Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 029
  • 843
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 437
Точно това си говорихме снощи с ММ , аз бих подкрепила Виолета, чисто от жал, вдовица ,2 деца ,определено едни 100 хил. биха и дошли добре. И другият е Станислав, смятам, че той би инвестирал тези пари в някакъв бизнес. Алек според мен си достатъчно добре финансово , Вал си има Пешо да си я гледа , Дарина и Гечо, не знам ,какво биха ги направили , да ги дадат на децата.
+1 за Вили. Бих я подкрепила, ако останалите трима не са ми любимци

# 301
  • София
  • Мнения: 20 082
А вие кой бихте подкрепили, ако отпаднат всеобщите любимци Калоян и Яни, хайде и Марина, че и тя има някакви фенове и на финал са четирима от останалите, по-малко харесвани, но съвсем възможни финалисти Алек, Станислав, Гечо, Валерия, Виолета и Дарина?
Труден избор, но на първо четене бих подкрепила Виолета или Станко. В никакъв случай Алек, Валерия и Дарина.

# 302
  • Мнения: 4 594
Скрит текст:
Точно това си говорихме снощи с ММ , аз бих подкрепила Виолета, чисто от жал, вдовица ,2 деца ,определено едни 100 хил. биха и дошли добре. И другият е Станислав, смятам, че той би инвестирал тези пари в някакъв бизнес. Алек според мен си достатъчно добре финансово , Вал си има Пешо да си я гледа , Дарина и Гечо, не знам ,какво биха ги направили , да ги дадат на децата.
+1 за Вили. Бих я подкрепила, ако останалите трима не са ми любимци

И аз Виолета. Yum
Гечо, колкото и да е работен, ми е ужасно прост.
Станислав по-скоро е простоват и елементарен.
Дарина има ли нужда да я коментирам изобщо - огромни претенции и изисквания към другите, а от нейна страна - нищо, високо самочувствие без покритие, инфантилност, незрялост, роля на вечната жертва, преекспониране с болести и болежки (то цял психопрофил ѝ направих Rolling Eyes ).
Валерия е толкова неориентирана и плоска, дори безлична бих я нарекла. Ако не беше историята с Алек, нея щяха да я дават само как побеждава на игрите за имунитет.
Алек ми е най-голямото разочарование от всички риалити формати, които съм гледала - така добре тръгна и накрая изкопа дъното - високо самочувствие и претенции, никаква реална самооценка и оценка, изключително неадекватни реакции по отношение на Валерия, с две думи - невероятен досадник и дразнител!
След Виолета бих подкрепила Елена - ако не беше толкова мързелива, можеше да ми е далеч по-напред в класацията. Нея ще я запомня със скръстените ръце, лежането и спането. Дори и когато случайно попада в кадър, тя пак нищо не прави. И не, не вярвам просто да не са го излъчвали, както и при случая с Марина.

# 303
  • Мнения: 1 804
Точно това си говорихме снощи с ММ , аз бих подкрепила Виолета, чисто от жал, вдовица ,2 деца ,определено едни 100 хил. биха и дошли добре. И другият е Станислав, смятам, че той би инвестирал тези пари в някакъв бизнес. Алек според мен си достатъчно добре финансово , Вал си има Пешо да си я гледа , Дарина и Гечо, не знам ,какво биха ги направили , да ги дадат на децата.
+1 за Вили. Бих я подкрепила, ако останалите трима не са ми любимци
Аз не бих разсъждавала в посока кой има най-голяма нужда от парите, а кой ги заслужава на база показани умения. Затова и нямам отговор все още. Rolling Eyes
alayne, къде забрави Иленка? Stuck Out Tongue Winking Eye
Бубе,
Скрит текст:
сега ще се изям от любопитство кой е твоят познат.
Сега се обърках покрай питането на Ензим и отговорите, които получи. Отпадналите съфермери за какво гласуваха в предишните сезони? Не беше ли за първите двама финалисти? А дуелите вътре да са за другите двама? Т.е. остават 6 човека накрая - 3-ма мъже и 3 жени. Влизат старите съфермери, избират първите 2-ма финалисти - 1 мъж и 1 жена. После дуели между останалите 2 жени и 2-ма мъже.

# 304
  • Мнения: 7 848
Защо толкова зле сте настроили срещу Бентлито? Една идея ми е по- симпатична от Вили, но точно с какво не мога да се обоснова. Може би с младежката си безметежна тъпота. Та в тоя ред на мисли, нея вместо Виолета бих подкрепила.  И другите сте ги написали- Станко, Алек и пак ... Вили, защото Гечо започна да ме дразни повече и от Дарина.
Голям, зрял мъж, да агитира останалите да не ходи на дуел, той без дуели ли мисли стигне до финал? И много се дразня на крещящи хора, а в безсилието да се обоснове, той това прави.
ПП публикувахте докато пиша.
Ленка съвсем я забравих.  doh

# 305
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Бе, ще видите, че победител ще е Яни в този сезон. Язе така искам и така ще стане. Stuck Out Tongue

# 306
  • Мнения: 3 725
и аз съм на това мнение, не кой има нужда от парите, а кой ги заслужава, амулета и той се дава на този принцип, така говорят и разсъждават старейшините, не ми харесва така

# 307
  • Мнения: 1 804
Бе, ще видите, че победител ще е Яни в този сезон. Язе така искам и така ще стане. Stuck Out Tongue
Представям си що рев ще изреве като си чуе името. И на него ще му трябва система с физиологичен разтвор. Joy
Майтапа на страна. Ако не е Коко, трябва да е той. Не ми е като Райно и Стоян, но е най-близо. Simple Smile

# 308
  • Мнения: 14 830
Ако отпадат всеобщите любимци, аз също бих подкрепила Вили/ боже, боже/.
В крайна сметка тя наистина има нужда, но пък беше ратай, беше дуелист, показа някаква макар и минимална промяна, и май най много е работила от жените след Марина.
От мъжете Станко.Да простоват е но пък откровен.И както каза Валерия снощи свършил е най много работа във фермата.
Но искам да го видя като дуелист.

# 309
  • Мнения: 1 652
pip4i , тази Еленка за мен просто не съществува явно в този формат. При разговора ни снощи, мъжът ми ме пита същото. Пак я забравих. Еми то от спане, лежане и сплетни ,как да я запомня. Няма любоФни драми, нито здравословни такива, нито говори селски ,как да я запомни човек.

# 310
  • Мнения: 1 437
и аз съм на това мнение, не кой има нужда от парите, а кой ги заслужава, амулета и той се дава на този принцип, така говорят и разсъждават старейшините, не ми харесва така
И ти си права, но на финала вече става дума за това за кой бих пуснала смс да спечели, не просто да гласувам в анкетата в темата например. Да вярно е че Гечо и Станко са направили много, но аз не бих пуснала смс за тях.

# 311
  • Мнения: 4 594
и аз съм на това мнение, не кой има нужда от парите, а кой ги заслужава, амулета и той се дава на този принцип, така говорят и разсъждават старейшините, не ми харесва така
И ти си права, но на финала вече става дума за това за кой бих пуснала смс да спечели, не просто да гласувам в анкетата в темата например. Да вярно е че Гечо и Станко са направили много, но аз не бих пуснала смс за тях.

Подкрепям. Аз бих подкрепила със смс само и единствено Калоян. Макар че харесвам и Яни, не бих пуснала смс за него, защото има някои неща, които не ми допадат в него - изказа му, леко простоват ми идва също на моменти, но все пак ми е приятен като образ, работлив е, умен е, скромен е и т.н.

# 312
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ама да не си помислите, че бих подкрепила Яни заради труда му, защото е мил и добричък, умен, нее, глупости, само заради хубавите му космати (с руси косми) крака, разбира се! Висок (187см), риж, красив, нооо - краката, те са най-важното!   Heart Eyes

# 313
  • София
  • Мнения: 20 082
И ушите му, казват, били красиви.  Laughing

# 314
  • Мнения: 1 804
Пък като запее, същи славей - си сеньооор GrinningJoy

Общи условия

Активация на акаунт