Грип 2018 и бременност

  • 5 553
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Вземете витамин С. Има течен на ампули по 5 мл. Няколко дни пийте по 1.

Много благодаря. Аз  съм на фрешове с портокали и лимони, като гледам да не прекалявам, както и на мед. За чист витамин C на ампули или хапчета съм чувала, че предизвикват контракции, но не съм сигурна в тази информация. За сега се разминавам, но нервите, които ми костваха тия два дни в очакване да се разболея, бяха един път...Като цяло чакам да вляза поне в третия месец, до тогава съм само вкъщи като отшелник. Предвид, че не може да се разчита на другите хора да си стоят вкъщи болни, здравите остават Simple Smile Ама малко остава още и ще върна социалния си живот, до тогава сериали и плодове Grinning

# 16
  • Мнения: 2
zdrveite iskam da vi popitam i da se savetstvam za vas
mninaliq mesec mart na 11 mi doide cikala a tozi mesec na 11 ne mi doide
na 15 april napravix test sa bremenost i mi otchete 2 cherti kato vtorata e bledo rozova edva zabelejima
na 19 mnogo me bolesh korema i krasta 12.45 chasa prokarvex otidox vednaga na lekar kazaxa mi da ne se pritesnqvam che nqma priznak na spontalen abort karveneto prodalji 1den svetlo rozovo  i kafenikovo popitaxa me dali bremenosta e jelana kazax che e te mi kazaxa da si pochivam  az veche imam 1 dete koeto e 4 godinki sega pravime opit za vtoro
dnes na 30 april pak napravix test s vel da vidq dali vtorata cherta e po qrko zabelejima testa otchete otricatelen mnogo se pritesnqvam neznam kakvo se sluchava daite mi savet chystvam che izpadam v nerva kriza/

____________
Пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 03 май 2018, 14:25 от AnMary

# 17
  • Мнения: 1 091
Здравейте,
На мен ми се случи нещо подобно. Така и не получих разумен отговор-имах 3теста с бледо розова втора черта. Даже едната лекарка уж видял плоден сак.В крайна сметка с кръвен тест се видя че няма бременност. Истината е че когато бях бременна след това и двете черти бяха много ясни. Може би си пуснете кръвен тест.

# 18
  • Мнения: 2
 blagodarq ti za otgovora az otidox na lekar i mi kaza che trqbva da ischakam malko che e rano da se kaje kazaxa da otida pak na lekar na 11.05 i togava che mi kajat kakvo se sluchva uspokoixa me ima veroqtnost da sam bremena


____________
Пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 03 май 2018, 14:25 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт