Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
Да, видях, прегледах лично и никакъв проблем няма, но това не се поства. Много шум за нищо. Реакцията ми е "каквото повикало, такова се обадило". Няма да позволя някоя да ме обругава неоснователно. А мога да споделя още много информция и впечтления...

Няма защо някой "да те обругава" след  писанията ти! Ти си го направил!
Дано авторката потърси правата си!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 647
В случая май хич не е неоснователно.

# 17
  • Мнения: 39 388
Аз пък се чудя как уважаван лекар има манталитет на тетка. Ако ще спори да го прави по интелигентен начин.

# 18
  • Мнения: 407
Явно от следене на форумските мнения, относно славата и реномето, на "човека" не му е останало време да си свърши работата компетентно. Scream

# 19
  • Мнения: 3 792
То като му разгледате мненията се вижда що за човек е.
Аз лично никога не бих отишла при такъв "лекар", ако ще петнайсет титли да има пред името си.

Търси си правата, авторке, само това ще те посъветвам. Дано се оправиш бързо. Disappointed Heartbeat

# 20
  • Мнения: X
Хм, сега да не се окаже, че и парите са дадени под масата и няма отчетен платежен документ за тях?

Много се надявам екипът, почистил след господин доцента, да издаде адекватна и вярна с действителността епикриза, за да може авторката да си потърси правата спокойно.

# 21
  • Мнения: 54
Темата е стара, попаднах на нея след като потърсих мнения за "доктор" Румен Димитров.
Бях на преглед в МЦ Фемина при него скоро. Имам сериозни проблеми и силни болки.
Този човек е изрод. Мисля, че нещо сериозно не му е наред или се дрогира, друго обяснение нямам. А може би е комбинация и от двете.
Прегледа беше като есенция на хорът с елементи на комедия.
Едно от нещата, които повтори няколко пъти беше - "ако искаш мога да ти махна проклетата матка"...
Съжалявам, че платих... този човек е опасен за пациентите.

# 22
  • Мнения: 410
Темата е стара, попаднах на нея след като потърсих мнения за "доктор" Румен Димитров.
Бях на преглед в МЦ Фемина при него скоро. Имам сериозни проблеми и силни болки.
Този човек е изрод. Мисля, че нещо сериозно не му е наред или се дрогира, друго обяснение нямам. А може би е комбинация и от двете.
Прегледа беше като есенция на хорът с елементи на комедия.
Едно от нещата, които повтори няколко пъти беше - "ако искаш мога да ти махна проклетата матка"...
Съжалявам, че платих... този човек е опасен за пациентите.


Боже! Добре, че там работят страхотни доктори. Дано не ги повреди.

Общи условия

Активация на акаунт