КГБ = Клуб на Готините Баби - 184.

  • 62 054
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
 Е, не съм имала пред вид да го смятаме по дни и часове! Пък и предложението на Светлето е добронамерено! Не го вземай толкова на вътре! Надали е фиксирала точно теб, Кари! Хули е права!
Я, да си помислим какъв купон ще завихри нашата Фло тази вечер! И да сме съпричастни!

# 361
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

# 362
  • Мнения: 18 690
То вярно било петък...Yum

# 363
  • София
  • Мнения: 8 426
Ей ме на и мен. От обяд сме в Брезник. След сериозни преговори с Емо Чолаков успях да го уговоря-времето е прекрасно-приятно,  слънчево, само дето градусите са малко по-надолу, в сравнение с октомврийските. Обядваме,  помните ли вкусните супички и ястията за почти без пари?

# 364
  • Мнения: 18 690
Какъв обяд в 17-46  бе Фло ,вечерята не ми се мисли в колко и кога ще свършите,нека ви студенти такива ,мъчете се в Брезник.

# 365
  • София
  • Мнения: 8 426
После водих колегите на извора Железната вода. Много се смяха на рекламата - топваш се в железната водица, влизаш баба-излизаш девица. Ами под секрет да ви кажа, всичките се наквасиха,   с надежда и вяра във възстановителните свойства на водата😜. Сега малко по стаите за релакс и от 19.00 в ресторанта на купон.
Благодаря за хубавите пожелания, ще се постарая да се представя подобаващо и на купона, и на изпитите😊
БОРЯНЧЕ, обяда си беше баш по обедно време. После разходка с кафе, сега почивка и от 19.00 в ресторанта. После ще кажа до кога...😂

# 366
  • Мнения: 1 563
 Здравейте мили приятелки !

Честит студентски празник на нашата неуморима Фло ! Пожелавам й да е здрава и щастлива ,да се реализира по специалността ,която учи !
Честит празник на всички бивши ,настоящи и бъдещи студенти !


Честит рожден ден на хубавото ни момиче Петя ! Да е здрава ,щастлива , умна , красива ,преуспяла !


По повод написаното от Кари  ,сега разбрах какво е искала да каже. Вчера не успях да го прочета, но сега го направих.

Кари е искала да каже ,във връзка с предложението на Светлето
 "  Ако искаш да не те забравят, пиши ! ",
че не е подходящо за едни истински приятели да се пише този израз
 и Кари казва :
"Че приятеля не се забравя, защото не бил се обадил."
Та по този повод и една мисъл на Талес -  древогръцки философ
” Трябва да помним приятелите си, не само когато присъстват, но и в тяхно отсъствие.” 
Мисля ,че това й е основната мисъл на Кари. Приятелите винаги са ни в мисълта ,макар и по рядко да пишат и да се виждат.
Кари ,кажи правилно ли съм те разбрала или греша ?

Всички други писания на лични ,недоизказани  неща са дребнавости  .
Оставете момичета тези изяснявания , опровергавания и т.н.

Кари ,сега в момента  имате голямо напрежение около вас ,та вярвам ,че това ти е най-малкият проблем. Само като си помисля ,че след три месеца внука ти отива войник, цели три години,направо настръхвам ! Бог да пази децата , а и всички.
Сина сега в момента е в Тел Авив и съм притеснена ,камо ли  да си постоянно там.

Момичета , идват такива хубави празници ,дайте да загърбим  дребничките нещица  и да си се усмихнем както ние си знаем.
Утре е света Ана.  Знам ,че джили има именичка ,но за други не зная.

Ставам да мия марулките  за салата ,че идва ракиено време , а иза вечеря!

Хубава ,уютна и спокойна вечер милички !

Целувки и прегръдки от мен !  :* :* Simple Smile



# 367
  • Мнения: 1 250
Роси, шапо. Схванала си абсолютно точно какво съм казала Hug Hug Hug
За Наско не се притеснявай изобщо. Напрежението е в пресата, не тук. Столицата от 70 години една и съща.
И съседите за жалост. Но те са навсякъде .
В момента ви тревога на много места в Южен Израел. До Газа. Но там е през ден така. Горките хора Cry Телефоните цели 5 минути алармираха къде има "ракетна " градушка Cry

Сега превдох нещо във фейса, да го пусна и тук Simple Smile
 Това обобщава всичко !!!!!!!
Шегата на Господ

На шестия ден Бог се обърнал към ангела Гавриел и му казал:
-Днес ще създам прекрасна , нова страна
Тя ще се нарича "Израел".
Тя ще бъде свещенна. Нейното великолепие ще бъде известно по целия свят.
Аз ще избера и изпратя на тази земя много специални хора- добри, интелигентни и устремени, така че страната да просперира.
Жителите и ще нарека евреи ".

"Извинете ме, Господи," казал Гавриел, "но не сте ли прекалено
щедри към тези евреи? "

А, не! Не чакай, докато видиш какви съседи ще им дам.

# 368
  • Мнения: 18 690
Не  е баш  така в момента,след признаването на Тръмп се надига вълна.Един убит и ранени в Ерусалим току що писаха.Скандират:Ерусалим е наш ,трябват ни калашници.Известно време ще се засили  тревогата,дано  потушат напрежението.Признанието е политическо,в разрез със световната общност,аз се тревожа как ще се стекат нещата.Но  дано е мислил и  решаване на последицитеТ ръмпчо.
Това е акт ,подготвян от десетилетия.Надявам се да са схванали ,че Израел е съюзник в региона и  други страни,не по енергия  дето викаше една баба Нина да карат .
Дълго и сложно  е.Някои  искат да не бутат нищо  в района и отчитат грешка намесата и  вся Арабска пролет ,други ,аз също,мислят,че такива огнища трябва да се регулират и  цивилизоват ,в този свят няма разстояния,няма сигурност,съседи сме всички.Не  са само интересите на големите към природните богатства,сега има и частни интереси  и  действия,които често противоречат на основните човешки етични и не толкова и  такива норми.Човечеството има ресурси да изхранва  всеки роден на Земята,но.... абе дълга тема.Изпедерастяха  и  управляващите света.

# 369
  • София
  • Мнения: 16 126
Мими, да ти е жива и здрава порасналата внучка!
Пожелавам и много шестици и весели игри!
Честит студентски празник на всички - нали и ние сме били студенти.
Специални поздрави за Фло и групата!
На хубаво място сте - весел празник!
И умната, ако не може и русата ...

# 370
  • Мнения: 7 435
Приятел в нужда се познава, а не когато се вестява!

                   След това изречение мисля,че всички трябва да са разбрали кой, какво и как е искал да каже!Коментарите са излишни,а за не разбралите - жалко!

Честито на Мимината Петинка! Да е жива и здрава,много щастлива и да е винаги гордостта на хората ,които я обичат!

                   Честит 8 декември на нашата студентка ,гордостта и смелостта на КГБ-то! Честито и на всички настоящи и бивши студенти! На всички здраве и късмет!

# 371
  • Мнения: 5 363
Честит празник на всички студенти- наши синове, дъщери, внучки и внуци, племенници и съфорумки!!

 Весел празник и после успех на изпитите!

За милата внучка Петя! Да е жива, здрава и с много приятели!





Нямам време за друго. С внучката съм  и вниманието ми е към нея. Другите са в Будапеща.

Лека нощ!


Последна редакция: пт, 08 дек 2017, 21:38 от K.A.G.

# 372
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

----------------------------------
- Скъпи, ти да не си случайно наблюдател от ООН?
- Не, защо?
- Ми, каквото и да си харесам за Коледа, ти все викаш:„ОО- Не!” 😂😂😂

Последна редакция: пт, 08 дек 2017, 21:42 от ♥ ЖаБкА ♥

# 373
  • София
  • Мнения: 5 074
 smile3532 smile3532 smile3532
Приятен завършек на вечерта ми.
Днес ми беше много гадно. Виеше ми се свят, краката не ме държаха, уморено ми беше. Има нещо в атмосферата, но никой не ни казва. Преди комунистите бяха, сега кой е ?
Лека нощ и не се кахърете, защото живота е кратък и коварен. Не се знае кога и каква изненада ще ти поднесе.
Днес почина един приятел на ММ от детинство. Приятели , играха футбол заедно в "Левски", отгледахме си децата заедно, хубави години. И в един момент всичко свършва. ММ ходи като болен и в очите му се чете, да не кажа ужас. Виждам сълзите му.
Почивай в мир Стоил Трънков !

# 374
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ЧЕСТИТ 8-ми ДЕКЕМВРИ НА ВСИЧКИ СТУДЕНТИ! НА НАШАТА НАСТОЯЩА - СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  ПЕТЯ! ДА Е ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И С КЪСМЕТ ВЪВ ВСИЧКО!
 Прибрах се и се захванах да прибирам зелето. Какво ми стана от веднъж, не ми беше и в помислите. Вмирисах на... да не казвам на какво. Проветрих, но не знам дали има резултат.
Луси, за трети път го правя по твоя начин. Без провал е.
Хули, мир и покой за душата на приятелят ви.
Сега ще се паркирам.
Лека и спокойна нощ! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт