Забременели след ин витро - Тема 42

  • 97 294
  • 768
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 999
Стеличка аз ти отговорих, но пак да ти пиша - мен започнаха да ме викат на тонове от началото на 8-ми месец - всяка седмица до раждането.

# 466
  • Мнения: X
направих натоварването с глюкоза, не беше изобщо страшно. Утре ще ходя до болницата да кометираме резултатите от изследванията с доктора.

# 467
  • София
  • Мнения: 10 642
направих натоварването с глюкоза, не беше изобщо страшно. Утре ще ходя до болницата да кометираме резултатите от изследванията с доктора.
Естесвно, че не е страшно.
То през какво сме минали... та един ОГТТ ще ни уплаши... Simple Smile
Излезнаха ли ти резултатите

# 468
  • Мнения: 341
Стела,аз също от началото на 8ми месец ходя всяка седмица на тонове ,по препоръка на доктора при когото ще раждам. Днес даже бях.

# 469
  • Мнения: 1 966
А тоновете на какво ви ги правят, на едно друго нещо с колани и дето пуска едни принтирани криви или с ехографа.

# 470
  • Мнения: 19 687
Точно то.

# 471
  • Мнения: 2 843
Да, тоновете са с колана Grinning
На БХС с вагинален ли гледат или коремен? Не че има голямо значение, ама се чудя. То сигурно и от лекаря си зависи.

# 472
  • София
  • Мнения: 10 642
На коремен

# 473
  • Мнения: 592
Това с тоновете е толкова сбъркано и при мен. Усещам че не е както трябва.
Моя док докато ме преглежда с коремен ехограф пуска звук от сърцето на бебето за секунди ( няма и минута) незнам дали това се казва доплер или не Sad
В същото време в друга болница като съм лежала в началото на Б видях как правят запис на тоновете с коланите и лежат по 20мин момичетата.
Сега съм 37+5 и имам само 2 пъти тонове: един път от спешен кабинет в 35г.с. и един път в 36г.с. по мое желание преди прегледа. Когато показах записа на моя док той реагира с " ъъъ защо си правила запис? Едва ли аз съм ти назначил запис" ....пък аз знам колко е важно с тоновете накрая...ама малко остана до раждането и се примирих някак с тези тонове Sad

# 474
  • Мнения: 1 966
Dreams, и аз съм в същото объркване. Ще видим какво ще ме правят мен?
Благодаря за отговорите на всички.

# 475
  • Мнения: 4 005
На мен запис ми направиха за пръв път чак когато влязох в болницата да раждам с контракции през две минути.И тогава разбрах що е то запис.Само,че ме държаха с коланите само 10 минути,защото нямаше време и щях да родя. Simple Smile Моят лекар също беше малко странен чешит,но винаги ме е преглеждал много подробно и му имах доверие,че щом казва че всичко е ок,значи е така. Wink

# 476
  • Мнения: 972
На мен първи запис ми искат след две седмици,тоест ще бъда 28+6.Тогава съм на лекар и ми казаха направо преди да отида при нея,да мина първо на тонове.Авно навсякъде е различно.

# 477
  • София
  • Мнения: 72
Аз бях вчера. Гледаха ме и с двата ехографа. В Надежда.

Да, тоновете са с колана Grinning
На БХС с вагинален ли гледат или коремен? Не че има голямо значение, ама се чудя. То сигурно и от лекаря си зависи.

# 478
  • Мнения: X
Момичета, кажете ми моля ви какво мога да взема за глава и да е безопасно за бебето, че направо не се трае. В 11 г.с съм

# 479
  • Мнения: 311
Ани, единствено знам за Парацетамол, но на мен не ми помага. За мен лекът е свеж въздух и кафе...

Общи условия

Активация на акаунт