Термин Декември 2024 ❤️

  • 7 568
  • 323
  •   2
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте бъдещи мами, които току що сте разбрали, че чакате декемврийче! ❤️ Моят първи преглед предстои на 9.04. Надявам се да станем много повече и да се подкрепяме в предстоящите месеци. ❤️

# 1
  • Мнения: 5
Записвам се и аз Simple Smile Чакам с нетърпение моя преглед на 15.04. Според он лайн калкулатора термина ми е 07.12. За нас ще е първо детенце ❤️ доста чакано Simple Smile

# 2
  • Мнения: 874
Здравейте и от мен. От кога чакам тази темичка, за да може с някой поне да споделям Blush Аз вече бях на преглед на 2.04 и се видя сакче. Следващият ми преглед е на 23ти и това ще са най-дългите ми три седмици в живота. Не мога да се зарадвам още, толкова ми е притеснено. На всичкото отгоре съм с ужасна кашлица от една седмица.

# 3
  • Мнения: 18
По онлайн изчисления термина е на 6.12, а някои други ми го изкарват на 5.12. На мен ми е втора бременност, другото ми детенце е на 10г. С майките от бг мама с него когато бях, все още поддържаме връзка, вече 11 години си помагаме. Дано и тук станем стабилна бригада!

# 4
  • Мнения: 874
И аз имам друго детенце на 3г, с нашите мами от групата отдавна не си пишем (или поне аз съм изпуснала темите, защото не ми остава време от малкия) Grinning Но през бременността и първите месеци ми бяха страшна упора!

# 5
  • Мнения: 91
Привет на всички!
Моя термин според калкулаторите в нета е 04.12, на някои места го дават 05.12.
Трета бременност ми е, имам две госпожици - на 5г и годинка и половина.
Чакам си прегледа в понеделник с леко притеснение. Smile
Хем не ми е за пръв път ..

Последна редакция: сб, 06 апр 2024, 13:28 от mini zucchini

# 6
  • Мнения: 10
Здравейте, бъдещи мами! Моя термин е на 05.12( според онлайн калкулатора). Първия ми преглед беше още на втория ден след закъснението и нищо не се видя . Следващия ми преглед е на 14.04 . Много се вълнувам. ЧХГ 2 дни след закъснение ми беше 172, a в деня на очакваната менструация 62. Късмет на всички.

# 7
  • Мнения: 6
Здравейте, мили бъдещи мамчета!
По онлайн изчисления моя термин е 6-7.12
Първи преглед ще е на 9.4
Изследвах ЧХГ на два дни след закъснение и беше 600
и мен все още ме е страх да се зарадвам..това ми е първа бременност🙂

Желая на всички дами тук успешна и лека бременност!

# 8
  • Мнения: 56
Здравейте, дами! Откога гледам дали има вече тема! И аз съм в очакване на декемврийче - на 10-ти.
За мен е трето дете. Бях на преглед на 6-ти и се видя плоден сак (дори и аг-то беше изненадана), просто този месъц съм била с ранна ову.
Вие как се чувствате? Имате ли някакви симптоми. Мен това, което ме осъмни беше нереалното наспиване за 4-5 часа и болезнени гърди. Иначе съм 4г.с. и 5 дни.

# 9
  • Мнения: 874
Аз започвам да имам голяма драма с храната, все ми е гадно на корема, повечето неща като ги видя или помисля и ми става гадно. Не точно да ми се гади, но много дискомфортно. А съм свикнала доста да ям и сега се виждам в чудо какво да ям. Иначе гърдите ми са леко напрегнати и май това са като симптоми още друго не чувствам. Спи ми се често, но ми е трудно да го отдам само на това, защото от 3 години откакто съм майка, все ми се спи 😁

# 10
  • Мнения: 607
Привет и от мен Simple Smile включвам се още плахо понеже още не съм била и на преглед. Първите ми няколко теста бяха доста бледи и малко бях притеснена. Ще чакам още няколко дни и ще отида на ехограф Simple Smile според разни калкулатори терминът ще е 12.12, но моят е с ранна овулация и не му разчитам.
Исках просто да споделя с някой различен от мъжа ми, но нали знаете суеверията. Двамата имаме още едно момченце на 3 години 🤩
Има ли някой друг със разни усещание подобни на цикъл - две сутрини ме болеше леко корема все едно всеки миг ще ми дойде. Дори бях убедена, че това ще стане.При първата ми бременност нямам спомен за подобни болежки.

# 11
  • Мнения: 18
Аз за 1 седмица съм 5кг отгоре, освен че ям стабилно други симптоми нямам. Понеделник бях 48 днес се качвам 53 😂 Снощи след вечеря изядох 9 пастички с 1л кола. Какъв е този апетит не знам. С първата ми бременност в 9тия месец бях 60кг... нещо съм забравила как се ползва бг мама, искам ми се да споменавам и т.н. но нещо не се ориентирам все още в този сайт

# 12
  • Мнения: 5
@falan1, и аз имах усещане все едно цикъла ми ще дойде всеки момент, но не съвсем. Някак малко по-различно беше. Даже имах леко розово зацапване. Но на следващата сутрин нямаше зацапване и видях така чаканите две чертички.

Аз за сега нямам никакви симптоми. Само като ми се хапва е все нещо соленичко. Ендоркриноложката ми каза да внимавам с килограмите, че BMI ми е 25 (точно на границата съм). Бях свикнала да спортувам, но сега само дълги разходки си правя.

Вие как се справяте с чистенето на банята? Май в ранна бременност препаратите може да са опасни. ММ каза, че той ще я чисти докато съм бременна, но кога ще се случи това е Божа работа... Смятате ли че био препарати ще свършат работа и какви сте ползвали?

# 13
  • Мнения: 42
Привет и от мен и моето включване е още плахо понеже не съм била на преглед. Часа ми е чак за 18.04. След два положителни теста, днес вече си пуснах кръвен, сега чакаме да видим какво ще покаже и  той. Според разните калкулатори ми дава термин 12.12. За мен ще е втора бременност, имам една госпожица на 15 години SmileySmiley

# 14
  • Мнения: 874
dreamity не се справям, хах, в рамките на шегата - тази задача е делегирана на мъжа ми, но използвам био препарати още от предишната ми бременност. Доволна съм, но като се замисля за почти всичко използвам био, освен за баня - за пране, за прозорци, универсален почистващ препарат. Давай зор на мъжа ти, като е обещал, и без това с малко бебенце сигурно също ще ти е само до чистене на баня, да свиква Smile

Общи условия

Активация на акаунт