Канго Джъмпс обувки

  • 1 050
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 76
Търсих по темите,четох,но не намерих отговор,та пускам тема.Надявам се да получа отговор на въпроса и повече яснота.Моля за съвет .Ще купувам обувки,но има леко разминаване номер-килца.Не са сланина,мускули са,но са кила,та ми препоръчват по-голям от моя номер,за да не потъват обувките.Има ли начин за приспособяване на обувката-някакви вътрешни стелки,чорапи,ако ще и памуци на пръстите и дали е удобно.Външно ако знаете също кажете.Важното е да се ползват и да се скача с тях.Подходящо ли е ползването на обувки ,отговарящи на номера ми,но кила 5-6 над горната граница?Начинаеща в този вид физическа активност.

# 1
  • Мнения: 10 416
Това за първи път го чувам.. Като гледам размерите са от-до. На теб ти трябват над 100 кг дамски ли ? Памуци на пръстите даже не си го помисляй Simple Smile Simple Smile Взимай си номера, който носиш и толкова.
S (36-38) – 75-100kg
M (39-41) – 75-100kg
L (42-44) – 100-150 kg
XL (45-48) – 100-150 kg

# 2
  • София
  • Мнения: 76
Знам ли ги,може пък различните производители да имат различни таблици.

# 3
  • Мнения: 10 416
Знам ли ги,може пък различните производители да имат различни таблици.
Ми дай на твоя производител да видим таблиците.
Защо не скачаш малко с обувки под наем и после да си купиш, ако искаш да продължиш с туй чудо.
Имам колежка го скача, затова се загледах в темата. Тя носи 36 номер и е 45 кг. Това помага ли ти Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 76
Аз  почти двойна на колежката,мускула тежи.От доста време съм вързана на работно място .Като часови диапазон и брой дни груповите тренировки са мираж,движение на открито също.Всичко ме боли от липсата на динамика.Ровя и чета ,не съм се спряла на конкретен модел,дори не зная какво да гледам като избирам.

# 5
  • Мнения: 10 416
Е как хем мускули, хем липса на динамика. Изобщо пробвала ли си този спорт?
Значи носиш 37-38 номер и си 80 кг, щом се колебаеш и ти е гранично. Това е далече от мускули, особено за жена.
Хубаво си помисли дали точно това твоя спорт. Пробвай без да купуваш и тогава се оръсвай една камара пари, за нещо, което ще стои в кутията.
Това е като обувките за ски, кънки, ролери... Но не бих си купила, освен ако не съм убедена, че ме кефи мега и ще ги ползвам редовно Simple Smile Ако от сега знаеш, че няма да ходиш на групови тренировки, забрави за този спорт. Харесай си нещо друго.
Вземи си степер Simple Smile и си зяпай ТВ вкъщи ..
**имам ски обувки и ролери и ги ползвам. Но такова чудно не бих ама никак Simple Smile Пробах веднъж. Абсурдно е за мен лично Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 76
Ами случва се да си спортувал и  да се наложи да работиш по начин ,който да те ограничава от време и възможности.Понякога в живота се случват и неприятни промени,а искаш да правиш нещо за себе си,защото мускулите болят от обездвижване.Щом е толкова важно обувки номер 40, 170 съм висока 80 кг,плюс,минус 1-2,които от липсата на движение лесно могат да се променят.Като структура съм с едри кости,занимавала съм се със силови дейности,каране на стоманено колело също-тежичко е за въртене и прави крака и дупе,ходех по планини с раница.Не е за тренировка у дома.За  съжаление от страна на време съм ограничена,на работно място прекарвам часове и дни,които не позволяват да мръдна за спорт.За повече яснота към момента са 7 дни по около 10-11 часа.Не съм постоянно ангажирана,но се изисква присъствието ми.Колкото и да искам да ходя по зали в моя случай до април е мисия невъзможна.Търся начин да намеря начин.Пилатес и подобни са прекрасни,но се нуждая от динамика.В горен коментер споменавах,че съм виждала друга таблица.Вероятно различните производители са с различни.Там 39-41 е до 80 килца.

Последна редакция: вт, 26 дек 2023, 09:56 от Патица

# 7
  • Мнения: 10 416
Ми купувай си и скачай.

# 8
  • Мнения: 682
Вземи си по-големия номер, за повече кг. Така или иначе с времето ще омекнат. Канго обувки винаги се ползват с много дебели чорапи. Няма да ти се пързалят краката в обувките, ако това ти е притеснението. Купувайки размер за по-ниско тегло просто ще ги скапеш бързо и ще трябва скоро да сменяш консумативи.  Докато отслабнеш, частта, която се деформира вече ще е за смяна (не помня името вече). Между другото вариант е да ползваш обувки на клуба, в който ходиш и там с помощта на инструкторката да установиш кой е твоят размер. След това можеш да си вземеш само текстилната част на обувките и да си ползваш тях - от хигиенни съображения.

# 9
  • Мнения: 24
Майка ми води канго-класове и от нея знам, че има допълнителни джаджи за подсилване на обувката. Може би нещо такова би свършило работа за вашия номер

Общи условия

Активация на акаунт