Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 066
  • 843
  •   1
Отговори
# 60
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
Хора, той знае, че тя не го иска, но не му пука особено. За него е важно той какво иска. Както писах и по-рано, няма шанс да я остави на мира, независимо от нейното мнение.
Какво точно знае, тя кога стана срещу него и му каза в прав текст - нищо не може да има между нас, приемам те само като приятел? Както твърди? Припомни ми, ако не помня или съм пропуснала? Каза му, че  докато са вътре във Фермата не може да стане нищо по-така, а не, че не го иска. Нейна е вината той да е неориентиран. Кеф ѝ е да е ухажвана и обгрижвана - факт. Което не прави и казаното от теб невярно, както и това
Алек си е чист насилник. Изобщо не го интересува иска ли го или не Валерия. И сто пъти и в прав текст да ми го каже, той пак ще чуе каквото му отърва. Не умее да губи, не спира докато не получи това, което иска, независимо от начина, по който ще го постигне. Такива хора са ужасни, за тях не съществуват чужди чувства и емоции, важно е само какво искат те. И всеки, дръзнал да коментира поведението им, или дал съвет, бива намразван до край - Виолета, Калоян, а сега и Галя. Не знам Валерия дали изобщо си дава сметка какво я чака.
Ще ми липсва Гинчев. Май е първият отпаднал, за когото наистина съжалявам.

# 61
  • Мнения: 9 121

  Каза му, че  докато са вътре във Фермата не може да стане нищо по-така, а не, че не го иска. Нейна е вината той да е неориентиран. Кеф ѝ е да е ухажвана и обгрижвана - факт.

и да яде шоколада му  :d  Истина е, че не му е казала категоричното и твърдо "нЬе"  
 

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 15:45 от пеп-4o

# 62
  • София
  • Мнения: 11 645
Недей в скрит, защото винаги има такива, които издават и после на теб ще се сърдят хората. Grinning Ако ти се занимава, по-добре на лично съобщение, да даваш инфото.

# 63
  • Мнения: 1 600
Кажи ги в скрит текст,да:heart: и между другото добре,че Алек би снощи, Гинчев не го понасях! Според мен Калоян ще спечели амулета

# 64
  • Мнения: 1 804
Какво точно знае, тя кога стана срещу него и му каза в прав текст - нищо не може да има между нас, приемам те само като приятел? Както твърди? Припомни ми, ако не помня или съм пропуснала? Каза му, че  докато са вътре във Фермата не може да стане нищо по-така, а не, че не го иска. Нейна е вината той да е неориентиран. Кеф ѝ е да е ухажвана и обгрижвана - факт.
Merri_An, дори и с това би трябвало да се съобрази Алек, ако държи на нея. Да я остави на мира във Фермата и да си чака "по-така"-то като излязат. А той държи точно тук и сега да получи всичко и не ѝ оставя въздух да диша. Емоционално изнудване с всички средства - ако не ме искаш, ще си изляза; вземи последното ми парченце сиренце; ще умра за теб; ще убия за теб; не говори с този; внимавай с онзи и кой знае още колко психарски изказвания са ѝ чули ушите. Да, тя не е рязка и твърда, както всички виждаме, но това не дава право на Алек да я малтретира психически. И както таня_79 вече каза, и 150000 пъти да му го повтори, дори и да му го нарисува и от твърда, по-твърда да бъде, той пак няма да разбере, защото има проблем и може да се нареди спокойно на опашката след Елена и Дарина пред кабинета на психолога.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 16:22 от pip4i

# 65
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 301
мушшш ...    lalalala

# 66
  • Мнения: 632
Защо във всички такива предавания трябва да ни навират някакви любовни истории #Crazy

# 67
  • Мнения: 8 890
   Ензим,мерсаж за темата!
Съжалявам,че Гинчев си отива!Харесвах Алек в началото-бачкаше,месеше,но в последните дни много ми олекна това момченце!А така ми се щеше да е вън от клишето за футболистите!Аз вече не мисля,че Валерия има акъл за адекватна реакция  в ситуацията,нейната работа е "Боли ме,сърби ме,драго ми е"
    Май единствен фаворит ми остана Калоян.Дано не се издъни и той,че язък за днешната младеж!
   Аз не мисля,или по-скоро не ми се ще  да е така,че Марина се мазни на мама Галя.Просто си намери нейният човек.
     Еленка за мен си една скатавка,лош човек.Не си представям как така обича кучета.А може би не ги обича,просто е строга с тях и си върши работата и това е.На дуела седеше до майора/полковника,не помня какъв му е чинът.
   Другите не ми блеснаха много в тази седмица-Дарина се помотва,Яни ми бледнее,Вила си е Вила.Валерия-леле майко!!!Това момиче няма грам достойнство.Първо,на другарският съд бих им теглила на продуцентите и гостите една майна и изобщо нямаше да се обяснявам.Че и по тв да ме дават,че и акъл да ми дават.Второ,защо отиде в къщата на дуелистите?Плакала била-дрън-дрън.Бъзла,що не му каза в прав текст ,че не иска да има интимности с него и точка.И това насечено говорене и КРАЙ!ТОЧКА!,леле как ме дразни !!!
За дуела снощи-не го гледах много,защото Гришо ми беше по-вълнуващ,но на паузите обръщах-нечестна работа.Силови игри и и гадно комплексарско поведение от страна на Алек!

# 68
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Защо във всички такива предавания трябва да ни навират някакви любовни истории #Crazy
За да ни е гадно и да хейтим.  Joy

# 69
  • Мнения: 4 821
Желанието на Ленчето все пак се сбъдна. Иван Гинчев напусна фермата. Планът й се изпълни само с една седмица закъснение Smile.

# 70
  • Мнения: 174
И аз благодаря за темата на Ензим!
Макар, че почти няма какво да добавя, от събота до сега вие сте ги схванали нещата.
Съжалявам, че Гинчев отпадна!!!

# 71
  • Мнения: 4 821
Моите прогнози за тази седмица:
- Ако е мъжки дуел ще е между Калоян и Гечо и Калоян ще спечели.
- Ако е женски ще е между Елена и Марина и Елена ще спечели.
Мисля, че хитрата лисица Станко може да убеди Алек да направи женски дуел. Ще вкара няколко думички за чест и за това как всички най-силни трябва да се пазят за финала и ритнитопковеца ще се върже.

# 72
  • Мнения: 1 872
И въпреки всичко, което се случи - Елена е в сянка! Много се кефя  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 73
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Е, в сянка ще е, като захапаха Маринка. Stuck Out Tongue

# 74
  • Мнения: 174
И ми се иска, Гинчев да направи Вила фермер на седмицата, а тя - женски дуел!!!

Общи условия

Активация на акаунт