Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 026
  • 843
  •   2
Отговори
# 90
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067

С риск да ме линчувате ще си споделя мнението, че Мама Галя е супер бачкатор и 'скопостна' жена, но не блести с кой знае какъв интелект.
Точно на същото мнение съм и аз - много работлива, но простовата.  Peace

Ми елементарна е, то е ясно още от миналия път като се кефеше да и викат "мама Галя". Коя уважаваща себе си жена на 40 и няколко години ще се кефи да я имат за махленската баба?!  newsm78

# 91
  • Мнения: 1 804
Много по-спокойният и добре възпитан вариант на Гечо е мама Галя. И двамата следват 1 и съща максима "залудо работи, залудо не стой". Точно на него обясняваше преди няколко серии "една жена трябва да може всичко", докато той ѝ се оплакваше от некадърността на жените във Фермата. Това като го чуя, било то за мъж или за жена...  Triumph Днес по-рано писах, че ми е като квачка с пиленца и на всяко гърне похлупак. Миналата година не я възприемах така. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 21:02 от pip4i

# 92
  • Мнения: 14 830
Ох, няма ли някоя добра душа от фермерите на каже на тъпия Алек , че Валерия го лъже.
Честно и двамата вече тотално ми опротивяха и ако трябва да съм честна Валерия ми е по противна с поведението си.
Сетхте уи се.

# 93
  • Мнения: 4 821
Калчо си оправи отношенията с Алек. Ако това му спести дуел шапка му свалям!

# 94
  • Мнения: 2 909
Теорията е- Станислав първи дуелист и той избира Калоян.

# 95
  • Мнения: 4 821
Калоян ми е като някакво ангелче. Като много чиста душа ми се струва.

# 96
  • Мнения: 14 830
Ами мъжкар си излезе Гинчев.Спази си всички обещания  - и за алманаха и за фермерството.
Човек на дадената дума.
Мисля си дали ако Алек беше паднал щеше да постъпи по същия начин.

# 97
  • Мнения: 2 909
Нямаше така да постъпи.

# 98
  • Мнения: 4 936
на този сайт излиза инфо предварително! Не отваряйте ако не искате да знаете кои печели имунитет

# 99
  • Мнения: 4 821
Ами мъжкар си излезе Гинчев.Спази си всички обещания  - и за алманаха и за фермерството.
Човек на дадената дума.
Мисля си дали ако Алек беше паднал щеше да постъпи по същия начин.
Гинчев ако беше умен за какъвто го имах щеше да осъзнае, че онази сделка за алманаха въобще не го устройва срещу физически играчи като Алек и Станислав. Ако си беше подредил точките като хората щеше да е още вътре,а не да пише писма.

# 100
  • Мнения: 968
"Ставай, че трябва да миеш чиниите"
А? Има ли някоя да не го е чувала? Здравата се разсмях.
Я ги виж кифлите, изпили сами цяла дамаджанка с вино. Браво, добро представяне.
А Маринка как тънко коладиииии....браво, браво. Хитрушата знае каква е слабоста на Алек и тънко го манипулира , като загрижена за Вал. Влиза му под кожата яко.

# 101
  • Мнения: 14 830
Такааа, казаха ни го - още ще ги търпим Флюбените.
Все някога Валерия ще му каже- като се добута до финала разчитайки на тази история.

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 1 936
Мисля,че и Алек щеше да постъпи като Гинчев.

Ей така  Shocked съм вече от девойките във фермата.В десет без двайсет Валерия пита защо да става  ooooh!И аман вече от нейното увъртане и отлагане.
Ох, няма ли някоя добра душа от фермерите на каже на тъпия Алек , че Валерия го лъже.
Честно и двамата вече тотално ми опротивяха и ако трябва да съм честна Валерия ми е по противна с поведението си.
Сетхте уи се.
thumbsup Мега дразнеща е вече.И за жалост,още мъка ни чака нас  ooooh!,за нея не ми е жал грам Crossing Arms.

А гласът зад кадър вече взе глупости да говори.Най-голямото желание на Алек било Валерия да спечели шести имунитет,за да можел да направи женски дуел и да и отвори още повече пътя до финала.И кое му пречи и без да печели имунитет тя,да направи женски дуел  newsm78.Така или иначе не 100,а 1000% няма да я прати ратай,та как точно я бърка нея имунитета,като не я спасявя от това да е втори дуелист.Нещо не им схващам логиката  newsm78
Изобщо не ми се вярва да е женски дуела.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 21:55 от avi10

# 103
  • Мнения: 1 481
Ех, Калоянчооооо Sad

# 104
  • Мнения: 14 830
Марина натопи Вили пред Алек.Влияела лошо на Валетия.
Та си мисля дали този будала няма да я прати Вили пак ратай и дуелист.

Общи условия

Активация на акаунт