✫ ღ Serenay Sarikaya ღ - Серенай Саръкая / Преди, сега и в бъдеще - Тема 12

  • 67 070
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 943



Автобиография

Серенай Саръкая е родена на 1 юли 1991 година в Анталия, Турция.

 Серенай е професионален модел и актриса.  През 2010 година участва в националния конкурс за красота “Мис Турция”, който се

провежда в столицата Анкара, където става първа подгласничка на кралицата на красотата. Серенай трябва да представя Турция

на Мис Юнивърс, но не може да участва, защото няма 18 години. Тя се включва в конкурс за красота за тийнейджъри в Прага,

Чехия, където представлява Турция, и се класира на трето място, печели и  “Специалната награда” на журито. Забелязват

актьорските й качества и тя участва в първия си сериал – “Лимоненото дърво” през 2008 година. Оттогава непрекъснато

усъвършенства актьорските си способности и участва в множество сериали и филми. Играта й печели много почитатели в Турция.



Сериали

“Limon Ağacı”/”Лимоненото дърво” (Пери) (2008)


“Peri Masalı”/”Приказка за феята” (Талия) (2008)



“Аdanalı”/” Мъжът от Адана” (София) (2008)


“Lale devri”/”Сезонът на лалето” (Йешим) (2010–2012)



“Medcezir”/”Приливи и отливи” (Мира) (2013- 2015)





Филми

“Şaşkın” /”Учуден”(Итир) (2006)

“Plajda”/”На плажа” (Аслъ) (2008)

“Paramparça Aşklar”/”Объркани любови” (2008)

“Behzat Ç. Ankara Yanıyor”/”Бехзат Ч – Анкара гори” (2013)



Реклами

"Elidor"/ Елидор

"Turkcel"/ Тюрксел

"Mavi"/ Мави



АРХИВ:

Тема9

Тема10

Тема11




Добре дошли и приятни минути в темата!!!

# 1
  • Мнения: 11 707
Браво ,Диди  Peace Peace Peace
Станало е върховно  Wink Wink Wink

Ей и тук да сложим новата изява  Hug Hug Hug



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 866
Добро утроооо,прекрасници! Hug Hug Hug
Диди прекрасна нова къща. Hug Heart Eyes Благодаря ти за труда. bouquet bouquet bouquet
Момичета аз ще избягам за няколко дни на по-топло.Ще влизам да ви чета, но надали ще мога да пиша. Peace Дано докато ме няма да се повдигне завесата около филмите на Сери. Благодаря ви предварително,че ще сте на пост и ще следите сладурите. Crazy Crazy Crazy

# 3
  • Мнения: 11 707
Гюнайдъъъъъън  Hug Hug Hug
И да се постоплим,че тука е бррррррррр  Wink Laughing Laughing



Асееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes завид,завид   Party Party Party да си изкараш супер  Peace вече липсваш   Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 09:58 от Niky Kotceva

# 4
  • Мнения: 4 529
Привет и от мен , девойки  Hug Hug Hug!

Диди Hug Hug, благодаря за новата тема и поздравления за оформлението й, чудничка е !  smile3525







Да пренеса и тази красота от Вики и тук



Още малко от пресконференцията  - отговорите на Керем  на  два важни, според мен, въпроса :

   - Виждате ли Чаатай Улусой като ваш конкурент?
Керем:  Конкурент е грешната дума. Особено в работата,която вършим. Ние всички сме колеги. В живота единствените конкуренти сме си ние самите . На добро да е (успех) !

 Права беше Лили  Hug , като каза, че ако го попитат нещо за Чаатай, той ще даде най -правилния отговор.  Peace Не я подведе момчето й, браво!   Peace

И втория въпрос  -дали мислят за брак ?
Керем : " Както и досега...не знам...няма нужда... ( ама не разбрах от какво  Laughing)   Бракът е сериозно нещо. В момента ни е много приятно."
 Все още  не мислели да сядат на сватбената маса....но накрая малко запецна и се наложи Серка да го извади от положението , като набързо благодари на репортерите за въпросите  Laughing Laughing ( точно този момент ,обаче ,не го открих в парченцата видео ,пуснати в нета)

Без претенции за точност ! Очаквам Лили да се появи и да ни подари по- пълен и точен превод . Казаха се още много неща и е хубаво да ги разберем  Peace Grinning

Асе Hug, много хубаво да си изкараш !

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 14:26 от daniela.qnkova

# 5
  • Мнения: 11 707
Да пренеса и това  Grinning Grinning Grinning


Дани  Hug

# 6
  • Мнения: 4 497
ДУ и от мен! Wink
Диди,мерси за новата тема! bouquet Добре си я спретнала-подредена и стилна.  Smile

И от мен две красоти- smile3502
Рекламата ,която между другото е по-хубава от тази на Колинс. Peace Аз,за разлика от Керем,смятам,че конкуренцията е полезно нещо в бизнеса,особено лоялната конкуренция е градивна,а не излишна.


https://youtu.be/zsflueWSGXc


И едно много готино моментче  Heart Eyes /дано да се вижда!/


# 7
  • Мнения: 4 529
Да пренеса и това  Grinning Grinning Grinning


Дани  Hug


Ники Hug аз ще допълня с това , защото е по-дългото и по - подробно видео, макар отново несъвсем пълно . Тук има непреведени неща  Peace




Вики  Hug  вижда се  Peace   това беше нейната реакция  ,когато  Керем каза, че на нея всичко й отвива .Наистина, много спонтанно и сладко беше. Интересно реагира тя и когато  каза ,че на него му отиват ризи и тъмни джинси - с едно леко повдигане на веждите , сякаш му казва "за това става въпрос "  Peace Grinning

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 14:28 от daniela.qnkova

# 8
  • Мнения: 8 943
Привет момичета! Hug Hug Hug
 Hug Hug Hug

Минавам да ви напускам малко рекламно професионални погледи Stop Stop Stop
Тея ме ядосват на Учан Куш всичко са дали и никъде го няма с хубаво качество за гифове  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


# 9
  • Мнения: 11 707
https://gecce.com/fotogaleri-kerem-ile-serenay-cagataya-karsi

 smile3502 smile3502 smile3502

Скрит текст:
Бурачето с нов проект.... Peace момичето много сладка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да е на хаирлия  Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 4 497

Дидка  Hug,не се ядосвай,мила!  spoko
 Медиите все търсят сензация,а ако няма сами я създават,за да им върви работата. Едните гонят тиражи и продажби,другите рейтинги. И за клюкарските предавания е така.Имат си схеми по които работят,за да поддържат интерес към себе си... Wink
 Онази новина за развода на  Туба и Онур я разпространиха навсякъде,оказа се че е фалшива. Joy Joy Белчим Б и Йълмаз Е пък ги развеждат вече поне три пъти,а те още са заедно.


Вики Hug неудобния въпрос ,май, беше  за женитбата  newsm78  Керем каза, че женитбата е сериозно нещо и че  така им е добре. После запецна ....и Сери набързо им благодари за въпросите  hahaha hahaha
smile3503 Серенай любезно им каза да не се бъркат. hahaha


Асе Hug ,приятна почивка и да си изкараш добре!

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 16:34 от vikktory

# 12
  • Мнения: 4 529
Вики   Hug ,   не е това   Grinning  Там са седнали на столчетата . Малко преди погалването по рамото е  Grinning
 

# 13
  • Мнения: 4 497
Вики   Hug ,   не е това   Grinning  Там са седнали на столчетата . Малко преди погалването по рамото е  Grinning
 
  Peace по-късно ще стане тогава.

Сладурка. newsm47

# 14
  • Мнения: 4 529
Вики   Hug ,   не е това   Grinning  Там са седнали на столчетата . Малко преди погалването по рамото е  Grinning
 
 Peace по-късно ще стане тогава.

Сладурка. newsm47


Ето тук    https://youtu.be/YYNTpDBQi_E  на      1.23- 1.24   Grinning Peace




 Party Party Party Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 21:25 от daniela.qnkova

Общи условия

Активация на акаунт