КГБ = Клуб на Готините Баби - 184.

  • 61 944
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 029
Честита победа на Ники!



Не ми говорете за килограми, че ме втриса. Аз дебелея от едни хапчета. Или поне така се успокоявам. Но все пак си го пише в страничните ефекти. Пробвах да си намаля дозата , но не се получи. Предпочитам да съм дебела, но да не се връща болката. Но пък няма да е лошо поне да пробвам диетата на Хули.
А диетата на Александра Иванова ("Размерът има значение")  има ли си тема тук, в мама-та? Една моя позната доста е заслабнала с нея.

Да ви се ожаля - днеска котелът на парното ми направи голям номер. Нещо се запуши и къщата се напълни  с дим. Проветрявах, проветрявах, но още мирише. Ще се наложи да пера якетата, че те стоят в коридора, където беше най-плътен димът. ММ сега се прибра от работа и рече, че си е припомнил детството и старата им "ижа" - стаята с огнището.

Спокойна вечер и лека нощ!





# 601
  • Мнения: 894
Аааа ИВЕ, няма да ядеш, а? И баба така знае. Върна се от банкет и сега ще се правиш на сърдите. Ама там си подложила. Признай си. Wink


Фло позна ,да му мислят гладните!

# 602
  • Мнения: 1 563
Хайде и аз да се разпиша.

Честит рожден ден на Ани !  Нека да е здрава ,щастлива , обичана благословена !


Честит рожден ден на Хриско! Нека да расте здрав ,щастлив ,умен ,късметлия !


Фло, браво на Ники ! Нека да тренира ,това е здраве , а спорта помага за по голяма отговорност и организираност!
Представям си те как си подскачала от радост. Аз така бях със сина на времето като тренираше карате Simple Smile

Говорите за диети  , ами аз постоянно неща дъвча , готвя опитвам ,готвя опитвам и като седнем да ядем  отначало. Е.....  и как се отслабва . И аз като КАг мисля след Новата година да се взема в ръце.

Вчера направих медените сладки ,но не съм ги украсила. Направих и ванилови рогчета ,много са вкусни.
Снощи бяхме на  купон. голяма веселба падна до среднощите.
 Иве , ама много ти върви този цвят на косата! ти откакто си стипендиантка на НОИ нещо се подмлади ! Simple Smile

Момичета ,много ми е интересно ,защо  не трябва да си казвате кое ви е другарчето  ,от което сте получили подаръка и какво е ?????   Защо ??? Я си споделете от кой е ,какво е  ??? Така  един си казва , друг пълна тайна.
Мое мнение ,че трябва да си го кажем ,все пак този човек е отделил време ,вълнение ,притеснявал се е , мислил е как да зарадва другарчето и накрая" Благодаря",много е хубав " ,но няма да кажа от кой е и какво е ! ???????

Моят подарък съм го пратила още в понеделник по ЕКОНТ ,но никой не е писал ,че го е получил. Другарчето отсъстваше , но сега вече си е у дома и нека да си провери в пощенската кутия дали няма известие от ЕКОНТ или съобщение по телефона ,.Като мине една седмица и пратката не е получена ,започват да начисляват всеки ден такса.Ако мине още някой ден и никой не се обади ,ще трябва да го известя по телефона да си го търси и изненадата отпада.....


Приятна вечер на всички ви !

# 603
  • Мнения: 1 558
Ееее, браво на Никола newsm18
Аз що помня че с шах се занимаваше, или бъркам нещо  newsm78

Момичета, нИдейте за диети - образувате ми комплекси  Embarassed
Това с честото и по малко при мен не важи Blush

Борянка, к`во да ти кажа - не е само до работа..../искам да съм мечка - цяла зима да си спя/
А ти се оправяй  Hug

Ооо, Тану, неприятно, но ще се измирише, или ще свикнете с аромата  Joy
Викаш допълнително пране ти се отвори, хихи

Аз пък от 10-ина дни нямам пералня, обаче е гаранционна пущината, и още бера ядове - чакам техници да дойдат да я видят  #Cussing out
И да видите как се разнасят пранета до дъщерята и обратно...

Новата версия и на мен не ми харесва, карам си на стария вариант.

# 604
  • София
  • Мнения: 5 074
Диетната тема я отхвърлям, щото съм много притеснена от друго. Кучо, който съм ви казвала, че е български барак, демек ловец и е своенравен. Та, кукльо днес се отвърза. Не дава да го пипнем. ММ го дебна два часа, повикахме помощ. Ветеринаря ще дойде утре. Дотогава Голдън ще е свободен като птичка. Сега момчето седи пред вратата на къщата. Пази си територията. Само ме е страх да не излезе от някъде и да не хапне някой циган, щото много ги мрази.

# 605
  • София
  • Мнения: 8 375
Нещо днес не ми е ден за учене. Лелееее, как се срамувам. МОтам се из темата, из ФБ, говоря си с приятелки, чакам гаджето да се прибере от новогодишен купон.
ДОБИ, не си сгрешила- Ники игра известно време шах, но понеже е много енергичен, та тази игра не му отговаря на темперамента. Той непрекъснато е в движение. Дори когато би трябвало да ходи, подскача и тича. Две години ходи на джуджицу, но сега се преместиха в друг квартал да живеят и много време му отнема ходенето на тренировки. За сега е много доволен от леката атлетика. Преди две седмици треньорката го пуснала да бяга с деца, година по-големи от него и той пак е финиширал пръв. Ще го видим занапред. Нали знаеш-най-големи надежди в малка люлка се люлеят...Simple Smile
Благодаря ви дружки за пожеланията към Ники.
И аз мисля да споделя, когато си получа подаръчето.
Още помня вкусните сладки с глазура, които миналата година ми изпрати Луси. А трите красиви подноса, не можах да ги опазя и заминаха за братска Австрия Joy
Спомням си, как Еконт размени подаръците ми за Янчето и Дая. Настана обърквация и веселба. После нещата се оправиха.
Повече няма да ви наглеждам.
МАРИНКАааа, вярна си на традицията. Имаме си стихотворение!
ТАНУ, запретвай ръкави - пране те чака. Непредвидено.
Спирам до тук, че ойде коньо у рЯката... Гушкам неспоменатите:hugs:
ХУЛИиии, ами сега? Пиши утре какво става с този борец за свобода. Щом не можете него да озаптите, предупреди ромите по селската радиоточка, те да се покрият...
Хайде лека нощ!

# 606
  • София
  • Мнения: 5 074
Кви роми у наше село Фло ?  Имаме си един циганин, даваха го по телевизията. Главата му е отнесена от 24 волта или нам колко си, ток Човека си е жив все още. Как живее не зная. Обикаля из селото, търси храна по кофите. Доколкото зная получава помощи някакви, ама какво става с тях ?
Това е друга тема. Не ми се задълбава, защото съм пристрастна.
Пак да кажа - НОВАТА ВЕРСИЯ НА МАММАТА Е УЖАСНА. Кой знае колко пари са платили за тази простотия.
Но това си е техен проблем. Парите де, иначе да се мъчим ние.

# 607
  • София
  • Мнения: 16 025
А защо е мъчите?
Нали горе ви написах как да си ползвате старата версия.
Явно толкова ме четете.
Лека нощ!

# 608
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър вечер , момичета!
Браво на Никола! Все така да е и за напред!
Фло , залягай над учебниците , хей. WinkИве

Хули , дано се справите с кучето.

Айша , чета те , но на мен ми е добре новата версия , стара не търся. Simple Smile

Борянка , бързо се възстановявай. Без болежки , че празниците идват.

Иве , разкошна си! Видях и снимки във ФБ.

Браво Луси , неуморна си. След НГ като се приберем и да си видя мойте
хормони и мисля да започна нещо като диетка , ма с ядене , не с глад. Simple Smile Simple Smile

ЗДРАВЧЕееееееееее , какво става с теб?! Пощата гледаш ли си я , телефона също за SMS  -
за подарък от другарче. Като знам мин. год. к'ви притеснения имах , та сега да те подсетя ,
да не се притеснява друг. Simple Smile Къде беше зачезнала? Нищо не казваш. Wink

Още веднъж благодаря на всички за пожеланията към Хриско. Много благодаря , момичета! Revolving Hearts

# 609
  • София
  • Мнения: 8 375
АЙША, чета те, ама пак се нервя на новата версия. Ако знам, че ще ги има и двата варианта, ще дишам по-спокойно. Това е като с ново чене-свикнал си си със старото и ту слагаш едното, ту - другото и разбира се трудно свикваш с новото. По-простичко казано-в старите пантофи се чувстваш по-удобно, отколкото в новите. Ами да ни оставят и двете, пък кой което иска да ползва. Ето, че има желаещи да са на новата версия. Ще има "клиенти" и за двете. Мир да е!
ЖАБКЕ, ма що ти трябва да разваляш хубавата снага? Нали знаеш, че от хубав човек трябва да има по много. Я си стой в групата на сладките, пищните, пухкавките. Simple Smile Може да споделиш диетката слабеене чрез ядене Wink
Хей, сега пък вие фиданките да не се разгневите. Ами не се косете де. Вашата е по-лесна. От слабички да станете закръгленички е по-лесно. Виж, другото е трудно... Не сте рекли, не сте дошли в нашата група Wink Започнете опитите още по Коледните и Новогодишните празници. Целия м. януари-все веселба. Докато изредим всички празници, като почнем от Васильов ден и завършим с Атанасов ден всеки по два пъти ( по нов и по стар стил ) ето ви едни десетина кила живо тегло отгоре и то без кой знае какво усилие. Yum
ХУЛИ, ах нИдей. Де да знам, че у ваше село има само един ром, за цяр и то без глава, ама жив все пак Joy. Реших да дам предложение как да опазите населението, дето ваш кучо го недолюбва. Да не иде някой зян. Чакам утре новини как ветеринарят се е справил с непокорния Голдън.



# 610
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Добро утро!
Днес няма да е само кафето - ще почерпя, че днес Анжелка става на 11. Да ми е жива и здрава, все така послушна, умна и разумна!

                 

                     

                   

# 611
  • София
  • Мнения: 2 672

Добро да е дъждовното утро и денят!




При нас вали от снощи непрестанно, но пък е още топличко, поне като отворих да проветря ми се видя така.



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСАВИЦАТА АНЖИ! ДА Е ЗДРАВА, УМНА И РАЗУМНА КАКТО ДОСЕГА, ДА ЗАПАЗИ ДЕТСКИЯ СИ ЧАР И ОНАЯ НЕЙНА ОМАЙНА КРАСОТА! А КЪСМЕТЪТ ДА Е С НЕЯ ЗАВИНАГИ И ДА БЪДИ ВИНАГИ ЕДНА ПИПИ!






Фло, браво на Николката, сма така напред и нагоре!




За вас, поетични души!


[
Скрит текст:
]ГЪЛЪБИНА МИТЕВА

ТАКАВА СЪМ! ПОЧТИ НЕУЛОВИМА...
Направена от кал, и звезден прах...
От лято огън съм. Сълза от зима.
Но винаги ще имам вкус на грях!

Такава съм! Недей да ме променяш...
Защото после - няма да съм аз!
Но винаги, когато си до мене -
ще се превръщам в мълния от страст.

Такава съм! Избухнала във думи...
И укротена в двете ти ръце.
Изгубена в живота... До безумие!
Но само ти превърна ме в сърце.

Такава съм! До лудост разпиляна
в далечните очи на Вечността...
Но ако ме повикаш... ще остана!
До залеза! Или до сутринта...

Такава съм! Когато опознаеш
душата ми под земния воал -
за нищо друго няма да мечтаеш!
И само с мен Светът ти ще е цял.

Сега ме няма... Утре ще ме има!
Море съм днес... А утре ще съм бряг!
С очи на лято, и сърце на зима...
Нетрайна съм! Като априлски сняг.

ТАКАВА СЪМ! СЪВСЕМ НЕУЛОВИМА...
Направена от кал... И звезден прах!
Божествена Искра е мойто име...
Но винаги... ще имам вкус на грях![/b]
Скрит текст:
[/i]

# 612
  • Мнения: 1 250
Честит рожден на сладураната Анжелка. Да е жива и здрава ,за красива-тя е вече такава, умна и разумна



Янче , за теб




Браво на Никола за постиженията му. Все така и занапред да е , с устрем към най доброто

Хули, две три пакетче солетки по се ядва.Ами че 3 солетки и пломба на зъб не  newsm78може да запълни

Айша ви е дала линк към старата версия, която много се надявам че ще оставят като паралелна. Аз си ползвам старата и ми е много добре.

Тук днес е опък ден. До обяд е всеобща стачка- дори самолети не летят, обществения наземен транспорт не работи също, повечето институции-държавни и частни, поликлиники и т.н и т.н. причината е че профсъюзите са обявили стачка , защото Тева, една от големите и представителни компании за лекарства обявиха че уволняват 1700 души. А заводите са предимно в периферията , а там е най работническата класа , което означава хиляди семейства да останат без работа.Работата е че половината от акциите са закупени от чужденци, на които естествено не им пука и си търсят най евтините пазари .За утре обещават ако не се размърдат нещата да изострят стачката. Грета ще тръгне за работа след 11.30 да е там в 12.
Аз не стчкувам, та отивам да се помотам в кухнята, че децата нали са във ваканция, та на всичко отгоре и огладняват. Mr. Green

# 613
  • София
  • Мнения: 2 672

Не мога да не споделя. Е, това вече не се преживявааа.








Няма подходящи емотикони, ама няма да страдам. Няма драма при мен никаква от новата версия. Не, че ми харесва повече, ама чак пък толкоз... Намигам вииииии.

# 614
  • Мнения: 1 563
Здравейте  дружки !

Днес пак си имаме празник .... Simple Smile

Честит рожден ден на красавицата Анжи !
Пожелавам й да расте здрава ,щастлива ,умна ,разумна с много верни приятели !
Късметът и успехите да са винаги с нея !



 Цветя и за баба Яни


Момичета на мен въобще не ми пречи новата версия ,дори ми е по удобна,само дето по не е красива ,че няма хубави емотикони.

Кари,при вас празнично тези дни, празнувате Ханука ! Редом с празника  и размирици....Дано да се вразумят политиците !

Фури  у нас денонощно се гледа снукърс от ММ ,имам алергия от гласа на коментатора . Simple Smile
Хули, какво направихте с непокорника Голдън ?
Фло , днес времето ти е за Радичка сладичка  Simple Smile Радвайте се една на друга !
Маринка,благодаря поезията , прекрасно е ! Успя ли да си поспиш днес ? Simple Smile
Внуците са у нас ,но още спят ,но ще ставам да им приготвя нещо за хапване.

Хубав ден на всички ,макар и мразовит !

Старата версия е най-отдолу на черната лента с печатни букви е изписано  ! Четете !

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 10:56 от lusi60

Общи условия

Активация на акаунт