Стамболийски и околните пловдивски селца и градчета

  • 12 603
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • под тепетата
  • Мнения: 9 310
Добро утро!
 Наистина се забелязва отсъствието на Марианка  newsm78
Ама в това хубаво време сигурно не се прибират от разходки с Надето  Wink
 Дими,чакаме новини за племенницата ти и дано са добри!
 Дори,нямам сливици и като изстина или пия/ям нещо много студено ми изстива стомаха (боли на спазми точно под ребрата много гадно и ходя превита като бабичка).Не ми се беше случвало скоро (слава богу),а и даже почти ми мина леко този път.Друг път се съчетава с повръщане и разстройство и за 3 дена ставам като крива кука  Mr. Green, свалям за отрицателно време 4-5 кила. Освен лекарствата се насилих да пия и ракия,ама и тя не помогна кой знае колко.Е. сега съм почти във форма и ще бягам на работа.
 Лек и приятен ден на майстора на всички  newsm51

# 271
  • Мнения: 4 451
Добър вечер, момичета! smile3503
Чак сега успявам да се разпиша. Изследванията на кръвта на Василенка бяха много лоши. Правихме ги, когато беше с температура в понеделник. А вчера я водихме на консултация. Ние си я водим в МЦ "Вела" в Пловдив. Беше наддала само 300гр. и порастнала с половин сантиметър Confused, що за чудо е това? Сега е на 6м. и тежи 6145гр. и е висока 63,5 см. Направо изпадам в паника. Та лекарите като видяха лошите изследвания (утайка в кръвта 60 Shocked, при нормална 15 и нисък хемоглобин), настояха днес да повторим изследванията и сутринта рано тичахме (т.е. колата ни превози  Laughing) до Пловдив. Резултатите имат подобрение. Утайката вече е 45, което пак е много, но ни обясниха, че след като е прекарала вирусна инфекция, трябва да минат няколко дни, докато всичко се нормализира. И отново ни назначиха изследвания за следващият вторник. Ужас, направо, защото Васко трябва отново да си взима отпуска или болнични, но няма начин.
Билянка, радвам се, че оздравяваш вече. А греяна ракийка не ти ли действа на оздравителния процес? Mr. Green Ох, защо и аз така не свалям 4-5 килца. От кога се боря с тях... Всъщност, от както съм родила. И все ми се иска да пием кафе с теб, че да ми покажеш между другото и онези препарати. Иначе и аз си купих от "Неделеви" кърпа от микрофибър и вече си нямам снежинки, снежни човеци и дядо Коледовци по прозорците Mr. Green Но се оказа, че една не ми стига. Много са малки нещо. newsm78
Dori, благодаря за вкусните палачинки и кафе, ама ми разваляш няколкомесечната вече диета Mr. Green. Пък не съм мръднала нито грам Thinking Алекс е голям образ. Значи му се гледат филмчета посред нощ hahaha Ами, ако си поспива добре на обяд, може и да не му се ляга толкова рано на човекът. Laughing И дано оздравява бързо.
Nadia77, Verdad  и dimi липсват днес. Дано утре се включат. И аз се притеснявам за племенничката на dimi и съм в очакване на добри новини (дай Боже Praynig). Ама къде ми е ума?! Crazy Днес я видях за малко и забравих да я питам какво става. #Cussing out
 Времето беше само за разходка и естествено - не пропуснахме.
Сега ви желая лека нощ. Как ми се спи.... smile3507 smile3524

# 272
  • София
  • Мнения: 676
    Честит празник! bg
   Днес бяхме на детски рожден ден в едно клубче. Прекарахме си добре. Алексчо много се забавлява  topka. Времето е страхотно  sun
  Билянка, радмва се, че си добре и да не ти се случва повече  fingerscrossed
  Марианка, стискам палци изследванията да са в норми  newsm17
  Дими, очаквам добри вести за племенничката ти  Flowers Four Leaf Clover
  Вердад, явно е погълнал ремонта  smile3521
  Наде, ти къде изчезна  newsm12
 
  Приятен уикенд    family

# 273
  • Мнения: 4 451
 bg bg bg Честит национален празник! bg bg bg
Времето днес наистина е страхотно! Grinning Прибрахме се преди малко, че Веси трябваше да хапва. Нали започнахме захранване и бърках каша. И вече стоим седнали в количката bowuu Толкова е смешна, защото е една такава мъничка и дребничка и направо се губи в нея. Laughing Има вид на по-малко дете.
Сутринта водихме Мими на психолог и после си взехме беборана от свекърва ми. Веднага ги изведох. Първо на кафе, после на разходка по магазините Mr. Green, и в парка на Културния дом бяхме, а накрая закрихме пак с кафе. Не успяхме да отидем да видим dimi днес. И нямам вести как е племенничката и. Дано всичко е наред. fingerscrossed Ако намери време днес предполагам, че ще се включи. Но сигурно има много домашна работа. А Надето днес е на Метро и на разходка из Пловдив. Нищо не остава скрито в нашето малко градче. Mr. Green Наде, разконспирирахме те! Веднага да се похвалиш какво си купихте.
Dori, гледам и вие днес сте си прекарали чудесно. Особено Алекс. Предполагам и при вас днес беше жега. Ама, чакайте, че като дойде 8-ми март и ние, жените развъртим метлите... buria Nature Snowman hahaha
Поздрави на всички! Пожелавам приятен и усмихнат ден. Дано и в душите ни е така топличко и слънчево като днес!  bouquet

# 274
  • Мнения: 891
Здравейте момичета  Grinning

Честит празник   bg

Първо да ви благодаря на всички. Толкова сте мили.   bouquet
И да ви кажа новините за племенничката ми.
Било е гърч, вследствие на високата температура.
Направили са и всички необходими изследвания и се е оказало двустранна пневмония, а въпросния пристъп, всъщност е бил гърч !  Sad
Още са в болницата и сигурно няма да ги изпишат бързо  Sad  Решила съм утре да отида до Пловдив да ги видя.

mari_anka представям си я Василенка каква е сладурка седнала в количката  Grinning Тя е дребничка и сигурно ще е интересна.
Днес към 14.00 ч затворих магазина и отидохме на Булеварда с Надето (на Тошко майка му). Мислех, че ще си там.  Hug Нещо сме се разминали явно.
Утре може да пийнем по кафенце ако е хубаво времето.  Mr. Green

Nadia77 и Verdad къде се загубиха ?

Dori и при нас времето е много хубаво. Или поне днес беше.

Аз имам толкова много работа вкъщи.... prostor clean clean 1ironing wash 1dishes newsm71 newsm79 
До преди малко чистих, мъжо се беше спасил на някъде и сега се прибра. Спретнах му едно хубаво скандалче на тема: "Аз да не съм ти чистачка" и "Всеки има задължения вкъщи"  fight и седнах на компа  newsm47
Ми така де  Crossing Arms До 14,00 бях на работа. Той днес почива, мотка се цял ден напред - назад и естествено като дойде време време да се чисти, готви и т.н той изчезна  #2gunfire

# 275
  • Мнения: 4 451
Добро утро, момичета! smile3503
Пу, днес първа! Laughing
dimi, много се радвам, че с племенницата ти нещата се оправят. Честно, направо си отдъхнах. Но тя е големичка, как го е направила този гърч от високата температура? newsm78 Те лекарите, си знаят най-добре, но аз много се учудих. Добре, че е по-малкото зло. Пожелавам и от сърце бързо да оздравява и скоро да ги изпишат.
Много ме разсмя с разказа си за скандалчето дето си спретнала снощи на Мони. Представям си го каква скица е бил Laughing. Имаше ли пак реплики от сорта: "Е, хубаво де, сега защо викаш?". Върха си просто. Hug
Странно, че не сме се видяли вчера на маската. Цялата тайфа бяхме там. Но може би вие сте седнали след 14ч. Ние станахме може би към 13.30ч - там някъде. После Надето я видях в късния следобед в парка на Културния дом, но теб те нямаше. Днес сигурно пак ще сме на Маската, че на Булеварда е много шумно през почивните дни. Ще се радвам да се видим. Grinning
На Dori отговорих още вчера, а другите отдавна не са се включвали. Дано всичко е наред!
Пожелавам на всички един прекрасен и усмихнат ден!  bouquet

# 276
  • Мнения: 891
Добро утро момичета  Laughing

mari_anka разбира се, че имаше реплики от сорта "Е, хубаво де, сега защо викаш?" и "Добре де, сега какво толкова е станало?"  newsm62
То това му е запазена реплика на моя мъж  Crazy

С Надето пихме по кафенце и аз се прибрах, а тя каза, че ще използва хубавото време да се поразходи още малко.
Затова си я видяла на културния дом  Peace

Днес слънчицето е изпекло, но нещо много силен вятър духа. Дано да утихне малко.
Така ми се излиза на разходка...

# 277
  • Мнения: 4 451
Ами, хайде де! Ние излизаме след малко, нищо, че духа. Ще сме сигурно на "Маската". Ако решите да излизате, звънкай да ти кажем къде сме.
Ама и мъжа ти е голяма работа hahaha

# 278
  • София
  • Мнения: 676
    Добър вечер, момиченца   bouquet

  Дими, хубаво е, че племенничката ти се оправя  Peace. То май  е типично за мъжете да са тъй спокойни  Joy.
  Марианка, браво на малката госпожичка. Иска да опознава света  Laughing. Пък и дълги разходки си правите  Peace.
   На Билянка, Вердад, Надето поздрави  Hug и по един отчет къде се губят  Mr. Green

  Днес бяхме отново на Витоша, но на "Тихия кът". Имаше малко сняг, но успяхме да повозим Алексчо. Постояхме около час и заваля сняг, та си тръгнахме. После минахме през един голям детски магазин и му купихме надуваемо столче, една кола и той си взе  самосфал(без да ни пита), та и него купихме без да сме го предвиждали  ooooh!. Сега поне му се кефи.

  Сладки сънища  Heart Eyes

# 279
Поздрави на всички мами.
Тук съм .Лека нощ до утре. smile3507

# 280
  • София
  • Мнения: 676
              Добър ден, момиченца-кокиченца  Hug

  Днес пак съм първа  Mr. Green. Явно хубавото време се отразява на дългиите разходки  Party
 Алексчо вече се оправя  Peace. Сега аз нещо здадох фронта и след хремата имам устни красоти  hahaha. Та се мажа с крем за херпеси.
  Сутринта се отдадох  newsm79. После ходихме до Била на  newsm71. Взехме си кухнята и сега се готвим за сън  Grinning
  Много целувки от нас  Heart Eyes

  Вече започнах 15 стр  Party. Време настана за новата темичка  Hug Hug

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 13:32 от Dori

# 281
  • Мнения: 1 937
Привет!
Пролетта се задава с пълна сила!
Ремонтът е към финала си, а аз - особено доволна от резултата!

В края на месеца се надявам, че ако не ни мине котка път, ще поемем към австрийските Алпи, където най-после ще видим малко сняг Wink
Изпращам ви поздрави!

Марианка, пускай нова тема, наистина!

# 282
  • София
  • Мнения: 676
Маринака, гледах ви в "Горчиво"(макар и към средата ) . Добре, че майка ми ви зърнала и ми се обади. Аз бях забравила  Embarassed. Наистина за нула бройки не ви стигна. Поне направихте весело  с тоз "еротичен канал" и "секса след скарване"  Joy
 Вердад, стискам палци за ремонта и екскурзийката, която сте планували  baby_neutral.

Общи условия

Активация на акаунт