Перилни препарати и омекотители – 50

  • 67 982
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 804
Това добре ли е?
До сега не съм купувала от този прах, а търся нещо, с което да изпера пердетата (тюлени). Иска ми се да станат по- бели.

# 661
  • Мнения: 5 209
Не бих казала, че харесвам продуктите на McBride, но е възможно този прах да е добър. За съжаление няма информационен лист за състава да се ориентирам горе-долу.
Големите опаковки са все още на стария производител и на старата цена.

# 662
  • Мнения: 6 622
Това намаление само за София ли важи? В сайта на ДМ не  пише нищо по въпроса. Всички прахове ли са намалени или само с новата опаковка?

# 663
  • София
  • Мнения: 3 877
Това добре ли е?
До сега не съм купувала от този прах, а търся нещо, с което да изпера пердетата (тюлени). Иска ми се да станат по- бели.
Аз изпрах моето бяло тюлено посивяло перде с Персил Сензитив и просто грее от белота.
Първо го киснах към половин час в леген с прах, после го пуснах на кратка програма пак с този прах.
На центрофуга 400 оборота.

# 664
  • Мнения: 5 209
Намалението от 25% важи за всички продукти с марка Денкмит до 7 февруари. Отделно и на други марки има намаление като животинските храни, хранителните добавки и т.н. Виж новата брошура на DM за повече информация.

# 665
  • Мнения: 6 622
Благодаря Flowers Hibiscus

# 666
  • Мнения: 1 953
Вики, Благодаря!
Верото го помня Grinning.

# 667
  • София
  • Мнения: 9 959
Tokу що взех скиорско яке от шивач, след последното пране беше се разпорило по шевовете на няколко места (на 8г яке). Сега се чудя как да го пера.
Преди не съм мислил на каква програма го пускам.

Сега мисля на фино пране (най-щадящата) с течен ариел. Thinking
По принцип пише че не се пере в пералня...ама няма кой да си играе, а и не е ново.

Имам и едно друго, с боядисани тик-так копчета и цип - как ги покривате, че от две пранета се обелиха на места.

ПП: Не ги обръщам наобратно нарочно - а трябва явно?!

# 668
  • Мнения: 69 180
Защо с течен Ариел?
Вземи си за функционални тъкани...в лидл има Формил спорт, течен. Аз него ползвам за ски панталони.

# 669
  • София
  • Мнения: 9 959
Не ми се дават пари за препарат за едно яке, което отдавна си е загубило свойствата. Имам и прах Денкмит и Sano? И Perlow за вълна.

Офтопик:
С какво да почистя дървена подматрачна рамка, външната част не е лакирана (само ламелите са с лак)?

# 670
  • Мнения: X
АКО случайно излезе състава на новия прах Денкмит,и се окаже,че не е добър,КОЙ прах е алтернатива,да пере също толкова хубаво?
Знаех си,че като си намеря прах за мен,или ще го спрат,или променят :///

# 671
  • Мнения: 5 209
PELLI, заради твоя кутсуз и ние страдаме. Може ли такова нещо! Пу-пу!
Скрит текст:
Шегувам се.
Като излезе листа, ще ви информирам. Не си навивайте на пръста, че не е добър, защото никъде не съм го казала.
Алтернатива? Не, няма подобен прах в официалния внос.

# 672
  • Мнения: 517
Отдавна исках да питам за едни капсули в DM със сапун,дали някой ги е пробвал../Препарата е Persil, мисля...

# 673
  • Мнения: X
author=Guess Who link=topic=1010785.msg36180264#msg36180264 date=1516897977]
PELLI, заради твоя кутсуз и ние страдаме. Може ли такова нещо! Пу-пу!
Скрит текст:
Шегувам се.
Като излезе листа, ще ви информирам. Не си навивайте на пръста, че не е добър, защото никъде не съм го казала.
Алтернатива? Не, няма подобен прах в официалния внос.
[/quote]
А таблетките на Денкмит?Или и те ще заминат...
Кога ще имаш инфо,за да си кажеш мнението,мноооого ми е важно.Заради теб се успокоих с праховете,а сега пак мазало.Обичам те!:gift_heart:RelaxedStuck Out Tongue Closed Eyes

# 674
  • Мнения: 69 180
Отдавна исках да питам за едни капсули в DM със сапун,дали някой ги е пробвал../Препарата е Persil, мисля...
На Персил има капсули с марсилски сапун.
Това си е течен препарат все едно.
Нищо особено.

Общи условия

Активация на акаунт