✫ ღ Serenay Sarikaya ღ - Серенай Саръкая / Преди, сега и в бъдеще - Тема 10 ✫

  • 50 229
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 410

SE RENA Y  
SARIKAYA



Автобиография

Серенай Саръкая е родена на 1 юли 1991 година в Анталия, Турция.  Серенай е професионален модел и актриса.  През 2010 година участва в националния конкурс за красота “Мис Турция”, който се провежда в столицата Анкара, където става първа подгласничка на кралицата на красотата. Серенай трябва да представя Турция на Мис Юнивърс, но не може да участва, защото няма 18 години. Тя се включва в конкурс за красота за тийнейджъри в Прага, Чехия, където представлява Турция, и се класира на трето място, печели и  “Специалната награда” на журито. Забелязват актьорските й качества и тя участва в първия си сериал – “Лимоненото дърво” през 2008 година. Оттогава непрекъснато усъвършенства актьорските си способности и участва в множество сериали и филми. Играта й печели много почитатели в Турция.


Сериали

“Limon Ağacı”/”Лимоненото дърво” (Пери) (2008)
“Peri Masalı”/”Приказка за феята” (Талия) (2008)
“Аdanalı”/” Мъжът от Адана” (София) (2008)
“Lale devri”/”Сезонът на лалето” (Йешим) (2010–2012)
“Medcezir”/”Приливи и отливи” (Мира) (Септември 2013)



Филми

“Şaşkın” /”Учуден”(Итир) (2006)
“Plajda”/”На плажа” (Аслъ) (2008)
“Paramparça Aşklar”/”Объркани любови” (2008)
“Behzat Ç. Ankara Yanıyor”/”Бехзат Ч – Анкара гори” (2013)


Реклами

"Elidor"/ Елидор

"Turkcel"/ Тюрксел

"Mavi"/ Мави



АРХИВ:

Тема9


Добре дошли и приятни минути в темата!!!

# 1
  • Мнения: 11 707
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

За новата тема    bouquet  bouquet  bouquet

Само позитивни новини в нея  Grinning Grinning Grinning







 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хубава и успешна сряда  Hug

Последна редакция: ср, 09 сеп 2015, 10:17 от Niky Kotceva

# 2
  • Мнения: 11 707

 Hug Hug Hug


 Party Party Party


Вече са в магазините  Whistling Whistling Whistling


Последна редакция: ср, 09 сеп 2015, 20:35 от Niky Kotceva

# 3
  • Мнения: 11 707
Повече усмивки в дъждовният четвъртък  Grinning Grinning Grinning






Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 11:44 от Niky Kotceva

# 4
  • Мнения: 4 497
Снеже,мерси за новата тема! Hug
Ники ,привет! Grinning
Вече съм на линия,макар и за няколко дни. Joy JoyПосле пак совалка и обратно...,и така до края на месеца. Laughing
Тези май са нови от Мави.




 Rolling EyesИ филм щели да снимат Серенай и Керем Б.Дано сюжета и режисьора да са перфектни,щото не съм оптимист в момента...,но поне продуцента е стабилен,досега няма слаби проекти.

# 5
  • Мнения: 11 707
Вики  Hug Hug Hug

Хайде ,къз,дано релаксираш,а да не си на  работа  Crazy

В очакване сме на рекламата,пък ще видим за филма....Сери каза,че ще подбира занапред проектите...ха дано  Praynig Peace Peace Peace


Скрит текст:



 Честито и поздравления за Енгин   bouquet  bouquet  bouquet
Миналата година  ПО също спечели награда в Сеул,Едже и Чагатай бяха там по това време  Peace

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 19:13 от Niky Kotceva

# 6
  • Мнения: 4 497




Успях да съчетая удоволствието със задължението  Flutter Whistling,но за съжаление ,по изключение.



 newsm78Тъкмо попаднах на новина за предстоящ проект на Мурат Й с Мерием Юзерли.Смяташ ли да го гледаш?Мериемка не ми е в листата на харесваните актриси...  Joy
А КБ следиш ли го? Laughing

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 19:58 от vikktory

# 7
  • Мнения: 4 497


Ники,от коя част е тази снимка? newsm78Вече почнах да забравям... Rolling Eyes Joy Joy

В очакване сме на рекламата,пък ще видим за филма....Сери каза,че ще подбира занапред проектите...ха дано  Praynig Peace Peace Peace





 Честито и поздравления за Енгин   bouquet  bouquet  bouquet
Миналата година  ПО също спечели награда в Сеул,Едже и Чагатай бяха там по това време  Peace
Честита награда на Енгин!  newsm10
Скрит текст:
Имам две дружки-съфорумки,покрай които и аз го следя.Едната беше ходила преди години на сета на Фатмагюл.Разказа,че е много земен,отзивчив и топъл човек.
Харесва ми като актьор,няма гримасничене при него,естествен е Peace,макар че понякога е малко непохватен като всички по-едри хора.


# 8
  • Мнения: 11 707
Вики  Hug
Сега рядко съм свободна точно по това време,но го следя  Heart Eyes
Относно филма на Мурат
 
Скрит текст:
засега информацията за името е "Смелост" ,ще го гледам и чакам с нетърпение,уж от 1 октомври да  почват  Peace
Енгин го харесвам най- много в "Облака",прекрасен филм и Алтанов играе там.



Ники,от коя част е тази снимка? newsm78Вече почнах да забравям... Rolling Eyes Joy Joy


Яманко вечеря при тъста и бълдъзата,ще погледна точно коя серия -от последните беше  Party Party Party  73-та  Grinning Grinning


Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 20:29 от Niky Kotceva

# 9
  • Мнения: 11 707
Добро петъчно утро  Hug Hug Hug


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Успешен ден  Grinning Grinning Grinning

# 10
  • Мнения: 11 707


 Party Party Party

Последна редакция: пт, 11 сеп 2015, 10:35 от Niky Kotceva

# 11
  • Мнения: 11 707




и в реала  Wink



Отменят или отлагат  филма  Thinking Thinking Thinking

Последна редакция: пт, 11 сеп 2015, 13:37 от Niky Kotceva

# 12
  • Мнения: 11 707
Поне реклама ще видим  Peace,нищо,че се наложи и нея да забавят ...

Реално за филм се говори само неофициално досега Stop от устата на продуцент и агенция- йок хабер   Mr. Green Mr. Green Mr. Green но и от Серенай и Керем   Wink Wink Wink  както и за връзка  Whistling Whistling Whistling  


и оригиналът с коафьорчо  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 11 сеп 2015, 20:46 от Niky Kotceva

# 13
  • Мнения: 4 497

 newsm47  Серенай с Айтен Сойкьок.Третата приятелка сигурно е влязла вече в роля на майка на Ямур Танрисевсин...  Wink  Joy Joy

Поне рекламата е сигурна  Peace,нищо,че се наложи и нея да забавят ...

Няма смисъл да правят филм на младежка тематика,ще станат сто и пет за това лято... Mr. Green Joy Joy
По темата за киното ще отворя една скоба,защото имам специално отношение към него-това е сериозно изкуство,не е като сапунките и тв филмите.Тях ги гледаме за разтоварване и развлечение. PeaceА за хубаво кино си трябват сериозни актьори с присъствие, дълбочина и зрялост,не са достатъчни красота,харизма,слънчева усмивка ,сексапил и пр. външни белези.Те доставят естетическо удоволствие,но нищо не "казват"...Ако ще снимат филм нека фабулата да е сериозна и да партнират на опитни ,по-възрастни актьори,а не в центъра на сюжета да са двама младежи и тяхната любовна история,без значение щастлива или драматична.

# 14
  • Мнения: 4 497



 smile3503 ... За връзката на Серенай с Керем  ,ако изкарат до ноември  Mr. Green ще седна да изгледам Въпрос на чест,няма как. Joy
Преди време пробвах първия сериал на Керем с Ханде Д.,не ми хареса  Rolling Eyes,играта на екранната двойка също и се отказах.

Общи условия

Активация на акаунт