Дълга коса - докога

  • 1 828
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Е, ако косата си е гъста и хубава, защо да я скъсяваш? Плюс това не е казано, че трябва да я разпилееш като самодива, можеш да я носиш на кок или плитка. Ееех, аз направо се размечтах как на старини ще имам дълга, права, снежнобяла коса Flutter

# 16
  • Мнения: 7 474
Ако косата е хубава не е нужно да се скъсява много, до средата на гърба е добре ,на етажи .
Жените над 50г. правят ужасни неща с косите си - бабешка прическа и се състаряват с още 10г., не виждам защо е нужно.

Ето една статия точно за красотата на 50г. http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=246

# 17
  • Мнения: 5 317
Всичко си е индивидуално.

# 18
  • Мнения: 1 986
  И аз смятам,че зависи от състоянието на косата-все пак ако си на 50-60г. и имаш рядка коса,няма да изглежда много добре до кръста,нали?!?Моята,например,пораства до определена дължина и оттам насетне просто се заплита и стои проскубана-така,че специално на мен не ми отива много дълга коса Cry

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Баба ми е на 84 години и е с плитки до кръста. Косата й не е гъста и вече е съвсем бяла, но като си оплете около главата плитките изглежда доста интересно. Вече е склерозна и почти не ни познава, освен това е неподвижна от кръста надолу, но всяка вечер си разплита косата, реше я с гребенче (купено преди 70 години), после пак я сплита и си ляга. Имам чувството че ако й отрежем косата, все едно сме й отрязали главата. Никога не е изглеждала разрошена или проскубана.

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ако говорим наистина за СТИЛ и КЛАСА, мисля, че една жена на възраст би изглеждала нелепо с дълга коса, пилееща се по раменете и гърба й (ако я носи на стилен кок например е друго, мисля).
Поначало има сексуален привкус в разпуснатите коси и както не би отивало на една стойностна жена на определена възраст да ходи с цици, извадени на показ (колкото и да са хубави) или пола две педи над коляното (колкото и да са стройни краката), така и нещата в главата трябва да са по-поприбрани вече.  Peace
off - Сега се сещам за една бивша колежка, която на достопочтената възраст от около 50 години ходеше с едни прозрачни панталончета с прозиращи прашки и тийнейджърски обувки...  Crazy Голям кич, брате!  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 14:37 от Зъхи

# 21
  • Мнения: 14 489
off - Сега се сещам за една бивша колежка, която на достопочтената възраст от около 50 години ходеше с едни прозрачни панталончета с прозиращи прашки и тийнейджърски обувки...  Crazy Голям кич, брате!  Rolling Eyes

това сега е гадно  #Crazy

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 15:30 от Sladurkata

# 22
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
off - Сега се сещам за една бивша колежка, (съпругата на Иван Гарелов, айде да изклюкаря  Blush), която на достопочтената възраст от около 50 години ходеше с едни прозрачни панталончета с прозиращи прашки и тийнейджърски обувки...  Crazy Голям кич, брате!  Rolling Eyes

това сега е гадно  #Crazy

Добре де, айде изтривам името, изтрий го и в твоя пост, че верно е гадно....  Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 39 764
Мисля, че за дължината на косата няма определена възраст... стига жената да изглежда добре и да се харесва.
Представете си цял живот сте имали дълга коса... и да трябва да я отрежете защото сте достигнали някаква преклонна възраст за това.

# 24
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мисля, че за дължината на косата няма определена възраст... стига жената да изглежда добре и да се харесва.
Представете си цял живот сте имали дълга коса... и да трябва да я отрежете защото сте достигнали някаква преклонна възраст за това.

Добре де, ако си със хубава фигура и цял живот си ходила с минижуп, би ли ходила пак така, когато станеш на 50 и отгоре?!

# 25
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
 Не може категорично да се определи до каква възраст е подходяща дългата коса. Стига да е направена стилна прическа и да е поддържана косата, защо не и до по-късна възраст.


# 26
  • Мнения: 8 242
Моята винаги е била до дупето (на 24 съм).. Ама си мисля, че след като родя малко ще я намаля.. поне с 20тина см..  newsm78
Даже се чудя дали да не ида тия дни да свърша таз работа  Whistling

# 27
  • Мнения: 1 526
Зависи от формата на лицето и състоянието на косата. Също и прическата- много е индивидуално

Общи условия

Активация на акаунт