Фризьор в Плевен

  • 12 604
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, препоръчайте ми добър фризьор в Плевен, който като отида и може добре да прецени дали определена прическа би ми отивала.. Или какво би било най-добре за формата на лицето ми. Само да не е Антоан. Благодаря предварително. Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 5 820
   Чувала съм за един фризьор Асен, но не помня какъв беше неговият адрес, някъде около пожарната беше. Питах за цената на една подстрижка на дълга коса преди 2 години при него и цената беше 20.00 лв. Струваше ми се доста скъпо и не отидох при него. Има доста добри коментари за него. Салонът му е доста малък.

  

# 3
  • пловдив
  • Мнения: 208
Незнам защо ме искаш Антоан, той е най-добрият в града. Ходила съм на 20 други места равен на него няма...

# 4
  • Мнения: 5 820
   Бихте ли написали координатите на този фризьор Антоан?

   Предварително благодаря.

# 5
  • Мнения: 3 819
Ето страницата на салона на Антоан
https://www.facebook.com/salon-Antoan-106666329380278/

# 6
  • София
  • Мнения: 386
Може би малко със закъснение, но тъй като родом съм от Плевен мога да ти препоръчам Миглена. Салонът се казва Vision и е близо до ВИК. https://www.google.bg/maps/@43.4008783,24.6220209,3a,89.1y,6.66h … 3312!8i6656?hl=bg

# 7
  • Мнения: 13
Не искам Антоан, защото въпреки, че се води най-добрият в града, чувам много лоши неща за него... Мога да да и примери, а вече всеки да си направи изводи за него. Simple Smile Редовното, което ми казват е, че със записан час се чака по час-два. Другото беше, една приятелка се омъжваше лятото и е ходила на пробна прическа при него. Разбрали са се за дата и къде да се прави вече прическата преди сватбата, тогава не е отишъл и е бил дори и с изключен телефон. Simple Smile Не мисля, че си заслужава дори. Благодаря за отговорите, споделям, че отидох при едно момче, което не знам как се казва, но салона му се намира зад боулинга и честно казано съм много доволна. Взема 25лв., но честно казано не съжалявам. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 258
Здравейте,
знаете ли къде се  е преместил фризьорския салон на Зари и Поля? Те дълго време работеха мисля, че се наричаха студио "Естетика" на улицата, която е между "Централ" и стоматологията, и у-ще "Иван Вазов"? Миналият месец мои близки са отишли там, но вече било козметично студио за нокти или нещо такова. Ако някой има техните координати, особено на Зари, нека ми пише.

# 9
  • Мнения: 199
И мен ме вълнува темата. Някой да обира връхчета като хората. Без машинки и подобни. Не мога да попадна и това е. Косата ми цъфти много и има нужда от обиране, а не просто скъсяване както правят масово...

# 10
  • Мнения: 182
В петък, като минавах видях, че салонът на Поля и Зари си работи.

# 11
  • Мнения: 258
Мерси, ilenna.
Ако знаеш техни кординати, моля те изпрати ми ги на бележка.Flowers Sunflower

# 12
# 13
  • Мнения: 3 819
Постригване и сешоар - 25-30лв.
Боя - мноооого зависи  Peace

# 14
  • Мнения: X
https://m.facebook.com/Vision-фризьорскo-студио-280405682001374/?locale2=bg_BG   този салон го хвалят доста.Скоро ще ходя за подстригване и ще дам отзиви.
 За Асен да напиша,че прехвален.Ходих три пъти при него,за омбре и два пъти боядисване.От омбрето бях доволна от подстригването не останах доволна.Много коса реже и като кажеш два пръста той преценява да отреже 6 😂.

Общи условия

Активация на акаунт