Бебешката количка - цяла наука за второ висше №38

  • 88 519
  • 721
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 09:13 от crossfade

# 1
  • Мнения: 19 686
Много щастливи бебоци в нови колички да има в тази тема Grinning

# 2
  • Мнения: 18 241
Благодаря за темата. Ще я следя в очакване на саморазхождащите се колички - http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3410783/Would-tru … rents-run-it.html . Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 837
Бебчо си вози вече три месеца и половина в Jane Epic, но темата ми е много интересна 😊

# 4
  • Мнения: 534
Здравейте момичета,
Запознати ли сте с количката на Tutti bambini riviera. Няма ги в Бг, английско производство са и наподобявст на външен вид на icandy?

# 5
  • Мнения: 25 645
Тук съм, следя ви.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 730
Благодаря за темата. Ще я следя в очакване на саморазхождащите се колички - http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3410783/Would-tru … rents-run-it.html . Grinning
Ето това е новина! Честно, за мен няма смисъл от количка над 1000 лв, освен ако не се движи сама и не вози и мен, когато се изморя. Grinning

# 7
  • Мнения: 30
Здравейте! Както бях казала аз си имам основна количка,по-скоро ми трябва някаква по-малка да ми се събира в багажника на колата и да ми е удобна да изкачвам стълби с нея,понеже ще ми се налага.. От Mamas & papas за сега се отказах,понеже има много неизвестни в купуването на втора ръка количка..Гледах в магазина Чиполино Алдо и Кам Портофино..Коя от двете според вас би била по-добър избор.. Приемам и други предложения..

# 8
  • Мнения: 25 645
Здравейте! Както бях казала аз си имам основна количка,по-скоро ми трябва някаква по-малка да ми се събира в багажника на колата и да ми е удобна да изкачвам стълби с нея,понеже ще ми се налага.. От Mamas & papas за сега се отказах,понеже има много неизвестни в купуването на втора ръка количка..Гледах в магазина Чиполино Алдо и Кам Портофино..Коя от двете според вас би била по-добър избор.. Приемам и други предложения..
Кам мисля че са по добрата марка, но има и много доволни от различните Чиполино.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 374
Доколкото виждам Чиполиното е триколка.На мен лично не ми допадат триколките и бих избрала тази на Кам.Само не ми е ясно 7 или 10 кг е,защото в сайта на Хиполенд малко си противоречат.Ако е 10 кг,това според мен е адски много за лятна количка.
 Аз за същата цена си взех Плико на Пег Перего,но още не ми е пристигнала да споделя впечатления от личен опит.
http://vitodesimone.com/produkt/bebeshki-kolichki-peg-perego/pliko-mini/

# 10
  • Мнения: 23
Здравейте!
Някои да има отзиви от лятна количка Espiro Sonic ?
това нещо  https://moebebe.com/bebeshki-kolichki/letni-kolichki/lyatna-koli … sonic-espiro-2017

Последна редакция: вт, 19 дек 2017, 09:28 от ami_

# 11
  • Майнатаун
  • Мнения: 437
Здравейте, включвам се в търсенето на количка. Ще следя темата с интерес и ще се върна да изчета и малко назад. Има доста време, докато дойде момента за купуването на количка, но искам да съм подготвена и да знам какво търся. Като начало бихте ли ми помогнали да се ориентирам малко в обстановката. Relieved
Аз не съм висока, миньонче съм- 155 см (направо съм си ниска Smile ), живеем на първия, етаж, няма асансьор, но има 3-4 стъпала за изкачване. Багажника на моята кола не е голям, но пък аз няма и да я ползвам много, защото живеем точно срещу парка и всичко ми е 3- 4 мин. ходене пеша и значително по-рядко ще ми се налага да я ползвам. За пътувания ще сме с голямата кола, там багажника е доста голям,  така че се надявам да нямаме проблеми.  Може ли да ми кажете какви са основните разлики между количките с 3 и с 4 колела. Simple Smile
Аз много харесах Stokke, но разбрах че били подходящи за високи мами, така че този вариант отпада май Sad

# 12
  • Мнения: 19 686
Аз взех другия им модел, който беше 270 лева миналия март. Знам, че всички ще се метнат сега как е полски танк и как съм луда, но за мен е уникална количката. Бебето ми е голямо и в тази се събира идеално, че и място остава. Вози меко, маневрена, голям сенник, голям багажник, три позиции, подложка за малко бебе, лесно събиране, дъждобран, покривало за краката...изпълни всички очаквания за количка, след като Бритакс agile ме докара до истерия.

# 13
  • Мнения: 592
лилит, има много майки с много опит тук и смяна на няколко колички и за конкретни марки могат да са ти по- полезни от мен.
След като си 155 и все пак имаш стълби до 1 етаж, преди да си изясниш бюджет и изисквания към количката според мен помисли за следното:
- възможно ли е да направите рампа с която да бъдат съгласни съседите ( според мен най- добрия вариант независимо от количката)
- ако не са съгласни за рампа, и се налага да носиш количката макар и до 1 етаж ще ти дойде в повече каквато и да е количката с кг на бебо, чанта и т.н.
- в следващия момент или ще се наложи да я заключвате на партера с нещо като катинар ( затова обмисли бюджета какъв е), или ще пренасяш на етапи- първо количката, после бебето, ако се спреш на по- скъпа и по- висок клас

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Аз много харесах Stokke, но разбрах че били подходящи за високи мами, така че този вариант отпада май Sad
А, има и ниски със Стоке.
Просто така високите мами убеждават татковците да им ги купят. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт