Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 065
  • 843
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Значи.... аз също съм перфекционист и го смятам за досаден и изтощаващ недостатък, но никога не съм била бавна, даже напротив. Бавното вършене на нещо не е еквивалент на качествено свършена работа.  Peace

Ето, много точно го каза - досаден и изтощаващ недостатък. В такъв недостатък обаче го превърна пред цялата зрителска аудитория мама ни Дари иначе не е хич недостатък особено ако е съчетан съъъъъъссс... хитри хрумки разни, прагматичност, чувство за баланс. В началото наистина я разбирах, оправдавах, опитвах се и другите да убедя, че така трябва да стават нещата - със старание и изпипани до най-дребен детайл. С времето и поредицата от случки и похвати от нейна страна обаче... и не на последно място - РЕЗУЛТАТИ, тотално взех да се разграничавам от нея. (Относно резултатите да си спомним поръбването на свръхсложните пердета, които Иван и бат Симо и разнищиха само с поглед. Grinning ) Адски много започнах да и се дразня, че си го кара като по учебник, грам креативност не появява, грам стремеж към оптимизиране на цялостния процес. А начини хиляди, мама Дари обаче нито поема, нито предприема, тя си пее нейната си песен. Grinning

# 466
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Абе, едно виждаме от Дарина в работата, съвсем друго - на дуелите, та....  Wink Това е важно, да умееш в стресова ситуация да запазиш самообладание и да действаш бързо. На дуелите няма и помен от "бавната" Дарина. Ако Ленчето я избере и Дарина победи, не знам, ще я призная за супер нинджа.  Mr. Green Но няма да е Дарето на дуел според мен, ще видим, де, може и да не съм права. Wink
Която и да е на дуел с Ленчето в неделя, искам да висят на греди като Божи и Анита, защото съм гаднярка-сеирджийка.  Twisted Evil

# 467
  • София
  • Мнения: 20 145
Ето, много точно го каза - досаден и изтощаващ недостатък. В такъв недостатък обаче го превърна пред цялата зрителска аудитория мама ни Дари иначе не е хич недостатък особено ако е съчетан съъъъъъссс... хитри хрумки разни, прагматичност, чувство за баланс. В началото наистина я разбирах, оправдавах, опитвах се и другите да убедя, че така трябва да стават нещата - със старание и изпипани до най-дребен детайл.
Точно обратното се опитвам да обясня - че старанието и изпипването на нещата не вървят ръка за ръка с мотаенето. Дарина може и да е перфекционистка /въпреки че изключително много ме съмнява, предвид начина, по който върши поставените задачи. Ако беше такава, нямаше да остави пердетата недовършени, каквото и да й струваше това./, но извън перфекционизма е просто флегматична.

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 14:51 от Reinа

# 468
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз мисля, че Валерия е неискрена, но вече твърде много внимание привлече тази тяхна история, а и след сълзепотопа на Алек, може и да не смее да го отреже докато са във формата. Опитите й да върже някакво смислено изречение ме дразнят, определено изразяването не й е силна страна Wink
Според мен, Елена ще предизвика Марина и последната ще я бие Wink

# 469
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Която и да е на дуел с Ленчето в неделя, искам да висят на греди като Божи и Анита, защото съм гаднярка-сеирджийка.  Twisted Evil

Ензим, ти наистина си гаднярка. Сърце никакво не ти е останало! И твоето, и моето да не би да са си уговорили среща пред щанда с пуканки преди дуела, та затова така да са напуснали многострадалните ни тела...? Тази битка обаче задължително трябва да е последна 5-та и да е решаващата за абсолютно целия дуел. Да гушкат там гредите, да охкат и да пъшкат смазвани от монотонността и тиктакането на часовника... а ние гаднярите просто ще си рупаме кисели краставички... ако няма пуканки де...

# 470
  • Мнения: 7 848
Исакм Дарето с  безшвевните гащи да я видя на игрите, които дадоха на Гинчев и Алек. Как прецизно и съсредоточено дърпа каруца.

# 471
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Исакм Дарето с  безшвевните гащи да я видя на игрите, които дадоха на Гинчев и Алек. Как прецизно и съсредоточено дърпа каруца.
Ама да ползват Финци за товар в каруцата, не някакви си 2/3 от теглото им.

# 472
  • Мнения: 7 848
Исакм Дарето с  безшвевните гащи да я видя на игрите, които дадоха на Гинчев и Алек. Как прецизно и съсредоточено дърпа каруца.
Ама да ползват Финци за товар в каруцата, не някакви си 2/3 от теглото им.
найс, а?
 Joy

# 473
  • Мнения: 1 804
На битката с висенето на греда аз и 1 мин. няма да издържа, директно ѝ слагам 1 точка. Но имам и далеч по-омразни от нея - всички форми на бутане и дърпане на противника, както за мъже, така и за жени. Също и пренасянето на вино с маркуч - гледката ми е много грозна - смучат, плюят, залитат (не мога да открия емотикона за отвращение). Но най-противна от всички игри досега ми е от първия сезон между двете мурки - търсеха май някакви ключове в една лепкава кал и около тях лазеха плъхове. Scream

# 474
  • Essen
  • Мнения: 21
Чудя се коя от жените е толкова непоносима за Елена, че да не иска да живее с нея под един покрив ???....не се сещам за някакви големи скандали с Марина ...подскажете ако си спомняте нещо Simple Smile

# 475
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Пипчи, само една поправка - мурките май търсеха подкови в тор, не в кал, така помня. 😂

# 476
  • Мнения: 1 804
Лелеее, забравила съм, че е тор, още по-противно тогава. (пак повръщащо човече)

Връщам се да добавя: Финци трябва да го вземат в театъра. С монолога си за прошката и за простичките неща може да отнесе някой Аскеер Satisfied Верни неща говори, ама много театрално, досмеша ме.

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 14:20 от pip4i

# 477
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Исакм Дарето с  безшвевните гащи да я видя на игрите, които дадоха на Гинчев и Алек. Как прецизно и съсредоточено дърпа каруца.
Ама да ползват Финци за товар в каруцата, не някакви си 2/3 от теглото им.
найс, а?
 Joy

Оправихте ми деня. Честно така искрено се разсмях, че дори забравих в списъка за пазаруване кво щях да пиша. Айде ся наново трябва ревизия на хладилника да правя и на шкафа с продуктите заради вас. Grinning

Между другото въпросът с тези 2/3 от собственото тегло ме гложди от доста време. Някак си имам чувството, че колкото и равностойно да ги представят нещата, все пак по-ощетени са по-тежките. Сякаш не се дава абсолютно равен старт, нищо че процентите и тежестите са прецизирани. Трябва да има не абсолютен процен, а някакъв вид коефициент съобразен ако щете с гравитацията. Едно е 2/3 от 50 кила, друго е 2/3 от 110. Нали сме все на нож с мъжО та някак си го визуализирам един такъв двубой. Аз тия 2/3 от моето собствено тегло ще ги мятам там все едно йоркширски териер разхождам на каишка, докато той... ще грохне още след първия или втория курс, нищо че е по-силен физически и по абсолютно същите правила са го натоварили... Има сякаш нещо за доизпипване ако се гони наистина спазването на принципа - равен старт, равни условия. То ако не беше така слонът щеше да може да фърчи също както колибрито.

# 478
  • Мнения: 1 804
Спирит, 'къф равен старт, к'ви 5 лева? Сеш' се за битката между Яни и Владо Н. с бутането? Вярвам, че я бяха сложили за радост на публиката и защото са знаели така или иначе изхода от дуела. Щото беше смешна, комична и всичко друго, но не и равностойна.

# 479
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Пипчи, чакай сега малко. Тук говорим за битките, които според продуцентите са измислени така, че уж равен старт да се дава, каквато е тази файтонджийската (само където не разхождат хора, а някви талашити там с надраскани нЕкви букви), на която почти припаднаха и Владо, и Яни, и Алек, и Иван Берлински. Иначе си има битки, които пак продуцентите са решили да оставят изцяло в ръцете на участниците като това с бутането, стрелбата, алманаха и т.н. При втория род битки въобще никой не ще и да се намесва, при първия обаче като ще ми се намесват поне да го направят като хората и да отчетат и други фактори освен това какво точно е чукнала стрелката на кантара. Подразни ме просто перманентният тон - "за да са равностойни и двамата дуелисти... тънътъ-тънътъ, бля-ала-бала-бля", а дефакто там, където посмяват въобще да уравновесят уж силите чрез допълнителни тежести някакви май ич не уравновесяват. Да си ги оставят викам аз фермерите сами да се борят кой с мускули, кой с кила, кой с памет, кой със сръчност и други подобни качества и да не се месят много много и да се пробват да ми демонстрират нещо като уравновесяване на силите. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт