Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 076
  • 843
  •   1
Отговори
# 120
  • ново
  • Мнения: 6 019
На Галя какво й е сем положение? За един приятел питам?
Щастливо разведена от много години. От един приятел знам Smile

# 121
  • Мнения: 1 659
Е,  обвързана е, Станко ще я взима.

# 122
  • Мнения: 4 821
Гечо пък толкова ли е прост? Как ще стигнат три жени на финала? Правилата не ги ли знае? Май си умира от страх да иде на дуел защото ще се види каква гола вода е. Като онзи Папи който падна безславно отначало.

# 123
  • Вестерос
  • Мнения: 38 332
Значи не 4,5 , а цели 6 седмици. Почнали са нач. на август.

# 124
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И на Маринка гадорийката ѝ видяхме - Виолета влияела зле на Валерия, пффф. Бе, Валерия да не е малка, ако иска и две дамаджани вино ще изпие с Вили, браво на момичетата, само така - In vino veritas.
Битката на жените беше нечовешка, аз и едно парченце люта чушка не мога да изям, бляк. Чесън и лук мога да ям в големи количества, но люта чушка - абсурд.
Много се радвам, че Яни спечели имунитет, за Калоян ми е притеснено.
А ветераните май на Гечко се канят да дадат безценния амулет, а?

Мама Галя се готви да влиза в Мастър шеф, затова е влязла малко във фермата да се развихри, а?

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 22:52 от Ензим

# 125
  • Мнения: 174
Ако Гечко не падне сега в неделя, могат и да му дадат
За Марина - за да стане рано, тр. да легне рано. То като станеш в 10:00 половината ден заминал. При тях, не е като у дома, тр. да се запали огъня, за него тр. дърва, по-тънки, после идват по дебелите, за началото някой тр. да се погрижи, за да има жар и да тръгне работата, това не е като у дома, врътни копчето и готово. Валерия ако я чака тайфа /семейство/, с едно ставане в 10, докато запали огън, докато се събуди, пие кафе и пуши цигари и се настрои, то станало южина/следобедна закуска/. Та затова ранното ставане винаги е предпоставка да се свърши повече работа през деня.
Да ама някой грам понятие си няма от нищо, явно само от спорт, пък там как е тренирала, ходейки на у-ще, не се сещам...
Що не си оставят Маринка да си играе нейната игра, тя си е оправна, ми сега са се заяли, то ВиВ , фани едната, удри от другата/и двете за нищо не стават/.
И последно, Алек колкото и да е смотан, за мен е по-читав от Вал

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 22:59 от *Mira*

# 126
  • Мнения: 14 837
Обаче съм съгласна с майора, че Гечо го е страх от дуел с който и да е от останалите мъже.

# 127
  • Мнения: 1 437
От останалите участници само Станко и Вал не са били ратаи. Ехх размина ѝ се на Вал и тази седмица.
Толкова смешно ми стана накрая Гечо като вика "мамо Галя" че тя по-малка от него Joy

# 128
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
На мен Гинчев ми беше неприятен. Днес слушах разказа му как се събрали с жената и затвърди мнението ми. Не ме кефят такива типове.
Алек очаквам да се дехидратира скоро и да излезе като Ласкин.
Сега сядам да гледам днешния епизод.

# 129
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Гечко ако падне тази седмица, май мислят на Яни да го дадат. Джоли, то си е за страх, по-млади, по-бързи, по-силни и издръжливи до един..

# 130
  • Мнения: 2 909
Обаче съм съгласна с майора, че Гечо го е страх от дуел с който и да е от останалите мъже.

Сега ли го разбра 😂😂😂😂

# 131
  • Мнения: 4 821
Гечко ако падне тази седмица, май мислят на Яни да го дадат. Джоли, то си е за страх, по-млади, по-бързи, по-силни и издръжливи до един..
Е като го е толкова страх защо се слага сред най-заслужилите за финал? Всеки трябва да мине през арената рано или късно. Много му се ще ей така като селски хитрец да стигне на финал и да спечели без да е ходил на нито един дуел, но няма как да се случи. То не става само с тупане в гърдите за това колко много си работил. То и Папи го хвалеха първата седмица колко им помага ама....

# 132
  • Мнения: 174
Да, не може на финал без поне един дуел, и аз мисля, че може да падне в неделя /Гечко/. Иначе за работата - /8+/

# 133
  • Мнения: 1 496
На мен Гинчев ми беше неприятен. Днес слушах разказа му как се събрали с жената и затвърди мнението ми. Не ме кефят такива типове.
Алек очаквам да се дехидратира скоро и да излезе като Ласкин.
Сега сядам да гледам днешния епизод.
И аз съм така за Гинчев. С това и с тъпите си изказвания за комунизма тотално ме изгуби. Елементарен е, но за сметка на това с претенции. И въпреки това ме е яд, че отпадна. Странна работа Thinking

# 134
  • Мнения: 4 690
Значи...когато коментирахте Марина, че се въртяла около старите фермери, около Галя в кухнята си замълчах, за да понаблюдавам още малко, но определено смятам, че е действала стратегически, а не ей, така от добро сърце 😊 видяхте ли как кове Калоян пред старите, казва Той Калоян на вас разчиташе 😏не бил лош, ама.... а, тя като фермер, защото се представи блестящо и не се облегна изцяло на Владо Николов. После продължи и с Виолета пред Алек, била влияела зле на Валерия. А, самата Валерия спирам да я коментирам вече, че такива думи по неин адрес не присъстват в моя речник, повече няма да я оправдавам, че го прави от глупост или наивност.

Много се надявах Калоян да спечели имунитет. Сега Алек ако има мозък ще прати Станислав, защото той е от най-силните му конкуренти и за първи път от много време не е имунизиран и ако Станислав от своя страна избере Калоян, то вторият има голяма възможност да го победи при 5 точки на алманаха. Обаче Алек го настъпиха по валерията(да се чете мазол) и вероятно ще го върне на Калата.
Все още не знам как старите фермери ще процедират с амулета, но най-вероятно ще е след този предстоящ дуел, защото иначе няма кога да дадат защитата по-рано.

Ако ми е малко хаотична мисълта простете, умувах дали съм достатъчно красива, за да употребя думата с О....., която никой не споменава Joy (да се чете опосуми).

Общи условия

Активация на акаунт