Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 11

  • 86 499
  • 762
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 1 549
Добре дошли в новата тема и нека през идващата година да изтрепем тези гадове до крак GrinningHug

# 2
  • Мнения: 7 692
Аз пак да попитам за мнения за иделин Белиема таблетки?

# 3
  • Мнения: 2 461
Благодаря за новата тема Hug

И аз загледах Иделин таблетките докато си търсех инт.гел. Ще чакам мнения и аз.

# 4
  • Мнения: 240
Ползвала съм Иделин Белиема по предписание на лекар. Обясни ми че са за по "мокри" влагалища, защото доста изсушават. На мен ми допаднаха и съм ги ползвала няколко пъти. Ефекта, честно казано не беше кой знае какво, но усетих известно подобрение на постоянното ми дразнене, но да те излекуват само те не. И то не се и очаква де, понеже са само за подхранване на влагалището.

# 5
  • Мнения: 1 131
Зизу, щом лекар е казал - не се притеснявай. Ако желаеш, потърси второ мнение Simple Smile
По празниците настинката ме натисна зверски, антибиотикът влезе в действие. Оплакванията се върнаха - сърбеж и това е. Отново започвам да се изследвам Sad Сигурно антибиотикът е повлиял и нищо чудно пак да съм с гъби, въпреки че пих паралелно Нистатин през устата. Уви...

# 6
  • Мнения: 150
Може ли прекалено да съм се изсушила от мазане със Залаин и какво ли още не/кожата ми долу е направо нацепена/ и заради това да чувствам дискомфорт?...това е вместо запис 😂

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 127
Записвам се да следя Simple Smile

# 8
  • Мнения: 38 944
Тук съм и аз!

# 9
  • Мнения: 57
Два пъти в живота си страдах от това,и двата пъти след прием на антибиотици,и двата пъти лечението продължи по 1 година,кошмар страшен...много е важно адекватното лечение,и при партнйора задължително дори да няма оплаквания..въздържане от секс дори след усещането че е отминало всичко,защото секса дразни лигавицата и стимулира размножаването на гъбичките,пробеотиците са мор за гъбичките,прием на пробиотици поне 3 месеца,има билкови превръзки на марката tian de,но са много видове за гъбички са с розовата опаковка и се ползват поне месец..успех на всички,дано сте при добър специалист и знае какво ви изписва за лечение..

# 10
  • София
  • Мнения: 1 549
А тези превръзки tiande някой ползвал ли ги е ? Ефект ? Доста са скъпи за по-продължителна употреба

# 11
  • Мнения: 57
Аз съм ги ползвала..за това ги написах..помогнаха ми да забременнея,3 години не можех да забременнея,и с инсеменация не забременнях,последно опитах с превръзките,1 месец направих цял курс с ежедневни и за цикъл и на другия месец бях бременна...да мн са скъпи на мен ми ги дадоха на дистрибуторска цена,35% е надценката за дистрибутор.и за гъбички ползвах само 3 превръзки и ми беше минало но след секс пак стана защото мъжът ми не беше излекуван...хубави са много превръзките..

# 12
  • Мнения: 38 944
Загледала съм ги от доста време тия превръзки и много добре ми звучат. Обаче има толкова много видове, че искам да си направя консултация кои точно да подбера.

# 13
  • Мнения: 57
Намери дистрибутор,обясни какъв е точно проблема и да те насочат..моя курс беше: 5 бр енергия на билките от единичните,1 пакет ежедневни енергия на билките,1 пакет дневни енергия на билките,1 пакет нощни енергия на билките...помагат за: безплодие,заболявания от всякакво естество..стопяват кисти..и гъбички(розовите на бройка са за гъбички)курса се прави най много 3 месеца,при мен имаше ефект на първия и приключих..

# 14
  • Мнения: 57
Енергия на билките са най-силни,всички останали са просто за профилактика,когато няма значителен проблем..

Общи условия

Активация на акаунт