Нежелана бременност

  • 18 041
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 721
А може и да си втълпява , че е бременна и затова да ги има тези “симптоми” .

# 76
  • Мнения: 81
ver4eto_sv, мерси за линковете. Ще чета каквото мога.
So Lucky* - предпочитам да не споменавам имена.

Симптомите й са: внезапно гадене и повръщане, припадъци, не може да си вземе въздух и да диша, тялото й трепери като пристъп нещо, даже последния път казва, че не може и да ме види, а е до мен. Засилен апетит и то на храни, които не е обичала до сега да яде. Тревожност, нервна е постоянно.
Това са.

И ако не е бременна, какво ли може да й е? Докторите и те нищо не разбират... Казват, че е от стрес, психическа основа и да бъдела по-спокойна? Е, само това ли е...

# 77
  • Мнения: 1 872
Възможности:
- ниска кръвна захар
- нисък хемоглобин
- падане на кръвното

Може да се пусне в лаборатория една Пълна Кръвна Картина + Кръвна Захар (сутрин, на гладно). Ще ви излезе по-евтино от безмислено ходене отново
при гинеколог.

# 78
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Тя тези симптоми само като е с теб ли ги има? Като се прибере у тях има ли ги? Чудя се като майка просто. Аз ако видя дети то си в подобно състояние ще го закарам в спешното. Вие от кой град сте? Какви са тия лекари?

# 79
  • Мнения: 25 750
Тя тези симптоми само като е с теб ли ги има? Като се прибере у тях има ли ги? Чудя се като майка просто. Аз ако видя дети то си в подобно състояние ще го закарам в спешното. Вие от кой град сте? Какви са тия лекари?
Oт Варна е, за това питах къде са ходили, но отказва да каже. Не вярвам да има толкова смотани гинеколози, май трети поред вече...

# 80
  • Мнения: 2 495
внезапно гадене и повръщане, припадъци, не може да си вземе въздух и да диша, тялото й трепери като пристъп нещо, даже последния път казва, че не може и да ме види, а е до мен
Toва не са точно признаци на бременност -гадене,повръщане,прималяване -да.Но припадъцИ,задушаване,треперене липса на зрение -Не,категорично. Освен изброените по-горе,може да са паник атаки,истерии ,стрес и кой знае какво още.Не си само ти задължен и отговорен за здравето на непълнолетната ти приятелка.По закон нямаш право да вземаш важни решения за здравето й.Има родители,на които е дете,които са с по-голям опит,включително и по отношение на лекари и здравна система.Може да има заболяване,което сега се проявява ,а може и да е заболяване ,което им е известно и го крият от теб.А може и театро да ти разиграват.Още по-вече ,че има и супер съмнителни обстоятелства около мнимите бременности.

# 81
  • Мнения: 81
lechugitkaр , симптомите ги има й като е сама.

Да и майка й знае, а и обяснихме за състоянието й и на бащата също.. В спешното сме ходили 2-3 пъти, не знаят нищо. Казват й стрес и да е спокойна, но до преди 2 седмици не беше така... Може да е някакво старо състояние, което се проявява с времето, знам ли... А и има повишено количество хормони също. Явно затова й тестовете отчитат нещо, тези от аптеката.
Остава магнитен резонанс освен или тази ирисова диагностика би ли диагностицирала проблема?
Много искам да се оправи, че съм загрижен за нея. Иначе техните знаят за състоянието й вече.

# 82
  • Мнения: 6 622
Тест с една черта НЕ Е ПОЛОЖИТЕН!

# 83
  • Мнения: 25 634
Ако темата е истинска, а не пързалка, девойката има нужда от психиатър, не от гинеколог. Поне според изброените признаци.
Младежът има нужда да прочете поне една книжка за птичките и пчеличките, но нещо ми подсказва, че едва ли ще го направи. Пък и да го направи, май ще е без полза...

# 84
  • Мнения: 6 604
Ако темата е истинска, а не пързалка, девойката има нужда от психиатър, не от гинеколог. Поне според изброените признаци.
Младежът има нужда да прочете поне една книжка за птичките и пчеличките, но нещо ми подсказва, че едва ли ще го направи. Пък и да го направи, май ще е без полза...
Младежът всичко си знае. С 9 години опит е все пак.😉
Женските работи не са му много ясни, ама няма проблем- то момичето да се оправя. В краен случай ще й даде "онова" хапче или ще я заведе да прави аборт.

# 85
  • Мнения: 25 750

Младежът всичко си знае. С 9 години опит е все пак.😉
Женските работи не са му много ясни, ама няма проблем- то момичето да се оправя. В краен случай ще й даде "онова" хапче или ще я заведе да прави аборт.
Може да прави секс с непълнолетна, но не може да прочете как се забременява, как се проверява и такива елементарни неща дето 15 годишните знаят.

# 86
  • Мнения: 16 872
... А и има повишено количество хормони също. Явно затова й тестовете отчитат нещо, тези от аптеката.

Човек, излагаш се! На какъв език да ти се обясни, че когато кръвният тест е отрицателен НЯМА начин пикливите да са положителни?!
Стига се занимава с глупусти и хвани прочети линковете дето ти сложих.

# 87
  • Мнения: 2 495
Заврял си се до кръста в киреча с невръстната девойка и доста ще патиш.

# 88
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Какво нещо й отчитат тестовете? Тестове с една черта са ОТРИЦАТЕЛНИ.

# 89
  • Мнения: 25 750
Какво нещо й отчитат тестовете? Тестове с една черта са ОТРИЦАТЕЛНИ.
И да си тъп не е лесно. Tired

Общи условия

Активация на акаунт