Нестандартно приложение на козметични продукти

  • 4 406
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 510
1.Със стари гланцове за устни с четчица-смазвам панти  Mr. Green (това го знам от тати  bowuu )
2.Пера често с шампоан в пералня АЕГ,всякакви материи(сипвам малко 20-30мл) , процедирам така,когато прахът е свършил  Party
3. Кремчета -използвам за поддържане на обувки и чанти
4. С мокри кърпички-мия всичко-под,уреди,ел.ключове,плочки,балкони  Simple Smile
5.Тоникът за лице е на бюрото и с тампони за лице + тоник почиствам от прах клавиатурата и монитора
6.Имам  един мъжки парфюм на Ейвън-ползвам го като спрей за въздух
7.С тампоните за сваляне на грим - почиствам ушите на кучето

Спирам  Mr. Green

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
на Ейвън[/b]-ползвам го като спрей за въздух




Като деца използвахме бабините дезодоранти срещу нахалните насекоми....една муха дори се гътна......

# 32
  • Мнения: 412
За да не ви повтарям... Hug добавям само - от останали малки парченца сапун - пробивам ги и ги свързвам с халкички, резултатът - "ароматна гирлянда" в гардероба или банята, ако ви се играе може да стане доста красиво - с подходящи цветове сапунчета, мъниста, перца и т.н. Всички знаят, че се слагат сапуни при дрехите, но по този начин не се хабят нови  Wink

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И аз да дам една идея за лака за нокти -със старите лакове оцветявам мидички и камъчета. После ги слагам в прозрачни колбички и става ефектна украса.

# 34
  • Мнения: 6 909
- сенки за очи - в ученическите години една приятелка използваше лилави вместо червило, много нежен цвят се получаваше, но изсушават устните;
Аз пък съм виждала едно момиче, което правеше обратното. Слагаше си червило вместо сенки на очите. Не знам как го е правила, но не си личеше.

# 35
  • Мнения: 1 059
аз съм ползвала пяна за вана за омекотител или да мия пода

# 36
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Аз пък съм виждала едно момиче, което правеше обратното. Слагаше си червило вместо сенки на очите. Не знам как го е правила, но не си личеше.
Това и аз съм го правила, само че не е подходящо за лятото.
Иначе пяна за бръснене, вместо сапун за лице.
крем съм си слагала на косата, когато ми е наелектризирана или нещо стърчаща.

# 37
  • Мнения: 1 269
Имам един балсам за коса  в огромна опаковка, който служи за омекотител на плетени дрехи. Пуловерите ми стават страхотни!
Лак за нокти-"бримколеп"- му казваме в къщи. Моите мъже редовно ме питат за някой по-ярък лак, та да си боядисват плувките на въдиците.
Крем за ръце= мажа ботушите през зимата. С шампоан, който не ми понася,  мия пода. С препарата за килими намазвам мъжките маратонки и в пералнята. Супер се изпират. След това с някоя бяла паста за зъби "оправям" цвета на белите маратонки Mr. Green
С пяната за бръснене на мъжът ми, смесена със соба за хляб си почиствам и9деално лицето.

# 38
  • Мнения: 565

В тази връзка, за друго нестандартно ползване на козметика съм чела, че ако нямате пяна за бръснене, същата работа може да ви свърши и балсам за коса - това не съм го пробвала, но звучи логично, хем ще омекоти кожата.

При мен беше по-скоро обратното - един път в едно мое много бивше гадже нямаше нито сапун, нито шампоан и тогава той ми каза, да се изкъпя с пяната му за бръснене (от опит знаел, че ставало). Отначало го възприех доста странно, но резултатът беше, че кожата ми стана уникална - гладка и мека!


А как перете с шампоан? В пералнята или на ръка? Че имам два броя за изхвърляне... Peace

Напълно ти вярвам за пяната за бръснене защото вуйна ми си мие лицето само с това и е много доволна. Аз също съм пробвала.  Wink

Също съм чела че баласам за коса може да се ползва за лосион за тяло, но това не съм го пробвала.

За шампоана мисля че момичетата имат в предвид пране на ръка. Аз съм прала чорапогащтници и стават много добре.

# 39
  • Мнения: X
По-нагоре прочетох че някой смесвал разни остатъци да почиства теракот.
Внимавайте много-за по-добро почистване на теракот майка ми да вземе да смеси белина и кислол(от къде и идват такива на ума незнам) и започнала реакция с отделяне на хлор-тя го видяла разбира се но си казала че така и така вече е изляла върху теракота и трябва да почисти. Изкарахме я от там почти задушена,добре че не беше сама в къщи. Няколко месеца след това си лекуваше белия дроб.Та поуката е да внимавате когато СМЕСВАТЕ нещата.

# 40
  • София
  • Мнения: 8 283
Имаше подобна тема преид много време,но ще повторя и тук Simple Smile
още едно приложение на шампоана - в казанчето на чистчките. Един приятел бе свил някакви стави шампоани на бълдъза си, след първоанчалната му гордост на откритието дойде зключението че не мие добре  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт