www.parfumi.net

  • 5 137
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 614
досега не съм пазарувала нищо от интернет Mr. Green

 И аз. Поръчах си от един секс сайт, преди 1 год, ама още чакам доставката  smile3516

# 31
  • Мнения: 258
досега не съм пазарувала нищо от интернет Mr. Green

 И аз. Поръчах си от един секс сайт, преди 1 год, ама още чакам доставката  smile3516

 Joyи какво си поръча,ако не е тайна? Joy Grinning

# 32
  • Мнения: 4 371
Вижте, Дона Карън имат нов парфюм
Red Delicious
в Бг го нямя,нали?! Rolling Eyes
Мисля, че не. Една приятелка, която е в Щатите ми каза за него.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ще видим дали ще излезе верен слухът , че в някой от моловете ще има Sephora - могат да ни огреят доста неща тогава.

# 34
евтини са, защото са тестери, даже понякога и на самите флакочета е отпечатано. качеството им по НИЩО не се различава от тези в магазина, дори ми се струва че са малко по- трайни, нали все пак целта им е да зарибят клиенти, щом са тестери. а че не са фалшиви- не са, не мися че може да се изфалшифицира флакона на ARMANI NIGHT примерно

# 35
  • Мнения: 13 512
а че не са фалшиви- не са, не мися че може да се изфалшифицира флакона на ARMANI NIGHT примерно

Този Армани найт в тази опаковка се продава за 5 долара в истанбул, какво ми говориш-не може да се направи!

# 36
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм си поръчвала от -spam292- тестери, струват ми се малко нетрайни. Хем и двата бяха EDP. От parfumi.net съм си поръчвала, също тестер ( на Gucci ) и ми се струва, че е по-траен.

# 37
  • Мнения: 258
а как ви ги доставят и след колко време? Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 3 797
Доставят ги на другия работен ден до вратата.Плаща се при доставка Hug

# 39
  • Русе
  • Мнения: 343
Пазарувала съм от този сайт и не съм имала проблем. Друг, от който съм много доволна е http://www.donna.bg/
 

# 40
  • Мнения: 258
http://interbs.hit.bg/catalogue.htm

какво мислите-може ли да са оритгинални?! Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 3 797
Според мен тези не са.И само големи разфасовки имат Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 13 512
Според мен тези не са.И само големи разфасовки имат Crossing Arms
И според мен не са!

# 43
  • Мнения: 258
Според мен тези не са.И само големи разфасовки имат Crossing Arms
И според мен не са!

и мен доста ме съмняват,но реших да ви питам Grinning

# 44
  • Мнения: 258
Ще видим дали ще излезе верен слухът , че в някой от моловете ще има Sephora - могат да ни огреят доста неща тогава.

въпроса ми е много тъп,но все пак-какво толкова представрява Sephora ,че вече на много места чета newsm78  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт