STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 441
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 22
Днес в един магазин ми обясниха, че Stokke спира производство на някои цветове, ще останат предимно тъмни цветове за есента и зимата, защото след това ще се пуска на пазара новия модел. Някой знае ли кога по принцип пускат нови модели? На какъв период от време? V6 от коя година е на пазара?
V6 са от 2018год. мисля.
Зимния чувал е много удобен и топъл.
Доста е голям и по-едро бебе/дете се побира вътре без проблем.
Зимният кит е само за външния вид.Дори безполезен за мен Simple Smile

# 691
  • София
  • Мнения: 3 271
Не мога да го намеря, за да ви покажа, но аз ползвах едно пухено чувалче тип прегърни ме, на Стокке, което е просто страхотно. Зимата, когато се роди малката беше много студена. Аз я слагах в това чувалче, то има и като шапка - качулка за главичката, която се стяга и от детето остава да се вижда само очички, носле и устичка. Отгоре съм завивала само с едно малконполарено одеалце. Под чувалчето беше облечена като за вкъщи, не с нещо дебело. Като се приберяхме и я извадех от чувалчето  беше топличка, без да е потна. Освен това чувалчето има прорези и спокойно може да се ползва на коша 6+ като се закопчае вътре детето. До около година и половина може да се ползва.


Редактирам се. Намерих го.

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/60333

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 17:06 от Мagnollia

# 692
  • Мнения: 3
Здравейте, случайно някоя мама да продава покривало за крачета на зимния кош, количката ми е V5, най-вероятно и от другите модели става, не съм запозната.... Това е моята количка, търся покривало, което  и не същия цвят поне да подхожда  Simple Smile

# 693
  • Мнения: 340
Може ли да ми кажете в кои магазини в Бургас, Пловдив и София продават Stokke?

# 694
  • Мнения: 22
Може ли да ми кажете в кои магазини в Бургас, Пловдив и София продават Stokke?
В Бургас е Bebemax
В Пловдив е Mams(Долче Вита)
В София магазин 9+ и Mams

# 695
  • Мнения: 259
Здравейте момичета! Четох предишните коментари и видях, че някои мамчета вече са купили и ползвали Stokke beat. Какви са ви впечатленията?

# 696
  • Мнения: 152
Здравейте момичета! Четох предишните коментари и видях, че някои мамчета вече са купили и ползвали Stokke beat. Какви са ви впечатленията?
Много добри - лека, маневрена, с голям сенник. Няма нещо, което да не ми харесва в тази количка.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 13 526
Аз да попитам за някакъв чалъм за сваляне на количка stokke xplory по стъпала, пред къщата има две...ни на слизане, ни на качване се справям.

И дали в Бг има някой, който шие сетове? Открих една жена в Чехия, но ако има и на наша територия още по-добре.

# 698
  • софия
  • Мнения: 6
Здравейте,някой знае ли скоро очаква ли се да излезе нов модел v7 на stokke xplory?

# 699
  • Мнения: 163
Здравейте, някой случайно да продава чаршафче за матрака на коша за новородено?

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 13 526
Nikolaeva12, може и с обикновено чаршафче и да го подпъхнеш под матрачето. Нашето е с чаршафче и върху него пак застилам друго.


Аз търся чаша, ако някой предлага да ми пише.

# 701
  • Мнения: 14
Аз да попитам за някакъв чалъм за сваляне на количка stokke xplory по стъпала, пред къщата има две...ни на слизане, ни на качване се справям.

И дали в Бг има някой, който шие сетове? Открих една жена в Чехия, но ако има и на наша територия още по-добре.

Здравейте, скоро гледах че количката може да сгъне и да стане само на две колела и така се качват и слизат стълби...не знам дали важи за всипки модели

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 13 526
Тя се сгъва, да. Идеята ми беше докато детето е в нея. Не ми се мисли, ако съм при майка примерно как ще изляза сама.

# 703
  • Мнения: 25
https://www.olx.bg/ad/kolichka-stokke-trailz-black-melange-CID139-ID8pBN5.html

Продаваме нашата количка като нова е ако някой се интересува

# 704
  • Мнения: 5
Здравейте! Очаквам бебче през май и съм се спряла на Xplory V5, но май ще е втора ръка, тъй като цената на новите е доста висока и не включва почти нищо. Та въпроса ми е: Спряла съм се на тази https://www.olx.bg/ad/vsichko-saschestvuvascho-v-komplekt-stokke … D139-ID8f8v9.html
но дали си заслужава, дали наистина е модел V5, тъй като четох, че се продават стари модели, за по нови и малко ме притеснява цветът, защото чакаме момченце, вие какво мислите?
P.s още съм много боса в темата за количките, затова се извинявам ако въпросите ми са глупави Blush

Общи условия

Активация на акаунт