Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 057
  • 843
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 824
Цитат
Алек се натрисаше постоянно при Виолета и Валерия, а не Вила при тях двамата.
Хи хи, това е много яко! Ама така си беше! Даже имах подозрения, че Виолета беше помолена от Валерия да не я оставя сама, даже май го коментирахме това.

Спирит, и аз така знам, на алкохола трябва да му се подложи мазничко иначе опива по-бързо и после е болезнено.
Аз винаги закопчавам виното с мазно сирене Simple Smile

Може и да и да е права Марина, че ВиВ са изпили една дамаджана вино Simple Smile
Обаче моля, да не им се взима виното, че ще се изпари и серума на истината /по Гинчев, без цигари/

Аз пък, вярвам на Валерия, че не обича Алек, но не й вярвам, че не го иска. Тя може и словесно да отрича привличане, може и маниерно да го прави, но езика на тялото й показва /не от скоро/, че най-малкото е привлечена от него и й харесва вниманието му. Алек обаче е невъздържан и нетърпелив, ако не я задушаваше и словесно и физически, по-рано щеше да се вземат младите.

# 601
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Нали изборът е кой да пропусне дуел? Ако е така защо да разкриват сега кой печели амулета или в понеделник? Би трябвало да е при избора на ратай или дуелист.

# 602
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Нали изборът е кой да пропусне дуел? Ако е така защо да разкриват сега кой печели амулета или в понеделник? Би трябвало да е при избора на ратай или дуелист.
Не смятам, че е редно така. Не е ли по-добре този, който ще е фермер, да знае кого не може да праща на дуел?

# 603
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Може да е преди избора на дуелист.

# 604
  • Мнения: 824
Амулета дава право да избегнеш дуел, само един дуел. Кой дуел, избира притежателя,  без финалния.
Така го разбрах регламента, дано не подвеждам.

# 605
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Пак не е честно и коректно, Мириел - при избора на ратаи Фермерът може да има вече идея кого ще праща на дуел. Подло е така.

# 606
  • Мнения: 1 489
В предните епизоди имам спомен, че казаха, че в неделя ще се разбере на кого ще бъде даден амулета.

# 607
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
И кога в неделя - преди или след дуела? За мен е излишно. Това автоматично някак изключва двете дуелистки /не че биха го получили, но ако Калоян беше на дуел/? Би трябвало да е в понеделник, заедно с обявяването на фермера.

# 608
  • Мнения: 14 830
За амулета - мисля , че казаха в неделя след дуела ще стане ясно кой ще го спечели.
И че има право да го ползва само веднъж , за един дуел без финалния.
Но пък така според мен това го праща директно на финалния дуел и евентуално на финал, защото знаеки се че има амулет нито ще е първи дуелист, нито ще бъде избиран за втори.

А и друго- ако притежателя на амулета бъде избран за ратай  и от там за дуелист, а той реши да използва амулета тогава кой ще отиде на дуел- втория ратай ли.
И ако е така какъв е смисъла да се праща притежателя  да е ратай.
Това значи че ще е спасен и от ратайство докато амулета е у него.

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 15:30 от djoleva

# 609
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Но пък така според мен това го праща директно на финалния дуел и евентуално на финал, защото знаеки се че има амулет нито ще е първи дуелист, нито ще бъде избиран за втори.
Е, така е, не че и финалният дуел/и е за подценяване, но затова някои хора решиха да се понатегнат на гостите за тоя амулет.  Mr. Green Би бил в полза на всеки за отиване на финал (евентуално), несъмнено.

# 610
  • Мнения: 4 821
Според мен другите които няма да го получат амулета ще изпратят притежателя му веднага на дуел за да може да го използва и от другата седмица пак всички да са на равно. Не вярвам да позволят на някой ей така да се класира за финалния дуел.

# 611
  • Мнения: 14 830
Според мен другите които няма да го получат амулета ще изпратят притежателя му веднага на дуел за да може да го използва и от другата седмица пак всички да са на равно. Не вярвам да позволят на някой ей така да се класира за финалния дуел.
Добре но...да речем го дадат на Марина.
Не виждам смисъл да пращат Марина ратай.Но ако я пратят ратай и я изберат за дуелист с цел да я накарат да го използва тогава какво- ще го отнесе втория ратай ли? Той ли отива на дуел.Никак не ми се вижда честно това.
Ако пък не е ратай дали някой ще я избере за втори дуелист знаейки че има амулет и ще  го използва.
В неделя след дуела остават 4 жени.
Това значи че ако амулета се даде на жена то тя отива директно на полуфинал

# 612
  • Мнения: 1 491
Извинявам се предварително, ако досаждам. За пръв път гледам фермата и нещо нищо не ми е ясно Simple Smile След като финалът е на 17 Декември, а до тогава остават 3 недели, как за три дуела ще се редуцира броят на участниците до 4? Та те в момента са 10, един го пишем бегАл тази Неделя, остават 9, значи са необходими 5 дуела, а има 3 седмици? Нещо не ми излиза уравнението Thinking

# 613
  • Мнения: 269
Сега се сещам, че когато Елена беше фермер накара всички да гласуват кой да отиде на дуел и даже си записа на един лист. Имаше ако не се лъжа 4 човека, които искаха Дарина да е спасена, а Марина да отиде. Все си мисля, че ако Дарина отпадне в неделя, ще направи фермер някой от тях. Но не се сещам кои бяха.

# 614
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
МегаМег, и аз бях забравила как е било в първи сезон, ако изобщо е било същото, де. Simple Smile Питах и ми отговориха, че се провеждат дуели във фермата. Сега - какви точно, не разбрах. Нещо като битките за имунитет ли - групови? Или като неделните дуели? Не ми е ясно. Ако някой знае, да каже, че и аз като Мег се питам. Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 16:39 от Ензим

Общи условия

Активация на акаунт