" Полицаите от края на града"

  • 68 169
  • 513
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 12 403
Анонсът за утре:https://nova.bg/accents/view/2018/04/26/214165/%D0%B5%D0%BA%D1%8 … 0%B0%D0%B4%D0%B0/

Калата пак ще е във вихъра си. Grinning

# 286
  • София
  • Мнения: 12 403
Защо вече го дават по 1 час?

# 287
  • София
  • Мнения: 619
Един час е по-добре, сюжетът е по-стегнат и не дотяга. Колкото и да са ми смешни, два часа не успявах да ги издържа.

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
И на мен един час ми допада повече.  Peace

# 289
  • София
  • Мнения: 4 429
       

          ЕПИЗОД 15 - ЛИНК

# 290
  • Мнения: 3 960
Един час е по-добре, сюжетът е по-стегнат и не дотяга. Колкото и да са ми смешни, два часа не успявах да ги издържа.

Досега даваха по два 45 минутни епизода, сега е само един. Жалко, много ме забавляват. Явно не са много сериите, че ги съкращават така.

# 291
  • София
  • Мнения: 619
Не бяха по два епизода досега - на вечер имаше само по един сюжет и по средата нямаше финални надписи и начална шапка. Както и да е, това са подробности, въпросът е, че по два часа с рекламите на мен лично ми идваше на нагорно, сега ми е супер.

# 292
  • Мнения: 3 960
Не бяха по два епизода досега - на вечер имаше само по един сюжет и по средата нямаше финални надписи и начална шапка. Както и да е, това са подробности, въпросът е, че по два часа с рекламите на мен лично ми идваше на нагорно, сега ми е супер.

То сюжетът може да е един, ама епизодите са два, и двата с начално и крайни надписи. Аз го гледам онлайн без реклами, така че се получава 1 час и половина. Както и да е, въпросът е, че не са орязали скучните и глупави сцени(добре, че са малко), а че са съкратили времето за излъчване.

# 293
  • Мнения: 31 669
Като цяло всичко ми допада. Само не ми харесва щерката. Много кофти избор за актриса.
Много лигава и твърде разкрепостена за възрастта си.

# 294
  • София
  • Мнения: 1 328
Много лигава и твърде разкрепостена за възрастта си  - такава е ролята. Актрисата и друга да беше - такъв пак щеше да  е образът й. И мен ме дразни, но сценарно-режисьорско решение е, според мен.

# 295
  • Мнения: 31 669
Още не съм почнала оригинала за да видя там как се държи щерката.

# 296
  • Мнения: 6 962
Избрали са много красиво момиче за ролята. Според мен е добър избор. Поначало ролята е на разтропана девойка, която си пада до лудост по "чичо" си. Някоя стереотипна руса, синеока девойка нямаше да седи по-добре. Тази е екзотична и секси.

# 297
  • Мнения: 13 188
Вижте поне част от испанския сериал. В началото има линкове. Нашата е хубавица, ама тяхната Сарита е нежна кукла.

# 298
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Аз изгледах 1-2 епизода от испанския сериал и мисля, че там дъщерята е много нежна и има по-скромно излъчване и поведение. Другата разлика е, че в оригинала тя е на 16, а  при българската версия - на 17.

# 299
  • Мнения: 5 998
Аз нашата Криси я харесвам, но предвид, че е непълнолетна, едва ли ще им се развият много бързо отношенията.

Общи условия

Активация на акаунт