МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 211
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Да, Денси, зная, затова ми направи впечатление. Всъщност при приложена 15% отстъпка и крайна цена 232 лв. излиза, че първоначалната е 273лв. Значи грешката е някъде при нас...

# 451
  • Мнения: 31 172
273 е 100 мл. 193 е 50 мл. току що проверих в Сефора Парадайз. Хубав е много, но не се различава съществено от Едп на първи проби. Ще пропусна засега аз, но предстоят много разносвания.

# 452
  • Мнения: 5 001
Денси, ти щом си преценила че не се различава съществено, значи аз изобщо и няма да намеря разлика! Тъкмо 1 дерт по-малко 😉

# 453
  • Мнения: 31 172
А, пробвай! Хубав е парфюмът. Аз си имам почти нов Едп и засега не го мисля. Искам хубаво да разнося, да сравня, но приликите са страшно много.

Последна редакция: пт, 02 мар 2018, 13:58 от densi

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Уф, сърце юнашко 💄не изтрая - поръчах го. (Кристалче, благодаря)
Само още един въпрос: Kevyn Aucoin има ли в Сефора?
Трябва да измислят по-опростена система за пазаруване от прованса, или е време вече да отворят магазин и при нас, стига са ни ги пробутвали тези Дъглас-и.

# 455
  • Мнения: 31 172
Много е хубава матовата прасковена палитра. Гримирах се с нея на изписването на беба.
Аз днес си купих и Пай бронзъра от колекцията и съм страшно щастлива. Остана ми фон дьо тена.
Много хубава е матовата палитра. Heart Eyes Бялата Праскова обаче мирише по-хубаво и също е страхотна. Засега я предпочитам аз.

# 456
  • София
  • Мнения: 3 853
Денси, ти щом си преценила че не се различава съществено, значи аз изобщо и няма да намеря разлика! Тъкмо 1 дерт по-малко 😉

Трябва да го пробваш.Аз имам класическото едп, но откривам разлика и то съществена.Първо, началото на интенз версията си е наистина интенз - наситено и искрящо. Двата аромата си приличат най-много тук, във връхните нотки и в средата и базата започват разликите.В средните нотки иланг-иланг и мимозата са заменени със свежи, приятно сладки плодове.Базата поне при мен е превъзходна в новата версия - много нежна тонка, пачули, ванилия, муск и лабданум, но блендирани прекрасно, така че никоя от тези нотки  да не превъзхожда другите - просто една отлична комбинация, много женствена и красива. Определено на мен ми харесва и е първия мейнстрийм Шанел, от доста време насам, който ме впечатлява и бих купила и носила с удоволствие.

# 457
  • Мнения: 5 001
За пробване, ще го пробвам задължително, но аз приличащи си парфюми не купувам, най-много като ми свърши Мадмоазел ЕДП.
В този ред на мисли пробвах Vanille Fatale на Том Форд, при мен има доста общо с Орхидеите, не прочетох обаче някой друг да ги оприличава.

# 458
  • София
  • Мнения: 3 853
В този ред на мисли пробвах Vanille Fatale на Том Форд, при мен има доста общо с Орхидеите, не прочетох обаче някой друг да ги оприличава.

Аз го пробвах тази седмица.Не откривам прилика с Орхидеите, но и не го намирам за нищо специално - една луксозна, опушена, готварска ванилия. Аз не съм ваниломан, както и не харесвам парфюми без развитие, а този е точно такъв скучен и монотонен. За моноаромат на ванилия не бих дала никога толкова пари!

# 459
  • София
  • Мнения: 6 249
При мен пък ванилия почти няма, предимно кожа и пушеци. Но не е мой за щастие.

# 460
  • Мнения: 26
Денси, ти щом си преценила че не се различава съществено, значи аз изобщо и няма да намеря разлика! Тъкмо 1 дерт по-малко 😉

Трябва да го пробваш.Аз имам класическото едп, но откривам разлика и то съществена.Първо, началото на интенз версията си е наистина интенз - наситено и искрящо. Двата аромата си приличат най-много тук, във връхните нотки и в средата и базата започват разликите.В средните нотки иланг-иланг и мимозата са заменени със свежи, приятно сладки плодове.Базата поне при мен е превъзходна в новата версия - много нежна тонка, пачули, ванилия, муск и лабданум, но блендирани прекрасно, така че никоя от тези нотки  да не превъзхожда другите - просто една отлична комбинация, много женствена и красива. Определено на мен ми харесва и е първия мейнстрийм Шанел, от доста време насам, който ме впечатлява и бих купила и носила с удоволствие.
БРАВО!!!!Абсолютно същото усещане имам.

# 461
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Някой пробвал ли е серумите Capture Youth на Диор? Най-вече ме интересува DIOR Capture Youth Lift Sculptor Serum и Plump Filler Serum.

# 462
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Взела съм плъмп и глоу серумите + крема за проба, но още не съм ги тествала.
Вземи си мостри преди да купуваш.

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Аз имах мостра на Plump обаче ми стигна за 2-3 дни и не мога да определя има ли ефект. Интересува ме при по-продължително ползване как са. Иначе е много лек, попива веднага, няма никакво омазняване. Ще взема още 1-2 мостри на другите серуми, да видя поне като серия как ще ми се отразят.

# 464
  • Мнения: 2 491
Лили, точно от двата серума се интересувам и аз☺. От Сефора ми отсипаха щедри мострички. И при мен попиват мигновенно, само с ХК сутрин като се събудя лъщях. Не ми  е проблем това.
От мостри само толкова може да се разбере дори и щедри да са.
Само да привърша няколко крема и ще взема един от тях.
Март месец излиза и DIOR HYDRA LIFE - the New intense sorbet day creme и  cooling hydration sorbet eye gel.
Лятото бях доволна от сеумът много. Изобщо много новости  и изкушения от Диор.

Общи условия

Активация на акаунт