The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 752
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 27 273
И какво стана сега... темата ще спи до февруари!?
Апропо, тогава ли почват и останалите серии?

Освен да чатим като в някои други теми...
По традиция винаги е имало пауза.
Подновява се на 10 февруари.

# 466
  • Мнения: 5 745
Днес четох, че Дуайт ще последва Морган в "Пази се от живите мъртви". От последния сезон на този сериал май гледах най-много епизоди, пет или шест. Предишните го зарязвах още след втори, трети епизод. Как пък ги събраха все някакви нелицеприятни там.

# 467
  • София
  • Мнения: 11 489
ЗАциклил съм на втори сезон в началото на FTWD, и си казах сега в паузата ще го гледам - е не става, трудно ме грабва, макар че четох много суперлативи...

# 468
  • София
  • Мнения: 27 273
Гледай, гледай, има интересни неща. Simple Smile

# 469
  • BG
  • Мнения: 4 457
Привет, бях останала на втори еп. и не съм влизала в темата, за да не попадам на спойлери. Сега реших в паузата да наваксам, обаче едвам изтърпях 3,4 и 5 еп. От превюто за следващите очаквам с появата на нови лица нещата да станат малко по-динамични и интересни, защото на разговори и пак разговори се нагледах. Виждам, че ще има скок от няколко години във времето,  Рик го взеха с хеликоптера, значи няма да го пишем още тотално отписан от шоуто Mr. Green. Ама и той голям герой, с такава рана колко път извървя, не е за вярване. Ще погледна останалите еп., за да може да съм в крак и да обсъждам текущо с вас предстоящите. Ще се върна и назад да прочета след като изгледам осми еп.

Малко извън темата- исках да ви препоръчам един корейски сериал със зомбита, ако не сте го гледали, де. Ще е три сезона от по 6 еп., вчера изгледах първи сезон, голямо напрежение си е, отдавна не ми се беше случвало да стоя така  на тръни- Kingdom. Накратко историята е следната- по времето на Чосон, в борбата да получи трона, който му се полага, престолонаследния принц се изправя пред ново изпитание-да спаси народа си от невиждана зараза, появила се по земите му. Ако решите да го погледнете ( няма да съжалявате Wink) на англ онлайн тук и на руски онлайн тук. Първите  епизод, еп. и половина са  въвеждащи в дворцовите сплетни и може да са ви малко отегчителни, но после става много динамичен и интересен.
И трейлър
Скрит текст:

# 470
  • Мнения: 31 879
Много ти благодаря.   Hug
Ще се гледа.

Не мога да сваля субтитрите. Защо? Някаква тъпа реклама се появява и нищо не става. Изчаквам и нищо.

Последна редакция: вт, 29 яну 2019, 21:23 от Елора

# 471
  • BG
  • Мнения: 4 457
Много ти благодаря.   Hug
Ще се гледа.

Не мога да сваля субтитрите. Защо? Някаква тъпа реклама се появява и нищо не става. Изчаквам и нищо.
За кое по-точно става въпрос?

# 472
  • Мнения: 31 879
За сериала за който си писала.
Ама от другаде намерих.

# 473
  • BG
  • Мнения: 4 457
За сериала за който си писала.
Ама от другаде намерих.
OK, важното е, че си се оправила Hug

# 474
  • Мнения: 5 745
Досега не съм качвала снимки в сайта, но ми попадна тази забавна снимка на Андрю и ще се пробвам.

Нямам понятие защо излезе огледално.

# 475
  • BG
  • Мнения: 4 457
Изгледах, много се радвам, че последните три еп. след изчезването на Рик ми върнаха интереса към шоуто.
Честно казано на 3-5 еп. не знам с какви сили си наложих да продължа да гледам и да не се откажа. Значи се появиха най-накрая Шептящите, доста са плашещи с тези шепоти, които се носят от стадото. Добре, че нашите бързо загряха и разкриха, че всъщност са хора, сега поне ще има върху каква цел да се обединят отново. Само едно не разбрах- Джизъса мъртъв ли е или само ранен? Връщам се сега назад да чета коментарите ви и предположенията.
Рик не ми липсва,  Маги пък съвсем. Керъл е прекалено състарена с тази коса, Деръл е все така мърляв, кучето му е супер, Хенри е станал отговорен, като изключил малката му издънка, Нигън е същия досадник, Юджий е вече истински мъж Mr. Green щом се изправя с нож в ръка срещу зомбитата. Новите са готини, харесват ми, тази с арбалета би си паснала чудесно с Деръл, другата девойка от Стоте  ми е позната, абе внесоха малко свеж полъх, стана напрегнато, което е чудесно.

# 476
  • София
  • Мнения: 27 273
Джизъса е 100% мъртъв.

Остана още малко до подновяването на сезона. Айде, че си изчакахме чаканката  Simple Smile

# 477
  • BG
  • Мнения: 4 457
Mда, прочетох ви назад и разбрах, но защо точно Джизъса, защоооо?
Кой ли ще застане сега начело на Хилтоп, Тара може би, или пък Деръл?

# 478
  • София
  • Мнения: 27 273
Мисля, че Деръл, но няма значение, защото Хилтоп ще бъде сринат и опожарен из основи от новите изроди.  Sick

# 479
  • BG
  • Мнения: 4 457
Мисля, че Деръл, но няма значение, защото Хилтоп ще бъде сринат и опожарен из основи от новите изроди.  Sick
Сериозно ли? Толкова ли ще са зле нещата? Да попитам нещо- понеже се опитвам да догледам и FTWD, Морган да не би да се връща тук, защото в 9-ти еп. спомена, че си тръгвал и даже навиваше другите. Обаче много ми е скучен Fear- a, направо няма да мога да го догледам, колкото и да се мъча.
И да уточните малко за Шептящите. Те само се движат понякога със стадо, за да го направляват за някаква цел или живеят в стада постоянно, или пък  си имат свое място? Ще ги видим ли без кожи от лица на зомбита и всъщност какво искат от нашите хора, не ми е ясно защо така са се заяли Laughing

Общи условия

Активация на акаунт