Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 058
  • 843
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 14 830
Амулета ще се даде в неделя след дуела.
Марина вече показва истинското си лице.Ядоса ме как писукаше на и без това улавия Алек че Валерия и Вилу изпили една дамаджана вино.
Чудо голямо невиждано.
Ами сериозни са момичетата.
Ай ся кажете ми след толкова вино как да станат рано.

# 136
  • Мнения: 174
Да, сега момента за Алек е:
емоция - Калоян ратай и дуелист, евентуално с Гечко,
или разум, Станислав ратай и на дуел с който реши, пак Гечко!
Освен ако не измъдри някоя глупост?

# 137
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ми да, и Гечко с ракийката едва ставаше сутрин. Много ми се вдигнаха в очите Вили и Вал с виното, честно, отивам да си сипя едно с една цигара. И утре преди десет нема да ставам, не че ставам много по-рано, де. Mr. Green
Валия, айде малко уважение, а?  Joy  Joy  Joy
Дали Станко ще ходи ратай и дуелист? Или Алек пак ще каже, че за финал ще си го пази, че нямало други мъже? Whistling

# 138
  • Мнения: 174
Джоли, зависи колкава е дамаджаната /колко са изпили/!
Вила ми изглежда, да си попийва, може тя да помагала повече...
Сега съм на тема Маринка, за нейните лафчета, дето ги коментирахте, ми то са й професионално изкривяване от репликите от там, каквото е снимала, може би е с цел зрителски интерес, на мен ми е забавна, без да го тълкувам повече...

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 23:27 от *Mira*

# 139
  • Мнения: 14 830
Джоли, зависи колкава е дамаджаната /колко са изпили/!
Вила ми изглежда, да си попийва, може тя да помагала повече...
Абе бая големи ги дават тези дамаджани.
Сма евала им на момите.
Аз ако изпия толкова няма да стана никога.. за вечни времена

# 140
  • Мнения: 4 821
Марина я разбирам защо се върти около ветераните и одумва другите участници. Бори се с всички средства за амулета което ми харесва защото е борбена. Това с Виолета и Валерия обаче нещо не го разбрах за какво го прави. Нищо май не печели от това. Няма логика да иска Алек да прати Виолета за ратай/дуелист защото Виолета хем е много вероятно да избере Марина за дуелист хем пък вече е била на арената и се е доказала. Много повече логика имаше да се опита да настрои Алек срещу някой от другите мъже ако иска да й се размине дуел.

# 141
  • Мнения: 174
 То и аз ям много люто, но с мазничко, но от трите малки чушчици, изядени една след друга, и аз нямаше да стана, голямата и жълтата не беха страшни, ама какви имам, лилави, хапни една и ....
Идея за следващ женски имунитет - да сварят и изпържат тиган с охлюви...

# 142
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Е, ама срещу кого от мъжете да го настройва? На Алек му пука само някой да не му пипа безценното. А освен Яни, друг не го е пипАл, но Марина може и да не знае. Тя ако го знаеше... (Спомних си митничаря от "Топло"😂 )
Марина си го връща - наежили са се срещу нея всички, Виолета - най-вече, защо да не се подмаже на Алек малко, да се направи на загрижена за безценното му, веднага ще му стане по-симпатична. Може би е било преди битките за имунитет, също така, знам ли.

# 143
  • Мнения: 337
Да, сега момента за Алек е:
емоция - Калоян ратай и дуелист, евентуално с Гечко,
или разум, Станислав ратай и на дуел с който реши, пак Гечко!
Освен ако не измъдри някоя глупост?

Емоцията и разума могат да се препокрият в този случай.Ако Алек е тръгнал да играе за финал, ще прати Станислав за дуелист, но ако играе за победа трябва да прати Калоян, колкото и да ми е неприятно да го кажа.Калоян в момента е най-големия фаворит за наградата и единствено Яни до някаква степен има шанс срещу него в крайната четворка.Докато Алек и Станислав са на кантар при евентуален финал с тяхно участие.Дори Станислав да го превъзхожда по зрителски вот, не ми се вярва да е с чак толкова много, и може гласовете на участниците и игрите на финала да изиграят решаваща роля.

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Марина нали си ляга в 9,как разбра,че В-тата сами са изпили дамаджаната?И сутрин като стане,проверка на всичко налично ли прави?Явно нищо не изпуска.А на Виолета нищо не каза предната седмица,като я засегна,но много бързо намери начин да и го върне.Тихо и кротко се прави на умряла лисица и току изписуква нещо на някой,ей така,между другото,от добри чувства.

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 03:23 от avi10

# 145
  • Мнения: 6 195
Дали пък няма Алек да избере двама мъже ратаи ( Калоян и Станко ) Thinking И мисля,че тази неделя Гечо си отива

# 146
  • Мнения: 1 804
Няма право.

# 147
  • Мнения: 1 804
Не знам доколко извинението на Калоян беше искрено, но "прошката" на Алек никак не беше. Коко въобще не трябваше да се обяснява и да се унижава, пак ще го пратят ратай. Алек няма да посмее да прати Станислав ратай и първи дуелист, за да не си помисли някой, че го е страх. Ще излезе с мъжкарското "ще си го пазя за финал".
Валерия вече спирам да я оправдавам. Направи ми впечатление като танцуваха колко театрално и преиграно пееше с пълно гърло, само и само да не се налага да отговаря на атаките на Алек. Дразни ме обаче Галя, че ѝ ходи по петите и намила "кажи му, кажи му". Не че не е права, но не е нейна работа.
Играта с чушките беше жестока, надявам се и на мъжете да дадат такава другата седмица. Smiling Imp Обаче Марина е желязна, признах я. Грам емоция не се изписа на лицето ѝ, все едно си хапва тортичка. И каква е мазница само, започна да гали Алек по мазола. Satisfied Не вярвам В-тата да са изпили 1 дамаджана вино, големи ми се виждат, 4-5 литра, невъзможно е за 1 вечер.
Смешно ми стана като чух "как да направя женски дуел, виж на Валерия ръцете" JoyJoyJoy Всяка 2-ра приказка му е за нея.
Ветераните ще ме разочароват, ако дадат имунитет на Гечо на база "той е най-немощен и най-много се нуждае от него".
И не им ли писна да слушат едни и същи песни на всяко парти? Само Слави и Сигнал ли правят музика на този свят? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 148
  • Мнения: 1 437
Марина голяма е лисица. И аз не вярвам В-тата да са изпили цяла дамаджана вино. Вал май е казвала, че по принцип не пие, едва ли не Вили трябва да е изпила 3/4 от дамаджаната.
Алек пък с неговото "айде ставай да миеш чинии" направо ме заби Joy
Точно защото Гечо знае, че няма шанс на дуел срещу който и да е от останалите, постоянно повтаря, че той не би направил мъжки дуел. Явно се надява да добута до финала без да е ходил на арената.

# 149
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Бубе, и аз така мисля за Гечко.
 Естествено, че двете В цяла дамаджана не могат да изпият, пък и нямаше да пропуснат да ни ги покажат пияни, мисля. Mr. Green Или те носят на пиене, а?  hahaha Марина не е имало за какво друго да се хване - Вили ти разваля най-скъпото.  hahaha

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 10:18 от Ензим

Общи условия

Активация на акаунт