Нашите second hand находки- Тема 39

  • 116 660
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Моята поръчка от Ремикс (направена на 27-ми април) пристигна вчера, а още на 30-ти април вечерта беше в склада на Спиди...

# 736
  • Мнения: 29 793
Давай, давай, като се похвалиш, трябва и да снимаш....хихиххи

# 737
  • Мнения: 1 188
Аз си поръчах на 29-ти от Ремикс 3 чанти от естествена кожа. Днес пристигнаха, но сигурно ще върна едната защото дръжката й е дефектна, а в описанието пишеше само нова с етикет. Доста лъжат ми се струва Disappointed

# 738
  • София
  • Мнения: 38 760
Давай, давай, като се похвалиш, трябва и да снимаш....хихиххи

Ето, дано се качат:

# 739
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 182
пак аз и пак с "находка" Trollface Trollface

Детски къс панталон Maxwell 17,00 лв. (начална цена 20,00 лв.)

обърнете Фнимание на цената на етикета Trollface Trollface

Скрит текст:

# 740
  • Мнения: 48 033
Аз бая торби тийн дрехи раздадох оня ден. А можеше да ги метна в ремикс, на цена НАД пазарната
Боже....
Поръчах 4 чифта обувки на цена на два от тях,но малко се чудя. Ако много ги забавят, най много да се откажа....

# 741
  • Мнения: 29 793
Браво на вас, хубави находки! Търся си такава черна блузка като на Free Agent  за под сако.

# 742
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 310
пак аз и пак с "находка" Trollface Trollface

Детски къс панталон Maxwell 17,00 лв. (начална цена 20,00 лв.)

обърнете Фнимание на цената на етикета Trollface Trollface

Скрит текст:


Това е смешно.Панталонът се продава два пъти по-скъпо ,отколкото когато е бил нов.

Аз съм много доволна от Хумана и Бултекс.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен, ще следя темата, тъй като от скоро открих този вид пазаруване заради една ремикс bag, която поръчах Grinning
Мога да се похваля с няколко доста прилични находки до сега от там - риза на Desigual за 10 лв. и две рокли нови с етикетите на Vero Moda и Mossimo за по 6 лв.
Ами снимай и покажи та завистта ни да е пълна, де!
Eтоо..не са много сполучливи снимките, но ще добиете представа Wink


# 744
  • Мнения: 4 584
qNnYtoO, супер са, със здраве да се носят!
Аз миналата седмица бях направила поръчка за 6-7 тениски с тази допълнителната промоция от още -70%. Така цените идват по-нормални. Излязоха ми по 4 лв/броя.
st. Dobri, кефят ме твоите постове  Trollface Trollface Trollface Trollface

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 52
sharpy, благодаря!
И аз се възползвах от някаква отстъпка тогава и ми излязоха нещата също много изгодно  - доволна съм.

# 746
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 768
Това е смешно.Панталонът се продава два пъти по-скъпо ,отколкото когато е бил нов
Така де, вие затова от няколко страници насам им се Stuck Out Tongue Winking Eyeсмеем:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 747
  • София
  • Мнения: 38 760
Браво на вас, хубави находки! Търся си такава черна блузка като на Free Agent  за под сако.
Това е тъмно синьо. Взех си я специално за една пола - бяла със синьо и черно.
Имаше още 5 неща да ви покажа, обаче не успях да кача снимките.
Днес в квартала пък си намерих избелени мамс джийнс Бершка за 8 кинта!

# 748
  • Мнения: 4 872
Напоследък рядко влизам в тукашните секънд шенд-ове ,защото трудно си харесвам находки и обикновено са с висока цена и не си заслужават. Но днес си взех две поли за скромните 5 лв Grinning
Скрит текст:

# 749
  • София
  • Мнения: 2 100
Здравейте! Аз съм свикнала да пазарувам он-лайн - харесва ми да разглеждам и поръчвам, без да се налага да обикалям и ровя. В лов за находки спечелих 3 пъти. Веднъж панталон, който отидох да взема в магазина, там ми се видя доста малък, но разтеглив... трябваше да го премеря, но не ми разрешиха. Втори път - обувки, които получих вкъщи, обаче имат доста следи от употреба. Трети път (на последния лов на сайта) - рокля, на която куриерът реши да си начисли не обявената от Мания такса, а 6 лв. Каза, че са изпратили роклята, а доставката се изчислявала на място. Предният път с обувките си беше фиксирана с крайната сума. За "аукциона" - имам само една дума "подигравка". Трябва да си доста глупав, за да сметнеш подобно пазаруване за изгодно.  Последно направих голяма поръчка в Ремикс - голямо разочарование. Не ми се говори за тях, не ги препоръчвам - лъжат, мажат, любезно, няма да я изкарат дълго така! Относно доставката. Аз имам фирма и сме сключили договор със Спиди и Еконт. Плащаме много ниска месечна такса абонамент и реално изпращаме с безплатна за нас доставка. Условието е, че доставката се забавя, куриерът си я изпраща, без да имаме претенции за датата на доставяне. Знаете, че по принцип с нормална цена на доставка, пратката пристига на следващия ден от единия до другия край на България, с безплатни опции  преглед и тест. Ядосват ме фирми като Ремикс, които лъжат, че са изпратили пратката и проблемът е в Спиди. Не, те само подават информация, че ще има такава пратка. Ако наистина изпратя пратка на Спиди днес, те трябва да я доставят утре. Ако не го направят, получателят не дължи цена за доставка - това го пише в правилата на сайта на Спиди. Така, че Ремикс с тази лъжа предизвикват хората да се разправят със Спиди. Да не говорим, че начисляват цена на доставка, която си прибират, защото те реално не плащат доставка на вашата конкретна пратка. А това за покупка над 60 лв с начислена доставка (ако е с наложен платеж) изобщо не е клиентски ориентирано. Аз не бих платила предварително за нещо, което не съм получила и то от хора, които явно мамят.
Да допълня относно доставката. Нашият договор за евтина месечна такса с куриера е на база прогнозни пратки, които заявяваме, че ще изпращаме (от-до), затова предполагам Ремикс разделят поръчката на две. Тоест те пишат, че изпращат две поръчки, а вие получавате една. Така договарят по-ниска абонаментна сума. Пратките, които им връщаме, също влизат - за тях е безплатна конкретната доставка.

Последна редакция: сб, 05 май 2018, 21:20 от Монако

Общи условия

Активация на акаунт