С огромен копнеж посрещаме ДЕКЕМВРИЙСКИЯ бебевалеж!

  • 38 039
  • 348
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 42
Здравейте мами , да ви попитам знаете ли ако съм 1-2 дни преди термин , но без симптоми за раждане имам предвид да нямам все още контракции или изтекли води и т.н , могат ли да ме приемат в болницата и евентуално да ми предизвикат раждането ? При положение че вече имам 2 см разкритие все пак ?

# 211
  • Мнения: 1 966
Здравейте мами , да ви попитам знаете ли ако съм 1-2 дни преди термин , но без симптоми за раждане имам предвид да нямам все още контракции или изтекли води и т.н , могат ли да ме приемат в болницата и евентуално да ми предизвикат раждането ? При положение че вече имам 2 см разкритие все пак ?
Могат, стига лекар да го нареди. Но аз не бих се навила на предизвикване, освен ако не се налага. Те бебетата си имат собствено мнение, понякога предизвикването сработва, понякога не, а ако ти пукнат водите и разкритието не напредва след един определен момент следва секцио...

# 212
  • Мнения: 6 938
lBe special, честито, да е много здрава малката шушулка и бързо да наддава Simple Smile) тъкмо днес те четох за преносването в счетоводната тема Simple Smile

# 213
  • София
  • Мнения: 3 050
Спешълче, честито! Да ти е жива и здрава мъничката душичка! Скоро да ти я дадат,  да си я гушкаш!

Лиленце, честита рожба и на теб! Много да те радва!

# 214
  • Мнения: 1 019
Честито на родилите мами! Да сте живи и здрави и вие и малките бебочета!

# 215
  • Мнения: 2 405
Благодаря, момичета Flowers Hibiscus

# 216
  • Мнения: 1 392
Честито и от мен,
 Всички да сте живи и здрави!!!

# 217
  • Велико Търново
  • Мнения: 281
Здравейте, да се отчета и аз. На 10.12. Със спешно секцио се роди и моето момиче. Отидохме неделя сутрин на тонове, които бяха мн лоши и я извадиха. Добре сме и тя е прекрасно съкровище. Честито на родилите момичета и успех на тези, които все още чакаме с добрите новини!

# 218
  • София
  • Мнения: 3 050
И аз минавам с бърз отчет. Днес в 10:25 се роди и моята прелест. В 06:00 часа ми изтекоха водите. Без упойка и нормално я родих. Тежи 3110 гр.

# 219
  • Мнения: 1 392
Да са Ви честити слънцата!!!

# 220
  • Мнения: 2 405
Ех аа, бебевалежа си продължава, прекрасно:)
 
Честито, момичета. Желая бързо възстановяване, здрави, усмихнати и спокойни бебета Flowers Hibiscus

# 221
  • Monaco
  • Мнения: 374
Дами, моля разкажете как е минало раждането с малко повече подробности.. Моят термин е между 21-24 и много се страхувам. Имала съм едно предизвикано раждане с хапчета в 5-ти месец по медицински причини и бяха страшни болки. Иска ми се да вярвам, че сега ще е по-леко. Понеже тогава нямах контракции, а една непрекъсната болка, която беше нон стоп и анестезиологът закъсня.. Не знам как издържах докато дойде.. Просто не искам да се повтаря и се надявам че по естествен път няма да е толкова болезнено..

# 222
  • Мнения: 1 081
Здравейте, мами! Минавам на отчет. На 8 ми декември, родих моята първа рожба. Почти 3 кг е, момченце. Сега съм бе прекъснато с него. Имах нормално раждане. Не беше лесно. Приеха ме с три см, но за четири часа, получих пълно разкритие. Не беше лесно, но не е нещо което не може да се изтърпи. Сега умората ме Мори повече както и новия начин на живот вкъщи. Много разбиране не срещам от ММ. Той много се плаши от бебето и честно много ме дразни. Затова върша всичко сама. 😃Успех на всички, на които им предстои, едно леко раждане и бързо възстановяване!  А на новите мамчета, много щастливи моменти с малките човечета! 😍😘

# 223
  • Мнения: 882
Честито на новите мами!  Heart Eyes Живи и здрави бебчета на всички и бързо възстановяване!

# 224
  • Мнения: 2 405
Мон, 2 см разкритие е крайно недостатъчно. Някои жени ходят от 8ми месец с такова разкритие. Без медицински причини, не мисля че някой лекар ще предизвика раждане, преди термин! . Ако пренасяш е различно, тогава има риск, слушат тонове, следят ви, тогава могат да решат да го предизвикат, изчакват няколко дни и преценяват, но това е съвсем друга ситуация.

Джоанна, аз споделих малко за моето раждане. Беше тежко. От раждане до раждане обаче има огромна разлика,съветвам те да не слушаш чуждите разкази. Мисли положително!

Били, честито Flowers Hibiscus Бъдете здрави и много щастливи!!!

Общи условия

Активация на акаунт