Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 24

  • 32 952
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 678
Емче на заведение отивам, утре подробно ще ти пратя! Simple Smile bouquet

# 46
  • Мнения: 2 089
Леле, каква си услужлива, Сватенце  Joy Взимай мерки Овреме, да си бодричка утре  Heart Eyes
Намерих най-после к.м."Ралица", Дескооо  newsm44, в този магазин всичко е на тази силистренска фирма. Взех и кашкавал, страхотен! От както те "видях" с 8% Ралица, все преглъщам жално. То си е жива сметана. Лошо, много лошо за мен  Joy
Днес на обяд - 3 пържени яйца с беконче, охххх...
Сега готвя таскебаПП. За мен без орисссс (и не го обичам).

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
За НВ-ВМядачки или какво ще напиша в скрит текст Twisted Evil
Скрит текст:
Нещо като бисквити, но се разтекоха и слепиха....не че им простих Twisted Evil Та 1 ч.ч. бадемово брашно, 1 яйце, 1-2 с.л. натрошено ленено семе, 1/2 ч.ч. прясно мляко, 1 ч.л. бакпулвер, 1 ч.л. ким,
 черен пипер, 100 гр настърган кашкавал или квото искаш, 2 с.л.кокосово брашно. Т..е. каквото се сетите:twisted:Започнах само  с бадемовото брашно, но стана редичко и затова добавих натрошено ленено семе. Сложих и настърган пармезан. В тава с хартия за печене сложих с лъжица 16-на бисквитки. Пекох около 15 мин на около 180 гр. с вентилатор. А, да, поръсих и със сусам..Умишлено не ги ядох с кисело мляко  защото тавата нямаше да ми се опре. Mr. Green Иначе хапнах 200 гр.от тази радост за небцето и удоволствие за хранопровода Twisted Evil

# 48
  • София
  • Мнения: 11 119
От както те "видях" с 8% Ралица

Това ако е краве мляко забравете да е истинско, над 3.6 краве мляко няма! Това за да е истинско трябва да е биволско, слушайте селското чадо.  Naughty

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
От както те "видях" с 8% Ралица

Това ако е краве мляко забравете да е истинско, над 3.6 краве мляко няма! Това за да е истинско трябва да е биволско, слушайте селското чадо.  Naughty

+1 smile3521

# 50
  • Мнения: 2 313
Жгмъцка мерси за темата!  newsm51 Heart Eyes Hug Hug Grinning
Малей колко сте изписали! Сега ще ви изчета.  Grinning Днес ходих на повторно изследване и съм направо скапана. Много цалувки  love001 love001 и гушки  Hug Hug на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Русе
  • Мнения: 8 802
От както те "видях" с 8% Ралица

Това ако е краве мляко забравете да е истинско, над 3.6 краве мляко няма! Това за да е истинско трябва да е биволско, слушайте селското чадо.  Naughty

+1 smile3521
Ми, не. Просто слагат сметана за увеличаване на маслеността.  Flutter

Соленките супер звучат!  Whistling
Бадемово брашно от де взе?

Последна редакция: пт, 10 ное 2017, 20:02 от Juls14

# 52
  • Мнения: 2 844
Аз съм на същото мнение - не слагат сметана,ако е със сметана цената ще е друга Sunglasses
Мими приятен купон Hug Heart Eyes Heart Eyes
Иринитка дано не е нищо сериозно,че нали утре си сватбарка Hug Heart Eyes Heart Eyes
Кати  Hug Heart Eyes почини си сега мила
Жгмъц Hug лека да е , и викаш да слушаме и късните новини - аз от три седмици нито съм слушала,нито чела новини
Хубава вечер бандичка любима,много е хубаво човек да е в отпуск Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Джулс, бадемовото брашно взех от Кауфланд, там където  са сладкарските неща - ванилии, бакпулвери и т.н.
100 гр е 3,50 лв.

# 54
  • София
  • Мнения: 11 119
От както те "видях" с 8% Ралица

Това ако е краве мляко забравете да е истинско, над 3.6 краве мляко няма! Това за да е истинско трябва да е биволско, слушайте селското чадо.  Naughty

+1 smile3521
Ми, не. Просто слагат сметана за увеличаване на маслеността.  Flutter


Блаженни са верващите! bishop
Слагат сухо мляко в повеето случаи...

# 55
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Упс, извинявам се на Иринка, как можах - тя е бяла и добра, а аз да я обвиня  ooooh!
Така, Стреличката я няма още, май ще следим късните новини  newsm78
Тъкмо да попитам за Катето и тя се появила.
За 8% Ралица - четох съдържанието, пише, че има сметана. Цената според мен е нормална за мляко и малко сметана  Thinking не знам. Много ми  харесва и затова купувам по-рядко  hahaha А биволското, което съм купувала тук по магазините - ами не ми харесва. Не е същото, което съм яла по Балкана или в Родопите  Crossing Arms
Миме, приятно изкарване  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 11 119
Колко струва туй мляко ?

# 57
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Жгмъцка, не помня, но е относително по-скъпо от 3.6% на същата марка.
Ей, къде изчезнахте?

# 58
  • София
  • Мнения: 11 119
Жгмъцка, не помня, но е относително по-скъпо от 3.6% на същата марка.
Ей, къде изчезнахте?

Ясно.  Hug

Искам и аз да изчезна в посока самотен остров, например Бора Бора.

# 59
  • Мнения: 28 678
Юхуууу! bouquet
Върнах се!  bouquet Емче , удържах...хапнах зелена салата и свински стек с ароматно масло с билки, добре беше приготвено! chef
От достоверен източник знам, че сухото мляко се внася и то от Китай.....и всички млека са фалшиви, т.е. бухани със сухо....и любимата ми Далия и тя! Cry Какво да се прави няма как да избегнем фалшивата хранителна индустрия завладяла целия свят! Затова избягвам да ям млека, сирена колбаси, кашкавали....у нас се купуват свежи меса, яйца и варива, картофи, ориз......нищо пакетирано....чудя се дали имаме и захар, трябва да проверя?  newsm78 На всичко, което искам да слагам захар, а то е основно чай или кафе слагам мед, чист от Странджа! bouquet
Хайде банда, лека нощ! newsm46
Утре имам амбициозната идея да повървя бързо край морето, ще видим дали ще се сбъдне, времето е приказно топло! Освен това нямам намерение да готвя, ще изкарам деня на протеинов шейк и плодове!  Shocked И шейка е фалшива работа, но поне няма да готвя! Naughty И имам да пиша три есета по инглиш...... bishop И моята крилата фраза: "Господи дай ми сили"!!!! hahaha

Последна редакция: пт, 10 ное 2017, 23:23 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт