За спането в детската ясла

  • 2 782
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 255
А какво става,ако някое детенце е по-поспаливо и не стане до 15.30? моята душа ляга в 13 и става в 16ч.

Будят ги  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 90
Милите, най-ужасното ми е ,когато се налага да я будя  Sad

# 17
  • Мнения: 2 609
Милите, най-ужасното ми е ,когато се налага да я будя  Sad

Офф и аз така. И приспиането и събуждането ме притесняват много, че нашата буба, като не се наспи е кривичка доста. Rolling Eyes

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 995
Трудна работа!
Всеки ден ми се оплакват, че не заспивала!
В къщи заспива обикновенно след 14 часа, а там я карат да ляга около 12 часа.
Това, че се уморяват повече в яслите поне при нас не важи не може да се умори дете което стои на пейката или му дават в рамките на около час играчките - няма начин!
Като заспи в 15 часа я будят в 15,30 и майки които ходят тогава ми казват че ревяла е ще реве като не се е наспала!
Брей тези лели дето милват децата по главата да заспят май са доста рядко срещано явление!
като гледам реакциите на моята дъщеря май доста им се карат и ги навикват! Дано това не е практика на всякъде!

# 19
  • Мнения: 603
Ох, и ние заспиваме чак след 14 часа. Освен това рядко огладнява преди 13  Rolling Eyes
И спи до 17 -18 часа  Embarassed. Ако го събудя насилствено е много, ама много кисел.
Спи много следобяд, защото вечер не заспива преди 21 - 22 часа, а сутрин рядко става след 7.
Дано като гледа другите деца бързо свикне с режима.
Май ще тръгнем до 1 -2 седмици на ясла.  Дотогава ще опитам да поизместя часовете, ама не вярвам да постигна голям успех. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт