The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 707
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 741
Мишон налага диктатура, не само с Хълма е прекъснала връзките, а и с Кралството. Положението никак не е добро щом трябва тайно да общуват по между си. През толкова неща минаха заедно, а сега да се крият да не би Мишон да разбере. Това с кучето на Даръл беше малко тъпо. Джорджи да не е мацката  която им даде чертежите? Новите ми харесват много, всички са готини.

# 421
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Защо останах с впечатлението, че е станало нещо друго?

# 422
  • Мнения: 5 741
Защо останах с впечатлението, че е станало нещо друго?
Надявам се да разберем какво е довело до тази ситуация.

# 423
  • Мнения: 1 469
Даръл и той имаше Х на гърба на същото място като Мишон, тия да не са дарили по един бъбрек на някой.

# 424
  • Мнения: 31 675
За Мишон го забелязах, ама не и за Дарил.
Май има нещо друго. Айде да почват ретроспекциите.

# 425
  • София
  • Мнения: 27 175
Да, Джорджи е онази баба от сезон 8 дето им помогна с чертежите.
Да, станало е нещо със сигурност, защото наблегнаха на тези белези и при Мишон и при Даръл, за какво иначе ще наблягат на това?
Но какво може да е? Битка с отцепилите се спасители, нещо друго, но какво? Едва ли чак вътрешен конфликт след ''смъртта'' на Рик. Но кой знае. Но моето предположение си е много логично ако не бяха белезите, защото се вижда колко дистанцирана е Мишон и само като чуе за Маги и бяга надалеч.

Да, Арън е осиновил момиченцето, което Рик намери. Обаче имам лошо предчувствие, че може да падне жертва именно той в предстояшия гаден епизод. Надявам се никой да не умира разбира се, но не за Юджийн се опасявам, а за Арън.  Confused

# 426
  • Мнения: 31 675
Някой ще падне Дяволо. И не само един. Така си мисля.
Тия са най-лошите, най-злите. А и в комикса загинаха доста.

Последна редакция: ср, 21 ное 2018, 23:02 от Елора

# 427
  • София
  • Мнения: 27 175
Е, те в комиксите си отиват Росита и Езекил и адски много други. Но в сериала може и да ни спесят някои убийства, защото след напускането на толкова топ герои ще е безумие да трепят още от тях. Абе да не пипат Даръл, Каръл, Мишон, Росита, Отчето, Юджийн и двете дечица на Рик, че те са заветът. Инид също ми харесва, Арън също. Да трепят Исус, Тара, Езекил и пр.  Laughing Не че не ги харесвам, а просто ако трябва да избирам...

# 428
  • Мнения: 31 675
А неее, Джийзъса не го давам. Naughty

# 429
  • София
  • Мнения: 27 175
Меган,
видях че бе питала нещо ама нещо съм се отплеснал. Та, относно Шерил и Дуайт. В комикса Шерил е гадна кучка и Рик е убива. В сериала обаче не е така и тя избяга от Ниган (нали беше една от жените му). А после Дуайт намери писмото/бележка за медения месец и уж е имало нещо там... Ама то така и не завършиха историята. В смисъл знаем, че и двамата не са мъртви, но дали са се намерили, какво е станало, едва ли някога ще узнаем, защото тяхната линия не бе завършена. Надявам се да не ги оставят все пак така нещата. Защо и те да не са в Арката? Примерно... Няма никакво инфо за тези персонажи. Водят се извън историята вече.

# 430
  • Мнения: 31 675
Може и да се върнат по някое време.
Виж как от първи сезон за малко се върна един. Ама го уби Дарил де. Познат ми беше, ама едвам се сетих кой е. Май когато намериха бебето и убиха бащата и после цъфна онзи.

# 431
  • Мнения: 5 741
Diavolo имам предчувствие, че Дуайт ще се появи, за Шерил не съм толкова сигурна, а и няма да ми липсва. Исуус и Арън не искам да умират. Ако трябва да прежаля някой са Отчето, Тара и Юджийн, но си мисля, че няма да са само те. Голяма сеч ни чака. Белезите и аз ги забелязах. Всичко ще получи обяснение, надявам се до края на сезона.

# 432
  • София
  • Мнения: 27 175
Няколко новинки. Все пак ще вкарат щерката на Алфа (тази дето брутално са в изнасилвали другите изроди от сбирщината шептящи психопати), защото по всичко изглежда, че Хенри ще играе ролята на Карл и да видим дали ще го залюбят с нея. В комикса дъщеррята на Алфа се залюбва с наш Карл и минава на наша страна. Тук такова нещо може да се очаква между нея и Хенри, ама да видим...
А пък е решено Инид да следва ролята и историята на София от комикса. Да напомня, че София в комикса е все още жива, а в сериала бе убита още в 1 сезон (дъщеричката на Каръл, което намериха в хамбара на Хършил превърната).

 Simple Smile

# 433
  • Мнения: 5 741
А пък е решено Инид да следва ролята и историята на София от комикса. Да напомня, че София в комикса е все още жива, а в сериала бе убита още в 1 сезон (дъщеричката на Каръл, което намериха в хамбара на Хършил превърната).

 Simple Smile
А историята на София каква е?

# 434
  • Мнения: 31 675
Помня, че е жива, но нямам спомен за София.
И в комикса също не помня дали Керъл става това, което е в сериала.

Общи условия

Активация на акаунт