На пазар в Лозенград и Одрин - 12

  • 173 891
  • 753
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 237
Момичета,купували ли сте лири в Одрин,курса като при нас ли е?

# 256
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Количествата са много пъти дъвкани и предъвквани. Писмено никъде нищо не пише точно колко е позволено. Ние купуваме прах по 9 кг и носим не повече от 4 броя, омекотителите също. Придържаме се към правилото по 2 бр на човек и проблеми не сме имали. Не бива количеството да е с търговска цел, тогава се плаща мито.
Наскоро момичетата писаха, че курсът е подобен или малко по-изгоден.

# 257
  • у нас
  • Мнения: 5 715
С евро може ли да се пазари в Одрин
Да

# 258
  • Мнения: 5 386
Днес ходих специално , но Т L  в ЦКБ няма, изкупени са от седмица насам, заради шопинг екскурзиите преди празниците. Дано в обменните бюра да има.....

# 259
  • Мнения: 3 271
Днес ходих специално , но Т L  в ЦКБ няма, изкупени са от седмица насам, заради шопинг екскурзиите преди празниците. Дано в обменните бюра да има.....
Ако минавате през Капитан Андреево вижте на бензиностанция Шел преди границата.Там продават изгодно .

# 260
  • Мнения: 599
След 16.12  има ли екскурзии до Одрин или Лозенград  от Бургас?

# 261
  • Мнения: 6
Здравейте, другата седмица ще ходим за първи път в Одрин и искам да попитам къде има магазини за въдици и такъми в Одрин? Понеже моят мъж е много запален рибар и вие сте моето спасение да ме упътите! Благодаря!

# 262
  • Мнения: 405
Здравейте.Има ли в Бургас фирма ,която прави екскурзии да Одрин-Лозенград без обичайните посещения на църкви,а само като шопинг и без да си губиш времето 2-3 часа да те оставят в мола?

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте.Има ли в Бургас фирма ,която прави екскурзии да Одрин-Лозенград без обичайните посещения на църкви,а само като шопинг и без да си губиш времето 2-3 часа да те оставят в мола?
Да, мисля, че Динита правят.

# 264
  • Мнения: 599
В Лозенград има ли магазин на Тач?
Освен Кипа ,Мигрос  и Безим какви други магазини могат да се посетят?

# 265
  • Мнения: 518
всички минават през мола аз последно ходих с една Зита травел.Приятни хора,точни нямахме ядове и имахме достатърчно време в центъра на Одрин

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ходихме в събота, направихме си обичайните предпразнични покупки. Имаше много хора навсякъде и естествено много автобуси на границата. Почакахме немалко, но не беше и много досадно, общо взето поносимо. Тръгнахме в 5:30сутринта, прибрахме се в 11:30 вечерта.

Питаха ме дали съм чувала за някакъв пазар в четвъртък, където продавали много изгодно конфискувани стоки. Тъй като не съм чувала да попитам и вас - дали някой има информация за това.

# 267
  • Мнения: 5 386
A ot фирмите , тръгващи от Варна, има ли такива без обход на църкви/музеи/джамии. Питам, защото съм ходила три пъти в българските църкви там и вече искам само пазаруване, в джамия НЕ ща да влизам - нямам никакъв интерес към чуждата вяра, а и не искам да се събувам.

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 193
Момичета, случайно да знаете фирми, които осъществяват карго от Одрин до Бургас /или Пловдив/? Чувала съм, че има редовни групажни линии, но се затруднявам за открия някоя такава фирма. Благодаря!

# 269
  • Мнения: 49
A ot фирмите , тръгващи от Варна, има ли такива без обход на църкви/музеи/джамии. Питам, защото съм ходила три пъти в българските църкви там и вече искам само пазаруване, в джамия НЕ ща да влизам - нямам никакъв интерес към чуждата вяра, а и не искам да се събувам.
Аз съм доволна от JNV.  Пътува се с микробус,но прави предимно двудневни. Ходи се на петъчния пазар и магазини само. Хотела е чист и в центъра. Ако искаш погледни във ФБ за повече инфо.

Общи условия

Активация на акаунт