Отговори
  • Мнения: 8 936


Родена е в Анкара, израснала е в Анталия.
Майка Умран Сейхан, баща Мустафа Саръкая.
Зодия Рак - целеустремена, напориста, енергична.
Ръст - 1,75см, тегло-55кг.
Професия - актриса, алтернатива - модел.
Кариера - от 2006 година и понастоящем.
Родена на 1-ви юли 1991 година. Живяла в Анкара със семейството си и била единствено и много обичано дете. Родителите й се развеждат преди да стане първокласничка. След това грижата за нея поема майка й.
Завършила е лицей Саим Салих Конджа в Анталия.
На 15 години участва в детски конкурс за красота в Прага /Чехия/, представяйки Турция и още на този конкурс е забелязана - заема второ място и е присъдена Специалната награда на журито. През 2010 година печели първо място и титлата "Най-добър фотомодел" в конкурса "Мис Турция". След този конкурс се отварят много врати пред нея, става един от най-успешните модели в страната.
Любимо число - едно, любими цветове - син и жълт. Вярва, че червеното носи късмет и носи червен конец на десния глезен.
Обича животни, най-много кучета. Има куче - Орфе.
Много обича супа от шкембе и кокореч .
Когато стане сутрин задължително пие вода с мед.
Много обича шоколад.
Сред любимите й занимания е писането. Във всеки репортаж казва, че когато пише си почива и разтоварва.
Обича музиката, тя и помага, когато е в лошо настроение. Любими изпълнители - Таркан, Адел и старите песни на Ажда Пекан.
Обича да пее и пее за удоволствие. Всички са чували прекрасния й глас. Получава често предложения да пее с известни певци.
Любими сериали - "Кралство", "В обувките на Сатаната", "Странни неща".
Любими книги - "Школата за богове" /Стефано Д'Анна/, "Събуди великана в себе си" /Антъни Робинс/, "ФиЧиПи".
Много обича да пътува. Любима страна - Италия.
Спортува активно. Занимавала се е с баскетбол, волейбол и тенис. Интересува се и е вземала уроци по латинотанци. Към настоящия момент поддържа фигурата си с тренировки по йога, пилатес и танци 3 пъти седмично.
Има 21 награди .
Тя е "it girl" на Турция.
Фотосесиите й са предпочитани от много популярни издания. Серенай обича да се снима в рекламни клипове и умее да позира пред камери. Идеалната фигура, интересното лице, чаровната усмивка и ефектния поглед й създават много почитатели. Тя е една от най-популярните млади актриси и любимка на голяма част от младото поколение.
Умее да си взема поука от преживяното - "Старая се да си вземам урок от всичко, което съм направила. Преди сън винаги благодаря на Бог, ако през деня ми се е случило нещо добро. А ако съм направила грешка съм разтроена и се старая да я запомня и да не я повтарям."
Има интересно отношение към женската красота - "Красива жена е тази, която обича себе си. Това я зарежда с особена енергия."
Според нея не е най-важно да се харесва на мъжете - "Да се живее с тази цел е лошо, но обичам да съм харесвана и ухажвана. Където и да отида винаги се старая да изглеждам добре."
Засега не мисли за женитба и деца, защото смята, че са сериозни отговорности, за които още не е готова.
Серенай е много чувствителна и ревнива.
Като момиче искала да стане психолог.
Трите неща, които обича от детството и до днес: "Да спя. Да ходя на кино. Да прекарвам времето с мама."
Ако падне звезда какво би си пожелала? - "Искам да се сбъднат всичките ми желания."


“Limon Ağacı”/”Лимоненото дърво” (Пери) (2008)


“Peri Masalı”/”Приказка за феята” (Талия) (2008)

“Аdanalı”/” Мъжът от Адана” (София) (2008)

“Lale Devri”/”Сезонът на лалето” (Йешим) (2010–2012)


Medcezir”/”Приливи и отливи” (Мира) (2013- 2015)

“FiÇi”/”ФиЧи” (Дуру Дурулай) (2017- 2018)



“Sahmaran”/”Шахмаран” (Шахсу Демир) (2023 -)


“Aile”/”Семейство” (Девин Айдън) (2023 - прeмиера)


“Şaşkın” /”Учуден”(Итир) (2006)

“Plajda”/”На плажа” (Аслъ) (2008)

“Paramparça Aşklar”/”Объркани любови” (2008)

“Behzat Ç. Ankara Yanıyor”/”Бехзат Ч – Анкара гори” (2013)

“İkimizin Yerine”/”На мястото на двама ни” (2016)



"Elidor"/ Елидор

"Turkcel"/ Тюрксел

"Mavi"/ Мави

"Head and shoulders"

"Bulgari"

"Akbank"






GOLDEN DUO 2023!

Последна редакция: пн, 04 дек 2023, 20:38 от x BlackRose x

# 1
  • Мнения: 1 849
Дид,  мерси за темата. Да се изпише с много проекти 💯💥🍀

# 2
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265





Още ме държи емоцията от снощи. Бяха прекрасни.

Излезнаха хванати за ръце и си тръгнаха така
https://twitter.com/berraaaaaag/status/1731749777975504947?t=5mp … Pobt69cEFrBA&s=19

Някой е стоял пред тях
https://twitter.com/_melekss_/status/1731745292066705599?t=iPfJq … 5L4jyr4MZ3Yw&s=19

# 3
  • Мнения: 1 325
Много хубаво е на хубаво...при нас и при тях...

# 4
  • Мнения: 469
Мерси за темата.Да я напълним с много хубави новини и настроение.



И пак -нашата златна пеперудена двойка. Two Hearts



Серенай нещо почва му казва и дотам.





От модния редактор, консултант по стил на Elle Türkiye Асил Асли:
„Тя и аз.Тази корица отбелязва моята 10-та годишнина в ELLE Turkiye.
Благодаря ти, Серенай, че си истинска и че си с мен.”


Публикацията на Серенай в Instagram „Аз, докато светът гори“ събра 20 милиона гледания за два дни. 😱

# 5
  • Мнения: 4 497
Диди Hug

📌 От създателите на наградата "Златна пеперуда":
Цяла година гледахме романтичните им сцени и блясъка им!
Победители в наградата „Най-добра сериална двойка на годината“: Серенай Саръкая и Къванч Татлъту!


https://video.twimg.com/ext_tw_video/1731621184553250817/pu/vid/ … Eby9yO.mp4?tag=12


С руски субт




Известната актриса Небахат Чехре публикува публикация на страницата си в Instagram:"От много години присъствам на наградите "Златна пеперуда". Най-престижната церемония по награждаването в Турция. Тази година връчих наградите на най-добрата двойка от сериала в Турция.С радост връчих награди на любимите ми актьори от сериала "Семейство", който оглавява класацията на любимите ми сериали.Беше удоволствие да връча наградите и да бъда заедно с моята любима Серенай Сарикая, на чиято красота и елегантност винаги съм се възхищавала, и Къванч Татлътуг, който завинаги ще остане моят любим актьор."



Сероша с готин пич. Рускините ще ме уморят Joy ,джигит бил
Скрит текст:

Joy Joy
 



Поздравления за Серенай и Къванч. Hug
Скрит текст:
 


 
 




Цитат
Още ме държи емоцията от снощи. Бяха прекрасни.

Излезнаха хванати за ръце и си тръгнаха така
https://twitter.com/berraaaaaag/status/1731749777975504947?t=5mp … Pobt69cEFrBA&s=19

Някой е стоял пред тях
https://twitter.com/_melekss_/status/1731745292066705599?t=iPfJq … 5L4jyr4MZ3Yw&s=19

Супер бяха  СерКив.
Фенове и публика получиха това,което искаха в пъти повече от очакваното.

# 6
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Точно това си мислех, те двамата показаха  това, което искахме да видим. Двамата хванати за ръце излезнаха, взеха си наградата, и пак хванати за ръце си тръгнаха. Показаха какво е партньоство и подкрепа, кавалерството. За миг сякаш АсДев гледах. Все пак наградата е за двойка 😃

Случвало се е актриса да откаже подадената ръка🫣

Представете си Серенай, ако не го беше изчакала и се беше качила сама и после не беше приела подадената ръка 🤣 какво щеше да стане. 🫣🤣

# 7
  • Мнения: 1 849



Ще открият завесата около семейството на Хюля...

# 8
  • Мнения: 469








Леле,много са сладки.Серенай ще я изям.Joy И едни муцунки си правят Kissing Heart Joy





Видеото на Серенай и лайк от сестрата на Къванч.

# 9
  • Мнения: 4 497
Зад кадър от 23серия.








Декемврийския брой на ELLE








Откъси от интервюто на Серенай :
Серенай Саръкая, която се интересува от психология, обясни как и е повлиял да поеме ролята фактът,че  нейният герой в шоуто Девин Акън е психолог :"Това определено ми оказа влияние. След развода на родителите ми, леля ми, майка ми и аз живяхме заедно дълги години. У дома постоянно се четяха книги по психология и всякакви ежедневни или необичайни събития се обсъждаха у дома в светлината на психологията."
 Още на тази възраст тя възпитава у себе си уменията да съчувства, да разбира и правилно да изразява мислите си, задълбочено и откровено да обосновава своето поведение и чувства.
"Това ми помогна много през целия ми живот.Както в работата, така и в личния ми живот... Фактът , че имам предразположение и ми е позната материята, това е една от причините да избера тази роля“.

„Придържам се към някои стари ценности, ценя земята, ценя мира... Харесвам нещата, които имат корени, там където човекът и природата имат водеща роля. Не съм против технологиите, но да имаш твърде много информация и да си мислиш, че знаеш всичко, не е добре. Напротив, смятам, че носи много вреда свръхинформацията и вредни мисли. За мен е важно да уча, докосвам, чувствам, разбирам, правя грешки, развивам."

„Фамилията ме научи на много неща.Бях загубила издръжливостта и физическа форма по отношение на телевизията. Да се върна към това темпо, за да си върша работата ефективно в такова лудо темпо е наистина сериозна задача. След известно време човек неволно се чувства като машина, иска или не. За мен беше неоспорима възможност да се върна на екрана с толкова страхотен актьорски състав, особено с такъв избухващ, луд женски образ.

Серенай говори за оригиналния сериал на Netflix „Кой дойде, кой мина“, в който тя играе главната роля: „KGKG не е просто любовна история. Съдържа много неща.Като реалния живот е..... Това ме привлече много силно още преди образа на Лейла. Липсваше ми писалката на Ece (Йоренч) и реалистичния свят, които тя създава. Лейла, като всички нас, се учи трупайки опит и чрез него открива за себе си какво иска от живота. Любов, предателство, приятелство заедно..."




„Винаги съм искала да работя с Kъванч. Той е човек със собствено отношение и присъствие, човек, който е много етичен и старателен в работата си и я върши добре. Следя го от години и виждах успеха му .. Да се върна на екран след толкова години отсъствие именно с него, ми дава усещане за комфорт  и несъмнено ме радва.“


https://www.vbox7.com/play:092147319b

# 10
  • Мнения: 1 849
Вики, мерси за снимките и интервюто.
Фотосесията е прекрасна.

Тази снимка ми хареса много 💯

# 11
  • Мнения: 4 497


https://www.vbox7.com/play:178580f5d1
Попадна ми този клип от Фи и се сетих за Джан Манай,който също като Хюлия беше обременен психически от фикс идея... След толкова години  продължавам да се любувам на всеки кадър от този сериал когато се случи.




# 12
  • Мнения: 4 613
Красавица

# 13
  • Мнения: 469
Освен снимките от сета край масата има и видео с всички ,само Къванч го няма.. Rolling Eyes



Милата Девин.Разплаках се с нея,сви ми се сърцето от нейното отчаяние.Тя,която помага на всички, най-малко заслужава такъв жесток удар. Трудно ще преодолее загубата смесена с  чувство за вина.Аслан трябва да е плътно до нея и да поеме този път ролята на лечител,защото Дев не може да разчита на никой друг.И може би на Недрет,която я приема почти като своя дъщеря.Надявам се Аслан да провери щателно камерите от пътя,колата,телефонните разговори на Ергюн и да разбере ,от какво е починал бащата на Девин .Интересно ще бъде да видим реакцията му когато стигне до истината.И още по-интересно ще е как ще реагира Девин,защото на практика майката на съпруга й е поръчител на убийствота на нейния баща.Хюлия трябва да е в затвора,но дали Аслан ще позволи майка му да отиде там?!

Още една снимка от Елле









Stuck Out Tongue Winking Eye  
https://vk.com/video_ext.php?oid=-42893472&id=456245708&hash=e8cf03b4a97600a5

# 14

Общи условия

Активация на акаунт