Сватба 2018 година - Варна

  • 97 100
  • 706
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Ние също си избрахме сами фотографа. Видях, че ми се появява във фейсбук и двама мои приятели го харесват, разгледах снимките, които прави и си уговорихме среща. Дойде навреме /значи е точен човек Simple Smile/, предложи ни добра цена и  хубави идеи за предсватбена и сватбена фотосесия.  Радослав Славов се казва.

# 316
  • Мнения: 35
Момичета, на кой фотограф и DJ се спряхте? Доста мнения чета из форумите и ще се радвам да споделите (сигурно сте го дискутирали много пъти, извинявам се, ако е така).
gpym4e, сега ще разгледам снимки на Радослав Славов.
Theodora Boncheva, аз четох доста добри мнения за DJ Sunny, но нямам лични наблюдения, за да ги потвърдя.

# 317
  • Мнения: 1
Здравейте,
Момичета,препоръчайте ми магазин за булчински рокли.
Благодаря!

# 318
  • Мнения: 583
Момичета, на кой фотограф и DJ се спряхте? Доста мнения чета из форумите и ще се радвам да споделите (сигурно сте го дискутирали много пъти, извинявам се, ако е така).

Фотограф - Тони Перец Simple Smile DJ - Димитър Русев (DJ Joy) Simple Smile
Тони мноооого я харесахме, когато отидохме на срещата с нея и след няколко дни я капарирахме, а DJ ни е близък и сме работили заедно по други поводи, та мисля, че ще си паснем Simple Smile

# 319
  • Мнения: 538
Ние сме с DJ Толи (Анатоли). Първоначално за фото и ние се бяхме насочили към Тони Перец, но нашата дата не беше свободна и по тукашни препоръки ангажирахме Лили Николова

# 320
  • Мнения: 109
Аз бях писала малко по-назад...ние сме с фото - Лилия Николова, DJ- Бисер (познат на семейството на половинката ми).

# 321
  • Мнения: 1 196
Привет, дами! Аз минавам само, за да споделя, че си намерих рокля, точно каквато си представях и съм много щастлива и спокойна вече. От Ла Споса е. Имат страхотни рокли наистина, уникални материи, просто роклите им са толкова леки, ефирни и удобни. Консултантката и модистката са невероятно мили, усмихнати и си разбират от работата. Наистина превърнаха търсенето и намирането на перфектната сватбена рокля в страхотно преживяване.

# 322
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета! Отдавна не съм се включвала в темата, но имах много ангажименти покрай абсолвентската, изпитите и т.н. Поръчах си вече сватбена торта от една позната, прави ги уникааални! Обаче се появи друг проблем - от сайта на Мегз ми казаха, че им били свършил лилавия плат за шаферските рокли, които бях харесала, чаках 2 седмици, пак им писах, казаха, че още нямат плат и ми казаха, ако може аз да предоставя плата, за да ми изработят рокли. Откъде да търся плат сега, и дали няма да е по-добре да отида тук при някоя шивачка, вместо да пращам на тях? Някакви препоръки? Благодаря предварително! Simple Smile

# 323
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравей.  Има шивачки, което  работят по снимка. Купи си плат и ги  поръчай тук по неин модел. Simple Smile

# 324
  • Мнения: 266
Според мен отиди при шивачка, защото не се знае как ще ги направят в Мегз, а при шивачка ще си ходите на проби и е лесно. Може да ти излезе малко по-скъпо обаче, зависи от шивача предполагам.

# 325
  • Мнения: 2 721
На Владислав има магазин за платове, както и на Нептун - Primatex,
 http://www.primatex-bg.com ето сайта , има абсолютно всякакви цветове и материи . Simple Smile

# 326
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Има и още един магазин към стадион Спартак. По- точно склад , но страхотно е зареден и цените му са добри.
http://platove-varna.com/

# 327
  • Мнения: 538
И моите шаферки поръчваха точно едни лилави рокли от Мегз. Имаше някаква драма, но се оказа, че има точно една С и една М и ги изпратиха

# 328
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Момичета, откъде купихте ризите на младоженеца. Дайте идеи.

# 329
  • Варна
  • Мнения: 77
Благодаря, момичета, ще разгледам тези магазини за плат. Simple Smile А моят се прибира от Англия след седмица и тепърва ще обикаляме и ние за костюма му. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт