След Нова година ще...

  • 49 417
  • 396
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 54 448
crossfade, благодаря! Simple Smile
Много съм дисциплинирана в това отношение, оптимизирам си разходите така, че нищо да не липсва и да има за заделяне.
Благодаря на татко, той беше такъв! bouquet

# 76
  • Мнения: 2 810
Ще се боря с една вещица Imp .

# 77
  • Мнения: 5 080
Спирам да пуша от днес! Стискайте палци:-)))
Ще успееш!
 
Скрит текст:
Ако не, може да пробваш iqos. . .  да редуцираш вредите за себе си и в много голяма степен за околните.
 

# 78
  • Мнения: 1 945
'Утре, баш на НГ ще си запали .

Щом темата сте я обърнали на пожелания , да допълня и аз  че миналата година в подобна тема се сбъдна написането ми , че ще ми се случат хубави неща . Този път си пожелавам нещо само за мен .Искам да осъществя думите на моята приятелка и още една шепа хора .'
Суеверна съм и няма да ги напиша ..Мъдрите китайци са казали, че желанията не бива да се споделят с други хора, а само прошепват на саме .

Иначе годината според астролозите ще бъде идеална за отказване от вредни навици и разкарване на всякакви мърдащи "гадини" които ви тровят живота .

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
и разкарване на всякакви "гадини" които ви тровят живота .
Това вече го направих!
И ми е много добре така!

# 80
  • Мнения: 1 945
и разкарване на всякакви "гадини" които ви тровят живота .
Това вече го направих!
И ми е много добре така!
Супер ! Пипам те за късмет .

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
Става лесно!
Казваш ,,Баста!!!,, и край!
Кой каквото иска да мисли и да казва!
Да не ти пука!

# 82
  • Мнения: 4 871
Понеже повечето (да не кажа всички) си пожелаваме здравословно хранене и тренировки 😀

# 83
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Още в началото на 2017 претърпях голяма загуба и не можах да се отърся и до сега. В края пак ми се случи нещастие.  Затова с кеф ще я изпратя. А в началото на следващата се връщам пак към хранителния си режим, който наруших по празниците и ще се опитам да не се ядосвам толкова за щяло и нещяло. И много искам да се науча да мисля повече за себе си и да казвам по- често " не".

# 84
  • Мнения: 4 808
А как ще сравните финансово и спестовно 2017 със 2016? По- добре ли бяхте тази година?
В това отношение определено 2017 беше много по-добра. През 2016 ми се наложи да се разправям с некоректен работодател, много нерви изхабих, изгубих и пари. В началото на последното тримесечие на 2016 смених работата и си намерих мястото. Работя по-малко часове от преди за повече пари, успявам и да спестявам по малко и да отделям за почивка и развлечения. Работата ми носи удоволствие, шефовете са готини, дано все така да е. Преди няколко дни си направих устата за увеличение на заплатата, прекият ми шеф каза: "Трудна работа", но аз все пак се надявам.

Последна редакция: нд, 31 дек 2017, 00:06 от Дама от морето

# 85
  • Мнения: X
ще стана мама за първи път ( Живот и здраве)

ще бъде още по - хубава от изминалата...

# 86
  • Мнения: X
След Нова година съм решила да се променя коренно и то пак баналните неща- спорт, диета, здравословно хранене, повече спокойствие. Знам колко тривиално звучи, но вече е повече от наложително, особено спокойствието. Последните няколко месеца си съсипах здравето на работа-нерви, напрежение, стрес...Стисках, стисках и преди Коледа се сринах. Е, най-после се уплашиха и ме пуснаха за цели 10 дни. Сега лежа вкъщи и си мисля " Е па, оти ги ручах жабетата?". Стресовите ситуации минаха и заминаха, колегите си свиркат, аз лежа вкъщи...След Нова година се надявм да отида на работа нов човек, без да се задълбочавам за глупости, без да обръщам внимание на дреболии. Ама да видим...

# 87
  • Мнения: 22 036
Пожелавам ви да ви се случи всичко, което искате, но е добре да си дадем сметка, че календара е човешко изобретение за удобство, т.е датата 31/12-01/01 не са някакъв вододел и обикновено първата седмица след празниците е тегава Simple Smile.
Така че, не се впрягайте Simple Smile.

Биг найт, ти на тъмно ли правиш секс? Simple Smile.

# 88
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 343
Много хубава тема. Ние с още 2 двойки всяка година си поставяме цели за следващата. Юни месец проверяваме до къде сме стигнали и после Декември. Обикновено всички имат спорт (жените ги изпълняваме), някаква квалификация (пак жените сме първи), нова дестинация (винаги се изпълнява Simple Smile), ние с мъжът ми имахме да правим общо около 50 нови ястия. Аз така се зарибих да изпробвам нови рецепти, та следващата година целта ще ми е блог. Моите цели за следващата година ще бъдат:
Блог с ястия, пътувания и занимания за деца
Йога + да продължавам с фитнеса
Маратон
Курс по френски
5 книги
кънки на лед

# 89
  • Мнения: 4 303
И аз съм от тези, които с удоволствие ще изпратят старата година. Дано следващата е по добра.
 След Нова година ще...продължа по старому.
От утре, незнайно кое,  ще правя много неща, които все отлагам, защото все изниква нещо, с което да се оправдае отлагането.

Общи условия

Активация на акаунт