СИРЕНЕ

  • 1 263
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Обезсолявам за всички в къщи. И двамата  с мъжа ми го предпочитаме безсолно. Peace

# 16
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
По-рано обезсолявах, сега вече не....като  нарежа сиренето го измивам на чешмата и го слагам на масата.

# 17
  • Мнения: 2 255
В началото като го захранвах купувах за него едно диетично обезсолено сирене, но след няколко месеца започна да яде, каквото ядем всички, ние купуваме сирене тип "Дунавия" и малкия много го обича, според мен то не е солено  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ние пък не го харесваме обезсолено.
Обезсолявах като бяха по-малки(до 1г. - 1.5г., не си спомням точно).
Купуваме сирена, които не са толкова солени(продавачките ми дават едно парченце да си опитам).

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зависи от сиренето. Ако е меко и го накисна във вода се разкашква (в такива случаи обекновено е по-безсолно). Ако е много солено го кисна.

# 20
  • Мнения: 49
Обезсолявам го за цялото семейство. Даже солта гледам като цяло да избягвам. За салатите използваме калиева сол - LoSalt.

# 21
  • Мнения: 364
обезсолявам сиренето (хапваме го често) не само за детето, а за всички вкъщи. Солта в по-големи количества хич не е полезна.   Mr. Green

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз започнах да купувам Моцарела, тя е безсолна.на мен ми се струва  Sick, но детето я обожава.Иначи винаги обезсолявам сиренето и ще продължа да го правя!

Общи условия

Активация на акаунт