Продукти за тяло с аромат "на Коледа" :)

  • 22 268
  • 113
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 300

Миришат уникално. На портокал, мандарини и канела. Heart Eyes

Ей за такива патици като мен, трябва да пише "Орифлейм", щото половин час рових в брошурата на Ейвън да ги търся там Smile
Joy
Съжалявам, мислех, че се вижда.

 Разбира се, че се вижда,  аз съм заплесът. Благодаря много за инфото, точно такъв аромат ми трябваше! Flowers Hibiscus

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
https://www.beauty.store.bg/p179292/farmona-tutti-frutti-caramel … el-cinnamon-.html
Това нещо го ползвам целогодишно, съчетава се и с четирите ми основни парфюма перфектно. Питали са ме с какво са ми намазани ръцете, понеже имам в малка кутийка в чантата и се мажа периодично на работа, защото омекотява чудесно. В студеното ароматът му е точно коледен. Лятото избиват други нотки. А също от тази серия манго и праскова пък е другият ми любим аромат. Какво ли не съм ползвала, на по-добри придукти не съм попадала.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
Ето това съм си взела аз за зимата:


Много приятна канела е, някак щипеща, а лосионът е с отлично качество, както всички на марката  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 68
Ароматизираните свещи са перфектен начин да се потопите в мириса на Коледа https://lh3.googleusercontent.com/-rELQHgY3cRc/VmHE3bPzB4I/AAAAA … 151204_142917.jpg

# 49
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Тази година Ив Роше са пуснали пак, но друга коледна серия Simple Smile Приятни аромати, с чая повече ми хареса. Смятам да си взема, мин.година бях очарована от червената им серия, имах и крема за ръце от бялата, много приятен.

# 50
  • София
  • Мнения: 404
Този лосион ми е с много коледен аромат,траен е и попива много добре.Беше и намален в Лили,около 5-6 лв.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Този лосион ми е с много коледен аромат,траен е и попива много добре.Беше и намален в Лили,около 5-6 лв.

Абсолютно подкрепям! Обожавам канелен аромат, а този лосион е прекрасен! На опаковката пише, че е без парабени, силикони и минерални масла. Съжалих, че не взех още 1-2 бройки.

# 52
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
И аз го харесвам този Simple Smile

# 53
  • Мнения: 13 626
Ще го пробвам задължително Simple Smile

Ползвам сега тази серия и ароматът също ми е много празничен и уютен за зимния сезон. Ухае на ванилия, тиква и кленов сироп.

# 54
  • Мнения: 2 231
Този лосион ми е с много коледен аромат,траен е и попива много добре.Беше и намален в Лили,около 5-6 лв.

Абсолютно подкрепям! Обожавам канелен аромат, а този лосион е прекрасен! На опаковката пише, че е без парабени, силикони и минерални масла. Съжалих, че не взех още 1-2 бройки.
Може ли снимка на съдържанието, че аз не успявам да намеря? А пък нямам Лили наблизо.

# 55
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
На мен пък миналогодишната червена серия на Ив Роше никак не ми хареса,бялата беше по-хубава, въпреки че и ванилия не обичам.А тазгодишните с какъв аромат са?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ето снимка на съдържанието от шишето на канеления лосион:

# 57
  • София
  • Мнения: 2 846
Един страхотно ухаещ на ябълков пай с мед и канела крем за ръце от "Лили".

# 58
  • Мнения: 2 231
Ето снимка на съдържанието от шишето на канеления лосион:

Благодаря!

# 59
  • Мнения: 7 606
Аз харесвам коледните на The Bod Shop- ванилията и серията с боровинките.

Общи условия

Активация на акаунт