ПЛЕВЕН 158

  • 98 442
  • 858
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 587
Не. С толкова дни закъснение си губи смисъла.

# 106
  • Мнения: 166
Моята дъщеря ще си подари утре мартениците.

# 107
  • Мнения: 137
Здравейте ! Аз. съм на 24 от Плевен и наскоро разбрах,че ще ставам мама . Много сме щастливи вкъщи . Можете ли да ми препоръчате добър АГ ,който да ми следи бременността? Аз лично мислех в Авис Медика,но не знам дали личната може да ми даде направление за друго болнично заведение. Иначе сега проучвам при кого да ходя. Ходила съм и в ДКЦ-то близо до часовника (мисля ,че беше второ дкц) при Александрова ,може да се лъжа за фамилията, едн пълна жена с червена коса и съм доволна от нея. Вие какво мислите?

# 108
  • Мнения: 1 669
Личната лекарка ти издава направление с което отиваш при който и да е лекар работещ по здравната каса и се записваш на женска консултация при него.Имаш право да го смениш също така ако не си доволна от него.Няма значение къде работи той или личната ти важно е само да е по каса.
За мнение, всеки ще препоръча неговия лекар, много зависи ти какво очакваш от лекаря срещу теб.

# 109
  • Мнения: 22 444
Здравейте, може ли да ми кажете зъболекар в града, който да работи с лазер?
Освен д-р Давидова.

# 110
  • Мнения: 22 444
Здравейте момичета и честит 8ми март!

Имам нужда от съвет и препоръка за ортодонтско лечение на дете (10г).
Днес бяхме при д-р Валентина Давидова на преглед, изпрати ни и на панорамна снимка и утре трябва да отидем за отливка на зъбите.
Чета обаче доста противоречиви мнения за нея.
Има ли друг ортодонт в града, който се занимава с деца, или да се насоча направо към София?

# 111
  • Мнения: 6 587
Здравейте момичета и честит 8ми март!

Имам нужда от съвет и препоръка за ортодонтско лечение на дете (10г).
Днес бяхме при д-р Валентина Давидова на преглед, изпрати ни и на панорамна снимка и утре трябва да отидем за отливка на зъбите.
Чета обаче доста противоречиви мнения за нея.
Има ли друг ортодонт в града, който се занимава с деца, или да се насоча направо към София?

Моя приятелка си води детето при доктор Кочкова ( ортодонт) , а друга моя позната е доволна от д р Караиванов ( с уточнението, че е странен характер по нейните думи, но си разбира от работата).

# 112
  • Мнения: 199
Здравейте. Кажете някоя фризьорка в района на площад Македония. Да обира връхчета. За толкова време така и не попаднах на подходяща.

# 113
  • Мнения: 5 820
    Добър ден на всички от Плевен. Simple Smile

    Препоръчайте ми добър невролог в Плевен. Търсих по Интернет и не можах да намеря мнения за невролог в Плевен.

   Също някой беше питал за хомеопат в Плевен. Никой не препоръча добър хомеопат в Плевен. Ако някой има опит с хомеопат в Плевен, да сподели на всички тука.

   Благодаря предварително на всички. Прекрасен ден желая на всички.

   

# 114
  • Мнения: 1 669
И аз с въпрос.Трябва ми добър нефролог/за възрастни/ в града.Не намирам мнения, а ми е важно.
Благодаря предварително!

# 115
  • Мнения: 6 587
Момичета, моля да ми препоръчате учителка за частни уроци по математика в района на центъра.

# 116
  • Мнения: 58
Здравейте! Не съм писала от години.
И аз с въпроси:
Моля за мнение за алерголог, работещ с деца, правещ и тестове, и работещ по ЗК.
Изключвам д-р Ваня Цветкова. Не съм доволна от нея.

Ако на някоя от вас детето сега е в 4-ти клас в Заимов, моля за мнение за учителките (Ташева, Иванова, Игнатова, Евтимова, Попова).

Ходила съм при Милка Михайлова, хомеопат, с детето, добре разпитва, но нормално ли е да си тръгна с два листа рецепти?! В началото следвах указанията й, но после спрях. То зависи и от заболяването.

# 117
  • Мнения: 58
Здравейте ! Аз. съм на 24 от Плевен и наскоро разбрах,че ще ставам мама . Много сме щастливи вкъщи . Можете ли да ми препоръчате добър АГ ,който да ми следи бременността? Аз лично мислех в Авис Медика,но не знам дали личната може да ми даде направление за друго болнично заведение. Иначе сега проучвам при кого да ходя. Ходила съм и в ДКЦ-то близо до часовника (мисля ,че беше второ дкц) при Александрова ,може да се лъжа за фамилията, едн пълна жена с червена коса и съм доволна от нея. Вие какво мислите?


Най-важното е да си избереш доктор при който да раждаш. Ако той работи и по ЗК, може да ти следи и бремеността. Ако не, отиваш при няма значение кой, да ти е близо.
По ЗК , на женска консултация, се ходи на "мерилки и теглилки", от време на време видеозон. При този, при който ще раждаш, си прави други изследвания и прегледи .

# 118
  • Мнения: 22 444

chopi, дъщерята е при Евтимова. Доволна съм, направи страхотен клас от тях.
Ако очакваш обаче някакви академични постижения, в училището няма да намериш учител, който да има подобни амбиции.
Концерти и други подобни с участието на децата не се организират по никакъв повод, екскурзии също.

# 119
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
Писала съм и друг път в темата с молба за съвет.
От Козлодуй съм. На 4 март паднах и спуках дясната си китка. Личната лекарка ми издаде направление за ортопед, но тъй като в града ни има само един, който не е за предпочитане -( напротив! ), отидох в Плевен. На регистратурата в болницата ме насочиха към кабинет 104, в който в същия ден преглеждаше д-р Илко Цанков. Неговото мнение беше, че китката и част от ръката( горната част на дланта) трябва да се гипсира за 20 дни.
Притеснява ме това, че едва ли тези 20 дни са достатъчни , за да зарастне спуканото.
Докторът е възрастен, според мен е около 70 годишен.
Имате ли мнение за него като специалист?
Чудя се да потърся ли друго мнение пак в Плевен, но пък направлението ми е при този лекар и имам право на още една консултация, както и той трябва да ми свали гипса и издаде продължение на болничния лист.

Общи условия

Активация на акаунт