Избор на сушилня - Тема 9

  • 109 986
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 892
Моето Беко не мачка дрехите, доста по-изгладени са, отколкото от простора, а пък е базов модел.

# 61
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И аз от 10-Тина дни съм с Беко, направо изгладени излизат. Ползвам гумени топки и от няколко дни - кърпички Swirl. Различните материи различно поемат ароматите, повечето миришат деликатно, но спалното ми бельо вече няколко дни ухае много силно, дори прибрани в ракла та цялата стая ухае.

# 62
  • София
  • Мнения: 971
И аз от 10-Тина дни съм с Беко, направо изгладени излизат. Ползвам гумени топки и от няколко дни - кърпички Swril. Различните материи различно поемат ароматите, повечето миришат деликатно, но спалното ми бельо вече няколко дни ухае много силно, дори прибрани в ракла та цялата стая ухае.
От къде купувате тези кърпички Swril и на каква цена?

# 63
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Купих ги от магазин за паралелен внос на перилни препарати в нашия град. 4.95 лв за 45 броя. ДМ имат тяхна марка, но са ми в съседния град, скоро ще купя и тях да пробвам.
Сега видях, че съм разменила букви в името - Swirl е правилното.

# 64
  • Мнения: 6 622
И аз съм с Беко и дрехите винаги излизат мекички и като изгладени. Не съм гладила от както я ползвам.

# 65
  • вкъщи
  • Мнения: 2 461
Щом вашите дрехи не се мачкат, значи аз нещо греша...Утре ще търся Swirl.

# 66
  • Мнения: 185
Пробвайте да сложите 2 кърпички, вместо една.

# 67
  • Мнения: 4 016
Пробвайте да сложите 2 кърпички, вместо една.
те кърпичките нали са с цел ароматизиране и антистатик, не са против намачкване, за намачкване се ползват гумените топки

# 68
  • вкъщи
  • Мнения: 2 461
А топките от къде и за многократна употреба ли?

# 69
  • София
  • Мнения: 165
Да , топките са за многократна употреба има гумени и вълнени.

# 70
  • София
  • Мнения: 165
В технополис има гумени , а в ДМ има вълнени.

# 71
  • Мнения: 185
Пробвайте да сложите 2 кърпички, вместо една.
те кърпичките нали са с цел ароматизиране и антистатик, не са против намачкване, за намачкване се ползват гумените топки
Да, така е. По-горе дамата беше споделила, че с кърпичка пак не и миришат дрехите, затова и предложих да слага 2.

# 72
  • Мнения: 892
За намачкването- важно е да не се натъпква сушилнята.

# 73
  • Мнения: 3 072
Може ли да препоръчате модел Беко с термопомпа?

# 74
  • Мнения: 5
Какъв бюджет сте си определили?

Може ли да препоръчате модел Беко с термопомпа?

Общи условия

Активация на акаунт