Сушенето на пране на закрито вкъщи е вредно за здравето

  • 16 280
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Сушилня нямам все още. През лятото дрехите изсъхват бързо, но зимата е кошмарно. Наложително е да са вътре иначе няма сушене.

# 16
  • Мнения: 10 698
Имам сушилня и суша в нея през зимата.
През лятото простирам навън

# 17
  • Мнения: 1 013
Лятото простирам навън а зимата ползвам сушилня ..това  е страхотен помощник в домакинството

# 18
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 053
На терасата, но ввсе по- често се замисляме за сушилня.

# 19
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
На простор на балкона и понякога на сушилка в банята.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 365
Лятото ги суша навън, зимата - вътре до радиатора.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 098
Вкъщи на затворено помещение, с влагоабсорбатор. Сушилнята се развали, но пък тя доста смачкани дрехи изваждаше. Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 1 164
В момента суша на сушилка която изнасям в коридора , за да не е в спалните помещения , лятото на външен простор, но мечтаната ми покупка за тази година , определено е сушилня, която ще успее да ми спести много време , а също така и да е по щадяща , както през лятото като пари дрехите от жаркото слънце което ги пече , така и нас зимата от вдишването на изпаренията от прането и покачването на влагата.

# 23
  • Мнения: 881
Всичко суша в сушилнята - и зиме, и лете. Което не става за сушилня, не става за моя гардероб.

# 24
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Суша ги навън, а през зимата ги суша вътре. Знам, че е вредно, но иначе трудно изсъхват.

# 25
  • Мнения: 554
Основно на въздух Simple Smile

# 26
  • Мнения: 855
Simple Smile Лятото е лесно - на открито, имам голям простор на двора. Всичко е сухо за няколко часа. Зимата е проблем - сушилник вътре, тъй като на вън всичко придобива аромант на пушек Simple Smile Нямам място и за сушилня. Замислям се в бъдеще за сушилня, докато измисля от какво мога да се "отърва" в тъмното помещение Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 488
През лятото - на открито, през зимата - в сушилнята.

# 28
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Навън на балкона. Peace

# 29
  • Мнения: 2 684
От скоро имаме бебе и определено да си купим сушилня беше най-добрата инвестиция, която сме правили някога. Така за 2 часа съм изпрала и изсушила дрехите на детето без да влошавам и без това високия на влага въздух в апартамента. Освен това обира много добре всички влакна по дрехите и ги отделя във филтъра.

Общи условия

Активация на акаунт