ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 489

  • 67 055
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Цитат
Колко ли ѝ е била неудобна на Хазал Феркината червена рокля Blush tooth
Многократно съм се заглеждала в на нашата Габи подписа, тук пред огледалото Фера оправя роклето, а то на още няколко места в епизода поема стремглаво надолу Joy Добре, че Чепиков не я видя в този вид, със слабо сърце беше човека Mr. Green

# 541
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
Пък на други сърцата им силни, но ангелът им слаб hahaha има един стоп кадър от сцената до лимузината Joy Joy Joy
О да, бюстието на роклята и се свличаше непрекъснато  и нещата и аха да лъснат целите... защото през повечето време се виждаха до половината hahaha Като се изпращаха до лимузината когато колата потегляше, даже не можа да изтрае и в кадър си подръпна нагоре роклята hahaha

# 542
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не смятах да го слагам Бел, но ти спомена лимузината hahaha Нашия е така съсредоточен Whistling hahaha
Скрит текст:

Тук ситуацията не знам доколко е сходна, но на мен ми се струва, че и Арас го радва гледката Mr. Green
Скрит текст:



И завършвам с една красива Марал Heart Eyes

# 543
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416

 Joy Joy Joy

Марги край лимузината сме слагали и по-светъл и детайлен кадър, ама не знам къде да го търся...

Ама как ги измисляха тези комикси hahaha
Много се хиля на тези, баш че сме и по темата с червената шапчица Laughing
Втория мисля че е на Ирка Peace
Скрит текст:


Има и още няколко много смешни, но не ми се търсят....


Ех че хубаво Heart Eyes

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 19:25 от Беллора

# 544
  • Мнения: 27 551
 Клю , клю  Mr. Green

  Илкнуровица се залюбила с Толга  Сърташ .  Колко е вярно не знам

 

 Арас и Биге разделени ли са йок ли но пресата  с тях се занимава .  Известните са свикнали  на жълтини . Това е  минусовата част като си  популярен .


 Тубата  напрайла скандал на певица в ресторанта на Лабумски . Аман беее  Sick  #2gunfire


Цитат
Субботний кризис в турецкой прессе продолжает ее неизменный любимчик Чагатай Улусой. По утверждению Месута Яра, компания Нетфликс сначала разругалась со сценаристами, а затем и с самим Чагатаем. Причем причиной разногласий якобы стал гонорар, который потребовал актер. И если съемки Каракелема начнутся после всего, это будет просто чудом. Информация выглядит более чем подозрительной, учитывая, что Чагатай еще в мае подписал контракт, в котором были прописаны все детали будущей работы, включая запрет на съемки в других проектах, а также определен гонорар актера. К тому же финансовые вопросы в американской компании находятся в строжайшем секрете и вряд ли она будет делиться ими с журналистом, который находится на другом конце земного шара.

  инфото е от учанкуш но  с превода не са сложили хонорара а той  бил  135 хиляди т. лири на  болюм - епизод .  Не е малко но Ча Не е от тия , които ламтят   и за по - малко ще играе .Заради хонорара  и сценария кой знай кога ще види бял свят проекта  ooooh! Дано като се върне  има яснота .  Ако е за 6 месеца   визата  януари най - късно  февруари би трябвало да се върне .  От август месец е в Щатите .

  Не знам как са се сдобили с това  и колко е вярно .? Никой няма да им даде на журналята  договорите .


  Хубави снежни Барфи  Heart Eyes

 Марги  bouquet  ако имаш време може да спретнеш  за следващата тема   Хазал с червено шапо




 Аржентински канал обявил ,че Арас и Хазал ще участват през 2018 в тяхно ток- шоу като гости  .     Лелеее  какво ни чака   Crazy


 

Последна редакция: сб, 16 дек 2017, 21:19 от femmi2

# 545
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
Много сладка Хазалка Heart Eyes Най-после са подчертали красивите и рамене и шия, бели и гладки без да са кокалести Wink


А Толга Сариташ го спрягаха с колежката му от Сьоза но не познаха hahaha Младичък ми се вжда за Илкнур, ама щом са се Аресали.... Ако е вярно Толга ще стане новият доста близък приятел на Ча tooth Друг не може да се всели между него и Гинчо Laughing

Аз не вярвам на глупостите на тая Бирсен че арабите се опъват за парите. Ако е вярно малко късно са се сетили, имат си подписан договор и ако нещо не им харесва, снимките се бавят, сигурно и двете страни по въпросния договор са наясно че ощетения може такова дело да им друсне за пропуснати ползи че свят ще им се извие.... Та сигурно и сериал ще има и парите за които се е подписал Чачослав ще си ги получи... Във всеки случай все ще е на печалба и да има и да няма сериал Laughing
Прекалено дълго ги остави Ча без хляб и пак си метнаха съчиненията, не че като е в родината си не го правят пак, знаят че каквото и да напишат опровержение няма да дочакат от него ooooh!

Аз от написаното за Хазал и Арас останах с впечатление че ще поканят единия или другия, май не и двамата едновременно newsm78 После ще го прегледам пак. Май ставаше въпрос за лято 2018. Доколкото знам в Аржентина Времето с Арас върви доста добре, готвят се да пускат Марал... Той някак избута 18 серии, но големи глупости натвориха и големи критики имаше към сценария Rolling Eyes На Арас лигави ролички не му отиват, трябва да е нещо мъжкарско, може да е любовно но не и лигаво.

# 546
  • Мнения: 27 551
 Сладка е  и   грима подчертава красивите очи  Heart Eyes

  Ча ша го мъкне Толга по баровете  Mr. Green  

 Аз го разбрах, че  двамата ще гостуват при латиносите  newsm78  може и по отделно . Ще се разбере има време .  Сигурно ще я питат нема ли да прават проект с Ча  ша видим кво ша измънка   Joy



 отиват му  екшън роли


 Сена  и Идрис ще ги отвличат  


Скрит текст:

 Мехмет Гюнсур как може да се намъкне така   #Crazy подстригал се е


  В  краен случай , ако не стане фентъзито ще снимат друго с Нетфликс . Иначе неустоики ще плащат

Последна редакция: сб, 16 дек 2017, 21:20 от femmi2

# 547
  • Мнения: 21 201
Хаааай. Party
Днес Ча е в на топа устата, Laughing остави ги Чаатай на сухо и свободните съчинения заваляха. Laughing
Скрит текст:
#Teammy_CagatayUlusoy

⚡Автор романа Каракелем или странная история молодого человека Ипек Гекдель ретвитнула пост с недвусмысленными словами "Чагатай и Стамбул живут на одной волне" (они наведут много шума). Похоже на ответ Месуту Яру и его фантазиям на тему того, что Чагатай может покинуть проект.

Днешния сет с Бурак/Баръш е бил в болница.
Между другото с Хазалинда са страхотни на корицата на списанието, особено Хазал. Heart Eyes
Скрит текст:

Мноаго ми е анти Илкнур, Sick та тя не прилича на чоавек, камоли на жена. Stop
Епизода на НИ с руски субтитри.
https://vk.com/teammy?z=video327801970_456239286%2Fbc11f0d78336d … t_-49214138_24461

# 548
  • Мнения: 27 551
   Ча им се обадил да им вдене за хонорара   tooth  Ако не могат да го изплатят що изобщо са подписали такава сума .   

 
 

   

# 549
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
Също както им се обадил да им разкаже що му се сърди кака hahaha МОре не могат лиии... Ще му изплатят за това за което са подписали че и пушек се вдига. Той се е окопал в неизвестност, както преди всеки нов проект, знаем че е започнал да тренира, ще влиза във форма, пак по стар обичай преди да започне нещо ново Peace Пък щом ги кефи нека си смучат глупости, няма да им е за пръв път hahaha Името Чаатай осигурява трафик по жълтите сайтове и продава жълтите вестници, какво се пише не е важно, щом има кой да вярва, а такива винаги се намират 33uu
 Ако трябваше да вярваме на всичко което се пише, към момента Чачослав трябваше да е към 140 кила цар на пехливанските борби hahaha Гарантирано и още простотии ще има #Cussing out Както много пъти съм казвала, не знам турските жълтури какво пушат преди да пишат, но велики глупости раждат, даже ми е бедна фантазията каква ще е следващата простотия tooth

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 10:25 от Беллора

# 550
  • Мнения: 27 551
Цитат
Ако трябваше да вярваме на всичко което се пише, към момента Чачослав трябваше да е към 140 кила цар на пехливанските борби hahaha

 #Crazy Joy Joy Joy

  Добре че избра фентъзито и Нетфликс пред пехливанина . Може би  са му предложили тази роля   и да е отказал  33uu  Като нищо може  след Каракалема  да играе нещо подобно .  Стреми се да е различен в персонажите си  , което ми харесва  Peace  Харесвам такива аткьори .
 Дано не играе в друг исторически с мустаци и чалми  Sick


  Дори да е 135 хиляди    с труд ще си ги заработи . Яхти и къща в Щатите се купува с много кинти .   Наскоро писаха за Вахиде  и Хазал хонорарите .    Ако продуцент предложи на Ча и Хазал   достатъчна сума мой да се  съгласят  на общ проект  Mr. Green


   кой квото ще да пише фентъзи  ще има  и    нашия ще ги разбие  предусещааам . Скептичната съм  но като се пренапише може да се получи .      
!


 Марги в темата на сериала отговориха  накрая на сериала   Ийт и Нур се женят повторно .



Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 20:51 от femmi2

# 551
  • Мнения: 21 201
 wavey

Йитчо Laughing и Нурка Laughing ли гледате, мен не ме впечатлиха и не ги гледам?!
Има и трезвомислещи.
Скрит текст:
#Teammy_CagatayUlusoy

⚡Известная журналистка Эдже Эр решила написать своё мнение относительно поднятой в турецких СМИ темы по поводу нового проекта Чагатая Улусоя. Она резко раскритиковала своих коллег за то, что они печатают непроверенную информацию и рассмотрела каждый затронутый вопрос по пунктам:

- Смена сценариста - это обычное явление для любого проекта, такое происходит и в Турции и иногда даже после старта. А для американского сериала - это практически норма, сценарий может переписываться несколько раз. И вообще к подготовке американцы подходят куда более серьезно, чем принято в Турции. Сценарий Каракалема пишется по книге, поэтому адаптация происходит немного сложнее, но на помощь всегда может придти автор произведения - Ипек Гёкдель (которая, кстати, работает сейчас над второй книгой)

- По слухам Чагатай запросил 135 тысяч лир за серию уже после того как полгода готовился к роли и продюсеры не хотят идти на уступки. Однако разногласия по поводу гонорара никак не могут появится столько месяцев спустя. Такие серьёзные детали обсуждаются до того, как в конце контракта ставят подпись. Вы действительно думаете, что Чагатай мог уехать в Америку даже не узнав сколько ему будут платить в итоге?

- И в конце, вы серьёзно считаете, что актёр, который несколько месяцев повышает актерское мастерство с помощью самых опытных наставников, пытается не светиться и не показываться, а его грядущий сериал продолжают активно пиарить на всех уровнях, достоин таких сплетен? Это большой шаг для Чагатая Улусоя, O3 Medya и турецкого кинематографа. За пару месяцев такой проект готов точно не будет. Нам придется набраться терпения, но результат будет того стоить...

# 552
  • Мнения: 27 551
 Някой требва да им запуши  устите . Едже Ер   ги разкритикува .  От Ча такова нещо йок ! 

# 553
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
wavey

Йитчо Laughing и Нурка Laughing ли гледате, мен не ме впечатлиха и не ги гледам?!
Има и трезвомислещи.
Скрит текст:
#Teammy_CagatayUlusoy

⚡Известная журналистка Эдже Эр решила написать своё мнение относительно поднятой в турецких СМИ темы по поводу нового проекта Чагатая Улусоя. Она резко раскритиковала своих коллег за то, что они печатают непроверенную информацию и рассмотрела каждый затронутый вопрос по пунктам:

- Смена сценариста - это обычное явление для любого проекта, такое происходит и в Турции и иногда даже после старта. А для американского сериала - это практически норма, сценарий может переписываться несколько раз. И вообще к подготовке американцы подходят куда более серьезно, чем принято в Турции. Сценарий Каракалема пишется по книге, поэтому адаптация происходит немного сложнее, но на помощь всегда может придти автор произведения - Ипек Гёкдель (которая, кстати, работает сейчас над второй книгой)

- По слухам Чагатай запросил 135 тысяч лир за серию уже после того как полгода готовился к роли и продюсеры не хотят идти на уступки. Однако разногласия по поводу гонорара никак не могут появится столько месяцев спустя. Такие серьёзные детали обсуждаются до того, как в конце контракта ставят подпись. Вы действительно думаете, что Чагатай мог уехать в Америку даже не узнав сколько ему будут платить в итоге?

- И в конце, вы серьёзно считаете, что актёр, который несколько месяцев повышает актерское мастерство с помощью самых опытных наставников, пытается не светиться и не показываться, а его грядущий сериал продолжают активно пиарить на всех уровнях, достоин таких сплетен? Это большой шаг для Чагатая Улусоя, O3 Medya и турецкого кинематографа. За пару месяцев такой проект готов точно не будет. Нам придется набраться терпения, но результат будет того стоить...
Много логични въпроси от Едже Ер, но боя се че ще си останат глас в пустиня и жълтурите ще продължат да си диплят любимите съчинения.... Нито ще е за пръв път, нито за последен, по стар обичай жълтурите  така си изкарват хляба....
Страхотно е че американците не искат сценария да се списва на крак, а искат цялостно завършена  история, това поне и дава шансове да е логична, пък макар и фантастична Peace



Цитат
Ако трябваше да вярваме на всичко което се пише, към момента Чачослав трябваше да е към 140 кила цар на пехливанските борби hahaha

  Добре че избра фентъзито и Нетфликс пред пехливанина .
Фемо според мен такава дилема никога не е стояла пред него, просто поредните глупости от жълтурите...

Забавиха се, ама пак ги наредиха Mr. Green

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 21:51 от Беллора

# 554
  • Мнения: 27 551
 Оффф да  минава тая зима бързо    cold

  Кучетата си лаят кервана си върви . Няма да спрът да пишат измишльотини дори Ча  да се намеси . Знае го сигурно затова  мълчи .  Лятото като го изтипосаха на яхтата със зълвата на Киво. Той  отрече връзка между Ча и нея .  ЩешИ да ми дойде ту мач - в повече  след шамана  Sick  #Crazy

  Помня изказване като го питаха каза, че като мълчим Не значи , че е вярно !  Беше му писнало  за него и СеритУ .


 Ся е момента да сложа  стих от Марги  bouquet


Цитат
И зетя, и патрона да пийват умеят Drunk
може и пиянски песни да пеят tooth
Чачко ще засуче мустака,
чат-пат ще гали шкембака......

За Лудогорски ще бъде готов,
на вид як и суров Mr. Green
Красотата му след това може и да не се върне,
а патрона от Чачо в Чичо да се превърне

 Joy Joy

нЕма Лудогорския  ша става супермееен  ,  ще  извае релеф моят мачооо  Crazy


   Джан Яман се е разделил с мумията  Party  Ча натири  чЕлосаната   дано няма повече изненади   Naughty  




ваййй  Crazy  не знам кой е стилиста на Арас в дизито  издокараха го  с пръстен и синджир като Сарповия герой












   хубави  Барфи и котрета  Heart Eyes Heart Eyes


Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 20:16 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт