ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 490

  • 65 714
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 27 464
Цитат
Ей много як тоя гръб, ама как хубаво и го обръща hahaha
hahaha hahaha     що пиар отнесе на тоя гръб .      Кучетата си лаят кервана си върви !

 Дуня намаза  ся  в дизи играе

# 421
# 422
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Честит ви Бабинден, по стар стил! Grinning Hug
Който има баба на разположение, непременно да и умие ръцете! Да са живи и здрави всички, които помагат в появата на новия живот!

За разкършване по случай празника да продължим с фемирска гимнастика.  Wink
Хайде сега, изправете се, разтворете стъпалцата, разперете ръчичките и ... да отмерим следващата десетица от упражненията с лека музичка:  дваЙсЕ и едно и дваЙсЕ и две  newsm68, дваЙсЕ и три и дваЙсЕ и четири, дваЙсЕ и пет, дваЙсЕ и шест, завъртете се  newsm19 дваЙсЕ и седем и дваЙсЕ и осем, поклон  bowuu дваЙсЕ и девет и последно триЙсЕGrinning Може да си го танцувате това до следващата събота. Laughing Peace

# 423
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Проф много ви се радвам на теб и Марга като вземете да ги редите такива- ти духовити, тя и в рима Laughing

Пак булчето Heart Eyes




ПП Вчера мярнах снимка на Берен и съпруг от летището, май заминавали за САЩ... Наистина особена светлина струи от лицето и и е направила бузки, а преди празниците беше много слаба... Дано да е вярно за бременността. Първите дни на новата година, цитираха една от най-вървежните турски астроложки че имало голяма вероятност през 2018 г. Берен да роди близнаци- представям си ако е познала каква клиентела я очаква....

# 424
# 425
  • Мнения: 27 464
Цитат
Недавно журналисты заметили Хазал Каю в одном заведении в районе Арнавуткёй и задали ей несколько вопросов. В частности спросили ее и о новом совместном проекте с Чагатаем Улусоем, который так просят и ждут многочисленные поклонники #фемир. Актриса же предпочла оставить вопрос без ответа, а лишь посмеялась в ответ. "Молчание - знак согласия", - решили поклонники пары Ферихи и Эмира и продолжили дальше мечтать увидеть любимый тандем снова вместе в новом проекте.

  Като не отговорила нищо   не значи че ще има съвместен проект . Не се знае НИ ще има ли втори сезон ?
 Може да е филм не сериал . Сценария трябва да е добър .



 два лебеда  Joy

 преговаряли с КерО за вампирите  както се изрази Белл ще стане като оранжевата песничка  Joy
 

Последна редакция: пн, 22 яну 2018, 01:31 от femmi2

# 426
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Патка и лебед hahaha

Просто няма какво да направи Хазал освен да се усмихне. Както каза и Марга да не скършва хатъра на ония които четат всичко за нея- например латините на втория ден и вече са превели поредното и интервю, а репортажите се превеждат почти веднага като излязат още същия ден... Не може да каже да, защото няма такъв проект, та нормално минава с една усмивка Wink
Дано да не почнат да търсят под вола теле, знаем че на турските жълтури малко им трябва.... Не са и нужни такива спрежения, тя си има сериал който върви много добре- сред 4-5 сериала е първи за деня. Когато Ча отиде на сета и се вдигна страхотна олелия в Т, и хората направо забравиха че тя всъщност ще снима с Бурак, направо го отписаха от схемата... newsm09 Та за благото на сегашния и сериал е по-добре да не се раздиплят фенските мечти...
Аз пък не искам нов общ проект и съм сигурна че няма да има такъв Peace Реално ще трябва да разложат целия си опит натрупан досега и да надиграят предишните си образи - невъзможно е, настройките им са други вече..... А и не съм чувала за успешно повторение на двойка от турски сериал- няма такива, които да са се справили  по-добре от първия си общ проект. 33uu Дори големите семейство Ергенч сегашната им история е със среден рейтинг и се гледа повече заради младите актьори в историята Peace

Един сезон ще е НИ Peace

# 427
  • Мнения: 27 464
 Филма на Елчин и Ардуч не знам  кви са цифрите  но си имат аудитория .  Биркан и Синем Кобал   ги смачка конкуренцията .





 семейно

Последна редакция: пн, 22 яну 2018, 01:34 от femmi2

# 428
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Според бокс офиса на Елчин и Ардуч игралния е провал....

Пише че са служители от ЗП (някакви работници от сета може би, не се уточнява), а от работата и в ЗП са минали 8-10 години... Онзи ден край морето на едната снимка беше с колежка от Марал... Обичат си я Heart Eyes

Май само с колеги от АШК-а не съм я виждала,  но преди няколко месеца една от снимките и от фотосесия я беше лайкнал Каан Урганджъолу....

Последна редакция: нд, 21 яну 2018, 20:49 от Беллора

# 429
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

 Hug Hug Hug

Белл, Hug Heart Eyes баш провал не може да се нарече филма на ЕлБарите, но не е беше това, което се очакваше... Laughing Пък и бокс офисите им едни цифри отчитат ...леле - мале... ooooh! Това между другото... Laughing

Момичета, една молба... Praynig Praynig Praynig Влизам в ютуб да си гледам последните серии на НИ иии..изненада...излиза ми частен видеоклип... ooooh! пък от другаде не мога да ги гледам... ooooh! Ако някой може да помогне... Praynig Praynig Praynig

# 430
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Илде, казвам каквото съм видяла и прочела- цифра към 500 000 бокс офис, срещу примерно хита на сезона Айлата с над 6 милиона....А разходите казват надминават печалбата, та не знам какво друго е ако не провал - само на Ардуч хонорара предварително дотоворения бил 800 хил ТЛ 33uu А приказката тръгна от там че повторението на двойките никога не е по-успешно от първия им общ проект... И в този смисъл говорех че не искам и наШи да ги видя насадени някой ден в същата ситуация от големи очаквания, а реално да се случи обратното, пази Боже bishop
Иначе аз харесвах Елчин и смятах че точно тя ще пасне за колежка на Ча във фентъзито, млеадееше.... Сега вече не я харесвам чак толкова откак остана само кожа и кости и едната морковена коса....възрастта и я застигна, а преди изглеждаше на 26 Rolling Eyes
Дай линк ка видя къде влизаш в ЮТ, при рускините не ги ли гледаш?

# 431
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Белл, аз чета в темата на ЕлБарите и там публикуват цифрите от бокс офисите им, та оттам ми се видя, че не е чак провал, но няма значение...тяхна си работа... Rolling Eyes Наште няма се излъжат вече да се снимат заедно...свърши то... Laughing

Гледам на турски, на руски - не мога... ooooh!

Ето, от тук ги гледам ...https://www.youtube.com/playlist?list=PLoNzf42yINoQ5oE0wpNVVlJqGaA2IG8tJ до 15 - ти епизод ги има и после - няма... ooooh!

# 432
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Заповядай Илде: https://www.fox.com.tr/Bizim-Hikaye/bolum/18  Hug

# 433
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Марги, Hug Heart Eyes благодаря много, но аз исках от ютуб... от тук не мога... Rolling Eyes

# 434
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Моя грешка Илде, помислих, че понеже в Ютюб не може да се гледат последните епизоди и ги търсиш другаде.

Последна редакция: нд, 21 яну 2018, 22:38 от Маргарита Н.

Общи условия

Активация на акаунт