Цикъл 2 пъти в месеца

  • 1 702
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте, преди 3 месеца родих, не съм кърмила оттогава, оттогава цикълът ми беше редовен до този месец. Дойде ми на датата, спря ми и след 10 дни пак ми дойде. На какво се дължи това и сега кога пак да чакам да ми дойде, според първия или втория цикъл.

Zdraveite, predi 3 meseca rodih, nesam kurmila ot togava cikulat mi beshe redoven do tozi mesec doide mi na datata sprq mi i sled 10 dni pak mi doide. Na kakvo se dalji tova i sega koga da chakam da mi doide spored parviq ili vtoriq cikul


Пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 29 ное 2017, 21:44 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 28 877
Здравейте, преди 3 месеца родих, не съм кърмила оттогава, оттогава цикълът ми беше редовен до този месец. Дойде ми на датата, спря ми и след 10 дни пак ми дойде. На какво се дължи това и сега кога пак да чакам да ми дойде, според първия или втория цикъл.

Zdraveite, predi 3 meseca rodih, nesam kurmila ot togava cikulat mi beshe redoven do tozi mesec doide mi na datata sprq mi i sled 10 dni pak mi doide. Na kakvo se dalji tova i sega koga da chakam da mi doide spored parviq ili vtoriq cikul


Пишете на кирилица!
Може хормоните да са се разбъркали, може друго да е. Няма как да се постави диагноза във форум. Трябва лекар.

# 2
  • Мнения: 350
Исках да знам дали на някого му се е случвало подобно нещо

# 3
  • Мнения: 46 582
На почти всяка жена се случва.
При мен беше киста на яйчника + проблеми с щитовидната жлеза.

Причините могат да са различни, киста, хормонални проблеми, полип, миома, както и по-сериозни неща.
Предвид скорошното раждане вероятно е нещо хормонално, но само лекар може да каже какво е.

Последна редакция: ср, 29 ное 2017, 23:18 от Не се сърди, човече

# 4
  • Мнения: 350
Благодаря, четох някъде че може да е бременност но от както съм имала полов контакт 3ти път ми идва

# 5
  • Мнения: 4 808
Отиди на лекар! На мен ми се случи преди години, оказа се, че ми липсва някакъв хормон в организма и с нужните леларства, нещата се оправиха. Но причините може да са различни, задължително трябва да те види лекар.

# 6
  • Мнения: 350
След раждане ли ви се е случило. Кажете ми само че не е бременност

# 7
  • Мнения: 46 582
Няма как да ти кажем. Никой няма как да го предскаже без преглед.
Това са сериозни неща, не бива да се бавиш.

Общи условия

Активация на акаунт