Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 240

  • 96 188
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 229
Ето ме отново преди лягане Laughing


Злати Hug изглежда купона е бил супер и всички са се забавлявали на макс. thumbsup
Само се чудя защо трябва да "окепазяват" хубавите снимки с надписи по цялото им протежение? newsm78
От клипчето с децата, което Линка Hug ни е предоставила ми се струва, че мамите са се забавлявали повече  Joy
Направих малко стоп-кадри  от клипчето с децата. Но понеже качеството му не е добро - съответно и снимките също  Whistling

Направих някой и друг колаж с ТМТ  Whistling




Първостепенната ни задача в този живот
 е да помагаме на другите.
И ако не можеш да им помогнеш
поне не ги наранявай.

Далай Лама





Лека нощ  Sleeping

ПП.Тъкмо да си легна и  в ТТ се появи тази стара нова снимка на ТМТ  Whistling



Мама и щерка с еднаква позиция на левия крак Laughing Иди  после и казвай, че няма нищо общо с гените Joy

И една от снощното награждаване от друг ъгъл с ЕнТу  Peace

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 01:11 от kanti

# 106
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

След снощната изненада и тази вечер пак  Grinning Благодаря ви, момичета, че нищо не изпускате Hug

Малко е странно коледното настроение на пижаменото парти. Е, те навярно го приемат като новогодишно. Светът се глобализира, традициите му - също. А и защо не, Санта Клаус (Св Николай) е роден в Кападокия.
Скрит текст:
Дядо Коледа (също дядо Мраз), известен по света още като Санта Клаус, Свети Николай, Крис Крингъл, е едновременно исторически и митологичен герой, чието име се свързва с носенето на подаръци на Рождество Христово. Представян е като закръглен старец с дълга бяла брада, облечен в червено и бяло. Някои считат, че съвременният образ на дядо Коледа е създаден от компанията Кока Кола (Coca Cola), която в рекламите си изменя образа на свети Николай.
Първообразът на добрия старец може да се търси в лицето на Свети Никола, роден и живял трети – четвърти век във византийската провинция Кападокия, днешна Турция. Той станал епископ много млад. Останал е в историята като благороден, щедър, дълбоко религиозен и посветен на църквата човек. Дарил цялото си богатство на бедните и онеправданите. В памет на неговата щедрост е останала традицията хората да си разменят подаръци.

В Гърция не съществува традиционно вярване, че Свети Никола носи подаръци на децата.

Холандците съкращават тяхното Sint Nicolaas до Sinterklaas, което пък бива поамериканчено до Santa Claus (за първи път в пресата през 1773 г.)[4].
Топрачето пак си е гушнало мама, а на Мая й липсва зъбче  newsm47
Растат си момичета. Сякаш беше вчера, когато пак бяхме без проект и чакахме с нетърпение появата им.

Доколкото разбрах от гугъла на Линка, костюмите с панталони са актуални няколко сезона. И не само в НЙ Туба е била с костюм. Тогава беше официален. Снощният си е класически за бизнес дама. Само колието и обувките подсказваха, че събитието е бляскаво. Може би показва отношение Thinking На мене ми хареса.

Линка, за КИ и Сюнгюл  знам. Най-вероятно и с другите да се познава, най-малкото се знаят по име. Просто ми направи впечатление различният обмен на енергия. Мисля си, че с Кенан би се получил добър тандем, И в предаването за децата-аутисти и снощи някак си двамата естествено се отворят един към друг, не само протоколно. Колкото  и добри актьора да са, се усеща.

Не мога да разбера защо се обръща такова внимание на присъствието на Умут newsm78 Не че разбрах какво говорят в предаването, ама въртяха многократно едни и същи кадри със стрелкички, ако случайно не е рабзрал Mr. Green Връзката отдавна е публично афиширана и е съвсем нормално  той да я придружава. Не е нещо необичайно за техните среди. 1

вместо лека нощ, добро утро на ранобудните. Да ви е много хубав и сгряващ денят Hug

# 107
  • Мнения: 5 733
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви  за новите снимки,мнения.
Злати HugЛинка HugКанти HugБаги HugЦвети Hug
Добро утро ! Simple Smile
Благословен вторник ,приятели ! Heart
"Нито един човек до сега не е ослепял от това, че е гледал от светлата страна на нещата..."-

                           

           

Канти Hug wavey
Няма как ,без повторения не може. Joy Joy

                 

Успешен ден,дами bouquet bouquet


   

# 108
  • Мнения: 10 001
Добро утро!  Hug



Снощи са излезли много сладки фотки на пижаменото парти!  Heart Eyes
А Канти  Hug е спретнала страхотен колаж. Ще го повторя!  Hug



И един - само на мама!  Heart Eyes



Мисля, че за всеки празник - Нова година, ден на детето, ден на майката, тази компания си прави такива партита. Наброих 7 мами и 9 деца!  Joy Весела компания! Добре се забавляват, а такива приятелства на децата остават за цял живот, по себе си съдя.  Laughing
Баги  Hug и аз, като видях падналото зъбче на Мая, си помислих - колко бързо тече живота... Кога се родиха, кога зъбки сменят...
Големи са вече, сладките ни момичета!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Днес новините са малко тъпи ...
Тувана, дизайнерката, е написала топли слова под снимките на Туба в Дубай



Е, как не, след рекламата, която ѝ направи Туба.
Чудя се, тези рокли купуват ли ги звездите, или само ги взимат за събитието, а после ги връщат. Щото къде другаде ще я облече отново. Нали ще я познаем!  Joy Joy Joy
Видеото с награждаването е било в топтренда на ТТ



Обаче най-тъпата и невярна новина изплю Гечето...
Цитат
https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-tuba-buyukustun-e..
Газета Гедже пишет сегодня: Не поздоровалась с Энгином Акюреком

Туба Бюйюкюстюн накануне на церемонии не поздоровалась с коллегой, с которым ранее работала, - с Энгином Акюреком. Такое поведение красивой актрисы заставило говорить - не запрет ли от Умута Эвиргена вышел?
Между Тубой Бюйюкюстюн и прежним партнером Энгином АКюреком вошел Умут Эвирген. Дуэт, снимавшийся в 2014-2015 годах в сериале "Грязные деньги и любовь", покорившем миллионы сердец, на церемонии в ТЦ Зорлу даже не поздоровался друг с другом.
Привлекло внимание напряженное поведение Бюйюкюстюн, сидевшей прямо за спиной у Акюрека. Пока снимался сериал, их водой было не разлить. Не ускользнуло от внимания, что дуэт, одновременно поднявшийся на сцену, не поздравил друг друга. Утверждают, что Бюйюкюстюн не разговаривала с прежним товарищем, потому что запретил возлюбленный Умут Эвирген. Присоединившаяся к церемонии с Умутом Эвиргеном Туба Бюйюкюстюн, вместо того чтобы сесть рядом с Энгином Акюреком, заставила удивиться, сев позади.


Това, че всички видяхме, че Туба и Енгин разговаряха и се смееха на сцената, а после той я изчака и слязоха прегърнати (https://www.instagram.com/p/Bcjqm0gl4CZ/?hl=ru&taken-by=tubabustun_love_s), няма значение за сайта...
Вярвах им на турските медии, че знаят и си имат свои източници, но вече прекалиха...
Бива глупости и измислици, ама чак да им повярвам на тях, а да не вярвам на очите си... е, просто няма как...
И защо продължават да дъвчат Туба и да публикуват явни лъжи, не мога да разбера. Изнервиха се поръчителите ли, че правят медиите за подигравка... Mr. Green

Това бяха новините от мен...
Ако някой е публкувал преди мен същите сн, да знае, че няма да трия! Аз ги коментирам... Mr. Green



Обичат се хората, а на някого това много пречи. Ами сега!?  hahaha hahaha hahaha



Весел ден от мен!  Hug

# 109
  • Мнения: 4 535


Студеничко е вън, временце за сериали Wink

или за парти на топло  Grinning



може и за слушане на 'тубомузика'  Laughing



Хубав ден на всички желая! Hug Peace

# 110
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug




Страхотна изненада и снощи имахме - прекрасно настроение носят такива весели кадри  Peace
За да не се разсъня не ги отразих веднага, но... пък сега вече мога  Simple Smile

Че са ни пораснали доста момичетата виждаме с всяка нова снимка, ама пък тази стара също много ми хареса - щастливи деца са. Такива хубави партита и събития имат от мънички...



А пък се загледах по Туба тук - с тази визия беше по време на снимките на ''Тясната рокля''



п.п. Докато пиша и... два отговора преди мен, ама... няма да трия и да повтарям нещо  Wink

# 111
  • Мнения: 41 732
Добро утро! Hug



Канти Hug Баги Hug

Вичи HugЛинка HugНадин HugЦвети Hug

Днес поокъснях и вече всичко сте отразили,изкоментирали истини и клюки! Laughing Потърсих и аз някой нов колаж! Wink





Желая ви хубав и забавен ден! bouquet



# 112
  • Мнения: 10 001


Къде изчезнахте всички? Joy
Няма новини, но винаги има снимки от различен ракурс!  Joy



И едно интересно общуване.  Laughing
Въпреки, че във форумите се говореше за не особено приятелско отношение между Туба и Йозлем Дурак - мениджърката на Енгин, явно са били фенски измислици. Mr. Green Я вижте как хубаво си говорят.  Laughing
https://vk.com/video-120865532_456239734?list=9369c0a6ced51a690d
И това падна...
Клюките не са това, което бяха...
Вече почти няма истина в глупостите, дето се пишат и разпространяват от медиите...
Което е добре!  Mr. Green






Туба сяда до Умут
https://vk.com/video-143398602_456239256?list=b424df99fd272f0571


# 113
  • Мнения: 5 733
Привет Hug

                
Цитат
Клюките не са това, което бяха...
Вече почти няма истина в глупостите, дето се пишат и разпространяват от медиите...
Което е добре!
Линка :hug newsm10:Права си,като четеш днес просто ти става ясно,колко много журналята си изсмукват от пръстите на ръцете и краката, просто сами си вярват на написаното.


          

Цитат
"Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти. Не е важно какво имаш в живота си, важно е кого имаш в него. Не е важно какво си получил в живота, важно е какво и на кого си дал. Не всичко се плаща с пари. За важните неща плащаме с късчета от душата си!"
/ Арт Бъкуолд /

                      
Приятен следобед,дами bouquet

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 15:18 от Вичона

# 114
  • Мнения: 41 732
Цитат
Къде изчезнахте всички? 35
Няма новини, но винаги има снимки от различен ракурс!  35
Линка Hug,аз наминавах,но чаках пост след моя от сутринта! Wink

Вичи Hug

ето има нова снимка... Laughing


Пуснатата от Линка Hug статия..без цитат


Всички наградени....
Цитат
Статья из газеты Hürriyet Daily News
Звезды награждены за содействие в распространении турецких ТВ сериалов.

Турецкие актёры и актрисы телешоу, которые внесли свой вклад в международное продвижение страны благодаря своей широкой иностранной известности, получили высокую оценку на 44-й церемонии награждения лауреатов премии «Золотая бабочка» вечером 10 декабря.

Ежегодная церемония представляла свои награды Miracle Makers (Чудотворцы) впервые в этом году. Награды шести турецким телезвёздам вручала член совета Hürriyet Вуслат Доган Сабанджи.

Энгин Акюрек, известный на Ближнем Востоке и на Балканах за роль в «В чем вина Фатмагюль?», поблагодарил за награду.

«Если мы смогли внести какой-то вклад [в турецкую культуру и туризм], то это делает нас счастливыми. Это было замечательное путешествие. Надеюсь, мы сможем продолжить его», - сказал Акюрек.

Сонгюль Оден, которая снялась в нескольких сериалах, включая «Серебро», во время получения награды отметила, что актёрство открывает для них международную дверь.

Кенан Имирзалиоглу, Эркан Петиккая, Джансу Дере и Туба Бюйюкюстюн также получили награду Miracle Makers на церемонии, проведённой в стамбульском Zorlu Center PSM, на которой отметили лучших в телевизионном и музыкальном мире Турции.

Победители премии были выбраны голосами читателей ежедневной газеты Hürriyet, а церемония транслировалась в прямом эфире на Kanal D и CNN Türk.

Церемония, которую вели актёр Кем Давран и актриса Айча Айшин Туран, открылась выступлением всемирно известного поп-певца Таркана и продолжилась презентацией номинаций.

Награду за лучшую телевизионную драму получил исторический сериал «Ты -моя Родина». Лучшей актрисой стала Асли Энвер за роль в теледраме «Стамбульская невеста», а награда Лучший актёр отправилась Толге Сарыташу. Берн Гёкйылдыз получила награду за Лучшую детскую роль.

Али Ыхсан Варолl, который представляет популярное игровое шоу Kelime Oyunu на Teve2, получил премию Лучший презентер в мужской номинации; легендарная Сезен Аксу получила награду как Лучшая турецкая поп-певица, а Таркан был награждён как Лучший турецкий поп-певец.

Аксу, которая не смогла присутствовать на церемонии, для получения награды подключилась к мероприятию через видеоконференцию, и отметила свою гордость за то, что её выбрал турецкий народ.

Ведущий новостей Fox TV Фатих Портакал был выбран читателями Hürriyet Лучшим ведущим телепрограмм, а награда Лучшей ведущей телепрограмм стала Назли Челик, также представляющая новости на канале Star TV.

В то же время, три молодые актрисы – Мирей Данер, Мелиса Шенолсун и Хазал Филиз Кюсюкезе – были награждены премией «Восходящая звезда», которая присуждается молодым талантам.

Турецкая музыкальная группа Mabel Matiz была удостоена приза за Лучшее музыкальное видео. Эврим Акын, которая представляет популярное детское шоу Çocuktan Al Haberi, получила звание Лучшего презентера в женской номинации.

Aкын сказала, что уважение к людям должно начинаться с детей, а дискриминация должна быть остановлена.
https://vk.com/eatb_haber

----------------------------

редактирам за да пусна този колаж с имената на децата....от партито



Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 15:27 от Zlatina3

# 115
  • Мнения: 4 535


Линка, аз съм така и гледам последните преведени епизоди на индийският ми исторически сериал. Воювам с племената, които основават обединена Индия, после се пренасям в империята на Филип с очакването да се роди Александър Македонски. Истина, легенди, притчи, митове, мъдрости...всичко има в този сериал. Впечатлена съм Shocked

Очилатко и Блонди този път са захапали Енгин. Вероятно и те коментират в духа на днешната "новина" Mr. Green



Елиф и Сюхан в 38 секунди Grinning



Едно котешко поздравче за Цвети и Канти Grinning



И една Туба, такава, каквато се надявам да не я видим Wink



Толкова от мен Heart Eyes
Добавям:  http://televizyondizisi.com/anket/anket-son-5-yilin-en-sevilen-d … seciyoruz/300313/

Не, че ще се разплача, само ви показвам в колко нечестна позиция е Туба в тази анкета. Само тя е представена с двама екранни партньори, тоест шансовете за спечелването и са намалени математически Mr. Green



Мислите ли, че моите кучета знаят, че аз съм Ален Делон? На тях им е все едно. Те ме обичат заради самия мен, без да знаят кой съм и с какво се занимавам, без да ги интересува дали стопанинът им е принц или просяк. - Ален Делон

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 16:38 от nadine1111

# 116
  • Мнения: 41 732
Надин Hug

още една от церемонията......


------------------------------

Кой каквото да говори и пише това е истината! Peace


Цитат
Семра: Сериал "Под сенью лип" первым открыл двери в Дубаи. В Монте Карло, сериал "Аси" стал вторым в мире, среди самых просматриваемых телепроектов. Сериал КПА показал самый высокий экспортный доход года.
Учитывая, то что все её проекты, пользуются высоким спросом зарубежом она получила премию "Сотворившие чудо".

https://vk.com/club143398602

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 18:32 от Zlatina3

# 117
  • Мнения: 10 001
„20 минути“ е турски сериал. Уикипедия https://bg.wikipedia.org/wiki/20_%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%83%D1%82%D0%B8
Първи епизод: 1 януари 2013 г. вторник
Последен епизод: 27 юни 2013 г.
Брой епизоди: 25
Канали: Стар Ти Ви, STAR TV
Номинации: Международна награда „Еми“ за най-добра актриса




# 118
# 119
  • AMS
  • Мнения: 6 430
„20 минути“ е турски сериал. Уикипедия https://bg.wikipedia.org/wiki/20_%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%83%D1%82%D0%B8
Първи епизод: 1 януари 2013 г. вторник
Последен епизод: 27 юни 2013 г.
Брой епизоди: 25
Канали: Стар Ти Ви, STAR TV
Номинации: Международна награда „Еми“ за най-добра актриса

 Лина, този ти пост ми даде повод, да споделя една идея,
 за редактиране в Уикипедия  всичко свързано с Туба.
 Тук и да напишеш за номинацията, това не се отразява в посочения линк.
 Нека инфото за Туба на български да се базира на достоверни източници.
 Смятам, че вие, които пишете в темата и знаете най-много за нея,
 притежавате  уменията да го направите и в Уикипедия.
 Дори ще си позволя да напиша, че е ваше задължение.
 Заради Туба!!! не заради мен.



Общи условия

Активация на акаунт