Съветите на Baby Dove за цялостна грижа и нежно почистване

  • 21 345
  • 351
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 179
Как да се грижите за кожата на вашето бебе?

Грижата за толкова деликатна и съвсем нова бебешка кожа може да бъде предизвикателство за всяка млада майка. Освен това, вероятно вече сте затрупани от информация, което още повече ви обърква с вземането на решение откъде да започнете.

Baby Dove има над 50 години експертен опит в грижата за кожата. Kожата на вашето бебе е с 30% по-тънка от вашата и се дехидратира в пъти по-бързо. Ето защо Baby Dove препоръчват продукти, които осигуряват повече от мека кожа - нежно измиват и защитават, за да възвърнат естествените нива на хидратация.


Използвайте продукти за бебешка кожа
На първо място, избягвайте употребата на продукти за бебето, които са предназначени за възрастни. Намерете бебешки продукти, които са създадени така че да осигуряват на бебешката кожа необходимата за нея хидратация. Продуктите на Baby Dove точно такива - правят кожата мека и хидратирана.

Нежно почистване по време на къпане
Къпането невинаги е лесно. Честото къпане на бебето изсушава кожата му, но добрите новини са, че можете понякога да пропускате банята, без гузна съвест. Също така можете да използвате нежен сапун като крем сапун Baby Dove, който деликатно премахва замърсяванията и предотвратява дехидратацията на кожата.

Използвайте продукти с неутрална pH формула

Колкото и да сме отдадени на грижата за бебешката кожа, е нормално понякога тя да се раздразни, изрине или изсуши. Това раздразнение може да бъде вследствие на дисбаланс между pH нивата на бебешката кожа и това на козметиката, която използвате. Това означава, че и защитният слой на кожата на бебето ви също не може да си свърши работата. За да ви помогнат да поддържате баланса, всички продукти Baby Dove са с неутрална pH формула, което ги прави напълно подходящи за суха бебешка кожа. Лосионът Baby Dove е тестван от дерматолози и педиатри и има специално разработена ароматна формула, която е предназначена за деликатната бебешка кожа и свежда до минимум риска от алергии.

Грижете се за скалпа на бебето
Докато бебето ви няма толкова много (или никаква) коса, е важно скалпът му да получава специални грижи с шампоан, който осигурява повече от мека кожа и възстановява естествените нива на хидратация и полезни вещества в скалпа. Шампоанът Baby Dove осигурява всичко това и много повече - създава всички предпоставки за здрав скалп от началото и занапред.

Поддържайте кожата на бебето хидратирана
След като подсушите бебешката кожа след баня с нежни потупващи движения и мека кърпа, е идеален момент да се погрижите за загубената хидратация. Избирайки специалния хидратиращ крем като лосиона за тяло Baby Dove, ще осигурите на вашето бебе интензивна хидратация и ще я запазите нежна и мека до следващата баня.

Включете се в дискусията на BG-Mamma и Baby Dove и спечелете един от 200 комплекта за цялостна грижа и нежно почистване!
Споделете като коментар в темата отговор на един от двата въпроса: кой продукт от сериите за грижа за бебето използвате най-много и кое качество според вас ви прави истинска майка?

На 21.11. в томбола на случаен принцип ще бъдат изтеглени 200 от всички участници, които ще спечелят комплект с продукти Baby Dove!
Запознайте се с общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: пн, 15 яну 2018, 17:28 от Редактор**

# 1
  • София
  • Мнения: 2 090
Здравейте! С удоволствие се включвам първа. Simple Smile Още от раждането на детето използваме Измиващ лосион за коса и тяло  и все още, въпреки че вече е на детска градина, но неизменен помощник за нежна кожа ни е и лосионът за тяло.
Истинска майка ме прави интуицията ми - за най-доброто за моето съкровище!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 624
 Лосиона за тяло Baby Dove е продукта , който най-често използваме за хидратиране на кожата.
Грижовна и търпелива съм, за мен няма нищо по-свещено от дома и семейството, което в никакъв случай не може да ме сложи в класацията за "Истинска майка". Прото съм Майка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 636
Здравейте,
споделям и моят опит.
Аз ползвам измиващ лосион Sensitiive за телцето със шампоан Rich moisture за косичката.

За мен, качеството, което ме прави истинска майка е да накарам детето ми да се чувства щастливо, като се стремя да общувам много с него, помагам му да опознае света, полагам максимални грижи  за нейното здраве и комфорт.

# 4
  • София
  • Мнения: 803
Най-често използвам за детето си лосион за измиване на коса и тяло Simple Smile
А качествата са много - трудно е за изброяване Simple Smile

# 5
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Здравейте!
Ползвала съм шампоана "Baby Dove" и останах доволна.
Качеството-може би грижовността.Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 698
У дома използваме шампоан Baby Dove. Обожавам как миришат косичките след него  Heart Eyes
За мен е важно да съм 'достатъчно добра майка'; нямам претенции да съм истинска, най-добра и пр.

# 7
  • Мнения: X
Лосиона за тяло ни върши прекрасна работа. След него кожата на дъщеря ми е мека и хидратирана.
Не мисля, че едно качество, може да те направи добра майка, по скоро съвкупност от няколко такива, които да правят детето доволно и щастливо. Това, което аз правя за детето си, е да откликвам на нуждите му. Когато иска да си играе сама, да не й преча, когато търси помощ за нещо, да й я дам.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 638
Най-много използвам хидратиращи лосиони за тяло - по 2 пъти дневно.. На второ място по употреба е измивният гел за коса и тяло.
Истинска майка ме прави факта, че търся най-доброто за своето дете и съм се отдала изцяло на неговото отглеждане.

# 9
  • Мнения: X
Истинска майка не ме прави някакво конкретно качество.....
Това идва от вътре...всяка частица от мен излъчва любов и необходимост да дава !

# 10
  • Мнения: 1 798
Най-често използвам мокри кърпи и шампоан за коса и тяло.

# 11
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Здравейте.
За детето си ползвам най-вече лосион за коса и тяло. Доволна съм от него и ще заложа с второто си дете, което е на път, на същата козметика.

Всяка майка се превръща в истинска майка в момента в който прегърне детето си за първи път.

# 12
  • Мнения: 28 704
Най-много използваме шампоана и крем-сапуна на Baby Dove и сме много доволни.
Не съм се замисляла кое качество ме прави истинска майка - вероятно всяка жена е "истинска майка" сама по себе си на своето дете и влага най-добрите за грижи. За себе си смятам, че съм грижовна и най-важното - обичам детето си с цялото си сърце!

# 13
  • Мнения: 604
Най-често използваме  крем сапуна Baby Dove, който деликатно премахва замърсяванията и предотвратява дехидратацията на кожата.Фенове сме му цялото семейство.Качество,което ме прави истинска майка е майчиния ми инстинкт.

# 14
  • Мнения: 472
Измивен гел за коса и тяло.
А истинска майка ме прави всичко свързано с малката ми принцеса и най-вече огромната любов, която и давам и която получавам, безкрайните емоции и хубавите мигове са безценни. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт