по крем карамел, ноооо като ти видях снимката и ми се напълни устата Whistling

Маме Смърф ,какво готви, сигурна съм че творенията ти ще бъдат оценени Laughing
Маймунка как е снахата, поспа ли днес? Grinning
Ооо, Звездичке приятно ми е да се запознаем задочно bowuu Аз не съм от много активните потребители, може би затова не сме се засичали досега Wink
Весела събота и неделя, момичета  bouquet



# 129
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети и от нас, Момичета!

Отново един нов и страхотен ден се заформя- слънчев, макар и леко ветровит. Тук усилено цъфтят люляците и лалетата, направо е разкошно. Hug

Майка, приятно Ти обучение и Първи работен Ден! Лек и успешен!  Hug И после да се похвалиш как е било и как са изкарали двамата Ти любими мъже в твое отсъствие! Hug

Дидката, благодаря Ти! Изглежда доста апетитен, вероятно и Твоите мъже са били на това мнение?! Hug Оправили Ви се времето, дано да стане за long weekend-a? newsm78 Целувки за малкият Замислител, той гали ли коремчето Ти? Hug

Ell, как Ти е Алексчето? Това ли му е любимата топка в подписа Ти? Hug

...За очудване на всички и мойте моми са със сини очи,ама едно хубаво синьо,аз все исках да са синеоки ...
Zhana, само малко ще потъмнеят, така беше и с Дана. И в нашето сем- во нямаме светлооки, но... Peace Голями красавици са ти и двечките. Усещаш ли вече разлика в темпераментите им? newsm78

Звездичка, а за "женското парти" ще има ли изненади, поръчахте ли торта или нещо по- така, нали мъжо е на 2-ят етаж и няма да вижда? Hug

...Ей сега татито се прибира от работа и да видим дали ще ми хареса творенията...
Мамо Щтрумпф, каква беше оценката на Брюно? Отличен получи, нали?! Hug Казвай сега с какво го изкуши! Heart Eyes

Маймунка, а в колко си ляга Ивана, та става по ранни доби? Thinking

Лек и хубав нов ден Ви желая!

# 130
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калида, Брюно много хареса специалитета ми  bowuu
Ел, готвих агнешко със спанак. По принцип не оби4ам агнешко, но след Гергъовден, където бях поканена в бг-семейство и ядохме агнешки бут, ми хареса. Та реших и аз да пробвам и определено се полу4и много вкусно.
А сега 4акам от дома да ми пратят рецептата за крем-карамел, защото баща ми го прави много добре   chef

# 131
  • Мнения: 7 605
Добър ве4ер, мили моми4ета,

ох, мноооого гадно време тук, само 14° бяха днес преz деня  Shocked  и валя много силно, плюс вятър, все едно е есен  Sad  И прогноzите zа другата седмица не са по добри....

Малката Милена явно имаШе криzа на растеж миналата седмица, zаЩото от 2 дена е пак спокойна и спи иzклю4ително много. СноШи zаспа в 9 в ръцете ми, но успях да я сложа в креват4ето й и тя продължи да спи 4ак до 4 4аса сутринта  Mr. Green  Аz иz4аках татито да се прибере и легнах в 12. После, след като я накърмих рано сутринта, легнахме пак и спахме до 10  Mr. Green  Много е zаспала днес, само 4 пъти съм я кърмила до сега, но Щом не иска пове4е, не я насилвам  Wink
Калидка, ами ние много 4есто спием zаедно, да си приzная, тя спи по 4есто в наШето легло отколкото в нейното си  Embarassed  Wink Но не може само така, нали?  Wink  Та гледам да я сложа в леглото й колкото може пове4е.  И продължавам да я полzвам като естествена помпа, само се доиzцеждам и иzлиzа много малко, ако има пове4е от 10 мл е голямо постижение  Wink  Та, Амей4о, май няма голяма опасност от свръхлактация. Но ина4е мастита е странен, не мога да опипвам ниЩи4ко, и гърдата не е zа4ерверна, но усеЩам 4е има оЩе неЩо дълбоко вътре и понякога боли доста  newsm78  Ако не е по добре в понеделник, Ще ида пак на лекар.

Елл, представям си какво ти е пред голямото местене.... И ние сега се местим обратно в Германия след няколко години в 4ужбина но раzликата между Англия и БГ е оЩе по голяма....

Мамо Щрумпф, 4естито zа   chef  И аz не оби4ам агнеШко, но представям си француzите как го оби4ат, то съвпада с техния вкус.
Впро4ем ядене, аz отивам да ве4ерям, желая ви лека ве4ер  Hug

# 132
  • UK
  • Мнения: 1 334
Мамо Щрумпф, я дай рецептата за агнешкото на другата стажант-готвачка в седмичната тема  Laughing
Калида, 19:30-20:00 ляга обикновено и денем не спи много. Днес и аз спах следобяд с нея-много рядко ми се случва, защото аз като спя през деня после съм много крива, а и заспивам бавно  Rolling Eyes
Отивам и аз да хапвам  Grinning

# 133
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Маймунка, много е лесно, щом аз успях зна4и всеки може  Laughing
Става за около 4ас. В една тава нареждаш агнешкото(моето беше на пържоли) намазваш го с малко 4ервен пипер, олио, сол, малко вода и слагаш девисил. Задушаваш с фолио. Пе4е се 30-40 мин. В един тиган запържваш 1 лук, прибавяш спанак и малко доматено пюре и сол.Около 20 мин ги запържваш. После от тавата вадиш месото, слагаш спанака и отгоре нареждаш пак месото. Слагаш го във фурната за още 15 мин. Девисилът май е най-важната съставка.
Татянка, дано по-бързо ти мине мастита и да нацелуваш хубаво Миленка  Hug

# 134
  • Мнения: 2 959
Елл, честит Ти нов аватар/ но и яйцето беше много оригинално/, Алекс е голям чаровник в подписа Ти! Той голям мъж станал! Hug

...Брюно много хареса специалитета ми ...
Мамо Щтрумпф, виж как се откри твоя скрит кулинарен талант. Получили рецептата за крем- карамела? А каква е разликата с крем- брюлето, защото и двете са френски специалитети, но незнам разликата? newsm78

...ами ние много 4есто спием zаедно, тя спи по 4есто в наШето легло отколкото в нейното си ...
Татянка, браво на теб. Мен в началото ме беше доста страх да легна с Дана и затова кърменето го приемах като бреме, но след това открих лежащата поза и оттогава само така се кърмим/ като изключим когато сме навън/ и кърменето стана удоволствие и взаимност. А Ти как реши че имаш мастит като нямаш подуто и зачервено по гърдите и ти самата нямаш Т? newsm78 А Вие кога решихте окончателно да се местите, до края на годината ли? Thinking

...защото аз като спя през деня после съм много крива, а и заспивам бавно  ...
Маймунка, и аз не мога да спя на обяд и затова вечер, обикновено заспивам с Дана! Hug Няма ли скоро пак някакъв парад във Вашият град? newsm78 Тук в понеделник ще празнуваме кралският празник- Viktoria Day. Peace

Общи условия

Активация на акаунт